Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Veliki kiks za City, mada nije da ne mogu bez njega, ali opet...
    Kako je taj Inter uklet trenutno. Taman da dovedemo Dzeka i sad nece da ga puste...sve tacno kao sto moj kumic kaze :/ Oooo majko moja andjeli s neba
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Joveta sad mozda dodje i do protokola
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Izgleda da WBA hoce da angazuje Solskjera za novog trenera

        DeadlineDayLive Transfer News Live 52m
        West Brom will look to install former Man Utd star Ole Gunnar Solskjær as their new manager. (Source: Daily Express)

        Comment


        • Ocekivano...

          AVB

          http://www.goal.com/en/news/9/englan...m?ICID=HP_BN_1

          Comment


          • Wow! Villas-Boas leaves with highest win% (55.7) of any Tottenham manager since 1899!! (cracking stat from one and only @OliverKayTimes )


            Bar je usao u istoriju...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ko ga god naslijedi imat ce pretezak posao.

              Isto tako mislim da Levy ima vec potpisan ugovor sa novim menadzerom..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment




              • Meni sad zao coveka...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • A jbg nije ni meni drago, ali sam je kriv, počevši od onako olako potrošenog ogromnog novca ljetos

                  Možda dođe u Španiju
                  Last edited by ognjen; 16-12-13, 12:06.

                  Comment


                  • Jbg usro je motku Boas, potrosio je 108 miliona funti, i umesto da puca visoko, i da tim puni mreze, ispade tim jedan od najneefikasnijih, uz to najruzniji mogu slobodno reci fudbal u ligi. Od pocetka sezone igraju jadno, cudno je i uopste da su u prvih 8.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post


                      Meni sad zao coveka...
                      Mene samo zanima dal je on uopste uticao na to koje igrace ce dovesti letos.

                      Steta, znatno vise se ocekivalo vise od njega ali mislim da je prerano otisao iz Porta.

                      Comment


                      • E to je problem sportskog direktora, zato Wenger ne zeli da se zaposli jednog. Mou isto tako mrzi ih. U Realu je otjero onog sto je bio, u Chelsea jos uvijrk lobira da ga se rijesi.

                        Kad imas sportskog direktora on dovodi igrace ko sumanut, nekad i bez znanja trenera, sto je bio slucaj sa Lamelom ja mislim. Kako to da rekordan transfer sjedi na klupi i upise tako malo minuta?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Comment


                          • BBC Sport ‏@BBCSport 3m
                            Manchester City striker Sergio Aguero is out for at least a month with a calf injury #MCFC
                            Znaci mesec dana, i nema ga protiv nas, iako je ruzno radovati se tudjoj nesreci, ovo je svakako dobro po LFC.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ja prizeljkujem Maradonu na klupi Tottenhema. A opet ponavljam sto se AVB-a tice vidim ga u Primeri kao menadzera Valencije u skorije vreme i tamo pravi kakav-takav rezultat.


                              Steta za Aguero, eto nevolje za nas kojima je Aguero dominirao u fantaziju.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Znaci Aguero out, Runi in!

                                Comment

                                Working...
                                X