Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Cim ti nekoga spominjes jebao si mu mater
    Hahahaha....kad baci kanal Vidara sada u sredu autogol neki, evrogol neko ludilo, krsti se stadion

    Comment


    • Ovaj United izgleda samo ekipe koje nemaju energije moze dobit..

      Brajki zajeba te Mojzi za to da stize Brendana poslje ovog kola
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Samo Mojzi, samo jacina

        Comment


        • Epic

          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ovaj United izgleda samo ekipe koje nemaju energije moze dobit.
            Tu znaci racunamo i Arsenal?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Brajki zajeba te Mojzi za to da stize Brendana poslje ovog kola
              Ubaciće valjda više u brzohodnu, mnogo je ovo sporohodna i onda kada krene da melje ima da se krstite i da se me molite da vam oprostim, i mene i Mojesa da molite, jer ste se ogrešili o takvu ljudinu.
              Last edited by Brajkula; 24-11-13, 18:57.

              Comment


              • Тај Мојес је увек био, и остаће тренер за мале тимове. Нешто слично као Тони Пјулис и Сем Олрдајс.

                Comment


                • Originally posted by nikola_bg View Post
                  Тај Мојес је увек био, и остаће тренер за мале тимове. Нешто слично као Тони Пјулис и Сем Олрдајс.
                  Slazem se posebno taj drugi
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Мојес, највећа превара у премијер лиги.

                    Comment


                    • Originally posted by nikola_bg View Post
                      Мојес, највећа превара у премијер лиги.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Pogledao sam danas obe utakmice i video svih 10 golova. Bogat dan sto se toga tice. Da prokomentarisem ukratko prvu. SRAMOTA je potrositi 120 miliona na pojacanja i izgubiti 6-0! Ako onaj Soldado vredi 30 miliona, onda stvarno... Adebayor je bio bolji od njega kad je usao, vise se krece, otvara. Meni bi i Adebayor i Defoe igrali pre Soldada. Lamela takodje katastrofa! Ne znam sto mu Townsend nije igrao.
                        U Cityju je sve funkcionisalo savrseno, videli ste sve. Aguero i Suarez ubedljivo najjaci napadaci u ligi trenutno. Sto se Citya tice, kad vidim Javi Garciu i/ili Milnera u prvom timu znam da ce biti gusto, a evo danas(srecom) obojica usla sa klupe.

                        A sad Junajted. Fellaini me jako razocarava partijama u Manchesteru, skroz drugi igrac u odnosu na proslu sezonu u Evertonu. Katastrofalan je! Drugi najlosiji je bio Chicharito. Decko je za celu utakmicu jedino dobro asistirao Runiju kod prvog gola. A moze on mnogo vise, siguran sam. Mnogo im je falio RVP.
                        Zasluzeno je Cardiff izjednacio, nije Man Utd bio nista bolji. I da ono u 93. minutu je Runi morao resiti.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Nemoj da se brukate


                          prezime ovog čoveka će uvek stajati u analima fudbalske istorije.

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Tu znaci racunamo i Arsenal?
                            Pa da. Arsenal igra tri teske tekme u 7 dana, a zadnja od te tri United, a dan prije ih pokosi virus. Pola ekipe bolesno bilo, a da ne govorim da nisu imali nikakve energije nakon silnog presinga protiv dvije veoma dinamicne ekipe.. stoga united je dobio Arsenal na osnovu iscjedjenosti igraca Arsenala, a i to im je bilo diskutabilno, da je igrao neko sposobniji umjesto Bandere bilo bi najmanje nerjeseno.. al da ne pricamo sta bi bilo da je bilo, United je ove godine odlucio da malo kladare obogati..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Pa da. Arsenal igra tri teske tekme u 7 dana, a zadnja od te tri United, a dan prije ih pokosi virus. Pola ekipe bolesno bilo, a da ne govorim da nisu imali nikakve energije nakon silnog presinga protiv dvije veoma dinamicne ekipe.. stoga united je dobio Arsenal na osnovu iscjedjenosti igraca Arsenala, a i to im je bilo diskutabilno, da je igrao neko sposobniji umjesto Bandere bilo bi najmanje nerjeseno.. al da ne pricamo sta bi bilo da je bilo, United je ove godine odlucio da malo kladare obogati..
                              Ovaj prvi dio posta,koji zavrsava tu gdje sam oznacio ti je nesto najnormalnije sto si napisao u posljednje vrijeme
                              Last edited by AK47; 24-11-13, 19:51.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ovaj prvi dio posta,koji zavrsava tu gdje sam oznacio ti je nesto najnormalnije sto si napisao u posljenje vrijeme
                                Znaci dohakalo mi ucenje, jebiga sad sam posto normalan hahahahaha
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X