Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Januar moze da promeni dosta toga, obzirom da su sve ekipe sa vidjljivim manama, osim mozda Arsenala, ali je pitanje da li ce se oni otcepiti dovoljno tada.
    sigpic

    Comment


    • @Prototype

      Nisam mislio na samo tu sezonu, nego i na 2010-2011 i 2009-2010.Moram i ja malo da bockam Ajnstajna, kada je postao previse naporan u ovoj temi.

      Comment


      • Sezone 2009-2010 i 2010-2011 su proslost.

        Znas zasto su proslost?

        Pogledaj ekipe tada i sada, a onda pogledaj sezone 2011-2012 i 2012-2013, tacnije period od marta pa nadalje..
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ma ja inace ne verujem u to ispustanje bodova, da se kao prati neki standard, pa da po pravilu to mora da se desi, veliki broj faktora utice na taj gubitak bodova, ne vidim zasto bi Arsenal morao da padne posle januara ili kad vec.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ne brini se, uskoro ce i sezone 2011-2012 i 2012-2013 da postanu proslost kada se vratite starim navikama.

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Januar moze da promeni dosta toga, obzirom da su sve ekipe sa vidjljivim manama, osim mozda Arsenala, ali je pitanje da li ce se oni otcepiti dovoljno tada.
              Ozbiljni izvori javljaju da ste prvi favoriti da uzmete Matica. Ako do toga dodje, 20% ste ozbiljnija ekipa u najmanju ruku.

              BR zeli opet 2 pojacanja kao proslog januara koja mogu da naprave razliku i donesu nesto novo. Jedno je sigurno zadnji vezni.

              Celsi i Siti stvarno ne znam sta bi vise mogli da kupe.

              Gazidis najavljuje spica ali taj laze cim zine, to treba sacekati. Mada kapiram da ce doci neki napadac ali da ce biti backup Olivijeu jer ne vidim koju zver sada mogu da uzmu.

              Totenhem mi je enigma i ne znam kakvi su im planovi ali kapiram da ce ici po nekog ofanzivca jer nenormalno je koliko su bezidejni. Smesno koliko golova daju.
              sigpic

              Comment


              • Arsenal ako mogne da pokupi nekog kvalitetnog na zimu pokupit ce ga, sve zavisi od toga da li igrac zeli da mjenja sredinu pred SP..

                Spudsi nemaju para..

                LFC ce ganjati sigurno 2-3 igraca, ali isto zavisi kao i kod Arsenala..

                United, ako se ne pojaca mogli bi da ne idu u Evropu..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ma BR dovodi dvojicu sigurno, od toga zadnji vezni 90%, samo da vidimo koji, dosta imena se tu pominje. LFC ce iskesirati dobar novac u to nema sumnje, i onda mi se cini da je zavrsetak u top4 neminovan, ali polako, da ne prenagljujem...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Smesno koliko golova daju.
                    Ispred Sitija su, iako su dali 19 golova manje . Carevi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ravel dominator.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovih dana konstantna prica kako ce Junajted da dovede bivseg igraca u januaru i uvijek je to Soukros. Nemam nista protiv da dovedemo bivseg igraca, ako je taj Morison.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kad bi Razvan Rat samo jednom uštpo loptu moj život bi dobio novu dimenziju.. Boktemazo k'o da je vruć krompir..
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment




                          • Lallana se sprda ove sezone...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Pregazi Norwich WH na kraju, ali kakav gol dao Snodgrass iz slobodnjaka, ubica...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Izmalerisao sam Chelsea,jutros govorim Seji da nece dobiti

                                Samo ne znam ko ovog ovana dovede u PL

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X