Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by IggoRZ View Post
    Znaci, ovaj Felaini, svaka mu cast na pasovima i svemu, ali taj covek ne zna da doda unapred. Tacno sam njega pratio 15 minuta u igri, skoro ni jedan pas mu nije bio unapred. Katastrofa!!!!
    Jeste da ga je doveo jer nije imao koga drugog, morao je da dovede nekog srednjeg igraca, sobzirom da je Anderson jedna velika nula sada, ali ni Felaini nista posebno ne uspeva da pruzi na terenu, ne vise od Kleverlija barem, a to dosta govori...
    Da ne spominjem citanje igre, postavljanje, oduzimanje lopte... Uzas igrac.
    sigpic

    Comment


    • Januzaj prelos, Evra imao nekih pola sata vrhunske defanzivne igre, pao u zadnjih 15 minuta ali se golom iskupio. Smoling zasluzio da igra stopera, Evans kanal.
      Losa utakmica, oni cak i bolji.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Mnogo loš štoper Džoni Evans, baš.
        Ali Rio je kriv za gol, otvorio je prostor Maci i Kembelu, Evans je samo mogao da posmatra sta ga je snaslo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Ali Rio je kriv za gol, otvorio je prostor Maci i Kembelu, Evans je samo mogao da posmatra sta ga je snaslo.
          Ma daj, prolazi lopta i igrač pored nega kao da ne postoji, baš lako ispao iz igre, potseti me na Maksimovića kada je igrao za CZV protiv Vojvodine na Marakani kada ga je Abu pretrčao kao da ga nema.

          Comment


          • Prosto je igrac brzi od njega, a Rio je kriv zasto se uopste ta situacija stvorila. Nebitno, nije covek svetska klasa, to svi znamo.
            sigpic

            Comment


            • Ma Valensija na beka, Nani da udje, a da Smoling prede na stopera.



              sigpic

              Comment


              • To be fair to Moyes, this is mostly Fergie's fault. Five years of needing to buy world class cms and instead not bothering for a laugh
                Mada je Mojzi strasno kiksao sa Maruanom, ostalo je apsolutno tacno.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Prosto je igrac brzi od njega, a Rio je kriv zasto se uopste ta situacija stvorila. Nebitno, nije covek svetska klasa, to svi znamo.
                  Pa nzm, cenim da je mogao bolje da odreaguje, tj. da je uopšte mogao da odreaguje jer on prosto nije ni reagovao. Za drugi deo se slažemo.

                  Comment


                  • Ocekivano od Januzaja da pruzi losu partiju, ne moze ovako mlad igrac da bude konstantno dobar, zato Moyes i ne sme da ga previse forsira da ne izgori.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • `70.min = koja smaracina od utakmice. Bicu presrecan ako nas ne pukne "Do you remember the WBA"
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • A da li Gigs sam sebe predlozi za zamenu kao pomocni trener ili
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Pa daj ga Rooney!

                          Comment


                          • Tuge.

                            Bez Vidića Mojez bolje da ne izvodi ekipu na teren, šuplji sa svih strana.

                            Comment


                            • Jbt koliko losa tekma, pa nije Utd ni zasluzio da uzme tri boda. Taman pomislis vratili se i evo ga opet kiks.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Tuge.

                                Bez Vidića Mojez bolje da ne izvodi ekipu na teren, šuplji sa svih strana.
                                Cim ti nekoga spominjes jebao si mu mater
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X