Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Па човече нико овде није рекао да је Хазард најбољи играч на свету, али исто тако не можеш рећи да је лош, гледај индивидуално, брз, добар дриблинг, шут, осећај за игру, зна и да асистира, измисли пас, одличан играч и мани ме ових циркузантских видео клипова са жонглерима, нема потребе.

    Бејл ? Тај део не бих коментарисао пола света до јуче свршавало на њега и његове голове сад одједном га сви хејтују...не иде то тако, једноставно не иде.

    Comment


    • U danasnjim vremenima kad svaka budala vrijedi 30-40 miliona , majstor kakav je Eden Hazard sa svoje 22 godine je prije potcijenjen , precijenjen nikako .. Mada je realnost da nije ni jedno , ni drugo , taman je cijenjen onoliko koliko i treba biti

      On nije placen ni 50 miliona , a ono sto je igrao u Lilleu je bilo bas bas bolesno , 2 puta najbolji igrac lige , malo li je ;)
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        U danasnjim vremenima kad svaka budala vrijedi 30-40 miliona , majstor kakav je Eden Hazard sa svoje 22 godine je prije potcijenjen , precijenjen nikako .. Mada je realnost da nije ni jedno , ni drugo , taman je cijenjen onoliko koliko i treba biti
        S ove tacke gledista...slazem se s ovim komentarom.

        Originally posted by Brajkula View Post
        Па човече нико овде није рекао да је Хазард најбољи играч на свету, али исто тако не можеш рећи да је лош, гледај индивидуално, брз, добар дриблинг, шут, осећај за игру, зна и да асистира, измисли пас, одличан играч и мани ме ових циркузантских видео клипова са жонглерима, нема потребе.

        Бејл ? Тај део не бих коментарисао пола света до јуче свршавало на њега и његове голове сад одједном га сви хејтују...не иде то тако, једноставно не иде.
        Sve to stoji za Hazarda, ali protiv drugorazrednih ekipa...Protiv Atl.Madrida, Juventusa, Shakhtara, Benfice, Man City-a,...se nije ni sastavio. Postigao jedan gol u PL ove sezone, a i tada lopta jedva presla gol liniju protiv Norwicha. Solidan igrac i nista vise. Pa nisam ja kriv sto je on katastrofalno odigrao protiv ovih jacih ekipa. Ja samo kazem ono sto sam vidio. Nisam nista izmislio. Da je odigrao dobro, rekao bih da je odigrao dobro.

        Ja sam ranije i za Gerrarda i Lamparda govorio da su precijenjeni igraci(dobri su oni igraci i to niko ne spori, ali ne bas toliko dobri koliko neki vjeruju) i drago mi je da je i sam Alex Ferguson to isto prokomentarisao.

        Sto se tice Bale-a, vecina je i govorila da je preplacen igrac i da nije toliko dobar da bude placen bas toliko, tako da nije nista odjednom. Mada, ova "kampanja" protiv Balea je vjerovatno pokrenuta od strane medija iz Barcelone, tako da mislim da je sve malo preuvelicavano i sumnjam da ce ga odmah prodavati(kao sto pisu)... Ali valjda je i on primjer da su obicne gluposti oni komentari tipa da je engleska liga zahtjevnija od spanske i da navodno igraci u Spaniji daleko lakse postizu golove, itd...A, nekako je logicno da ce uslijediti kritike na njegove igre. Pa, C.Ronalda kritikuju nakon svake malo losije partije, a covjek ima monstruoznu statistiku otkad je dosao u Real.
        Last edited by B-Luka; 27-10-13, 20:05.

        Comment


        • Ти сада причаш о форми, Хазард је одличан играч који није у форми, просто.

          Са друге стране Бејл, преплаћен истина, много 100 милиона, баш су се изглупирали ови из Реала са тим, али рећи да није довољно добар за тај клуб је смешно, човек константно кида.

          Лампард и Џерард, тролујеш, нећу то да коментаришем.

          Comment


          • Kako su me danas pogurali Nastasic i Hart, zahvaljujem im se obojici od srca,iako nisam mogao da vjerujem da ce Nastasic ono glavom da udari , cistog keca sam imao a ovo ostalo rijeseno

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ти сада причаш о форми, Хазард је одличан играч који није у форми, просто.

              Са друге стране Бејл, преплаћен истина, много 100 милиона, баш су се изглупирали ови из Реала са тим, али рећи да није довољно добар за тај клуб је смешно, човек константно кида.

              Лампард и Џерард, тролујеш, нећу то да коментаришем.
              Ja jedno, ti drugo... Kakva forma? Pa i prosle sezone je bio katastrofalan protiv jacih ekipa, pocevsi od meca u kojem ih je Atl.Madrid demolirao i igrom i rezultatom.

              Gareth Bale je dobar, ali nije bas nivo za Real Madrid, ali ok...Mozda i opravda toliki novac.

              I Alex Ferguson je isto prokomentarisao za Lamparda i Gerrarda, tako da pretpostavljam da i on troluje. (A niko nije ni trazio da komentarises.)

              Comment


              • Netacno za Lampsa, citas give me football, sportske.net i sl. gluposti

                http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...-midfield.aspx
                sigpic

                Comment


                • Шта има ко да тражи, на форуму смо, нисмо у скупштини па да се јављамо за реплику, реч итд.

                  Колико је оно Лампард дао голова као везни играч ? Како је Џерард одиграо чувено финале против Милана када су их покупили на пенале ? Или су и они играчи за мале утакмице.

                  Бејл, није играч за Реал, онда капирам да врло мало играча на овом свету има ту величину, вероватно само Кристијано Роналдо и Леонел Меси, можда Рибери...изненађујуће баш.

                  Originally posted by Vladan View Post
                  Netacno za Lampsa, citas give me football, sportske.net i sl. gluposti

                  http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...-midfield.aspx
                  А и за Џерарда је рекао врло вероватно јер је исти легенда Ливерпула.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Netacno za Lampsa, citas give me football, sportske.net i sl. gluposti

                    http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...-midfield.aspx
                    To je tekst od prije pola godine. Procitaj sta je rekao za tu dvojicu prije samo par dana.

                    Comment


                    • Pricas o knjizi koju on mora da proda i normalno je da ce da bude ostar i senzacionalisticki raspolozen. Covjek ga zelio i sa 35 godina u timu, o cemu vise da pricamo?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Шта има ко да тражи, на форуму смо, нисмо у скупштини па да се јављамо за реплику, реч итд.

                        Колико је оно Лампард дао голова као везни играч ? Како је Џерард одиграо чувено финале против Милана када су их покупили на пенале ? Или су и они играчи за мале утакмице.

                        Бејл, није играч за Реал, онда капирам да врло мало играча на овом свету има ту величину, вероватно само Кристијано Роналдо и Леонел Меси, можда Рибери...изненађујуће баш.
                        Zasto onda najavljujes da li zelis ili ne zelis komentarisati!? Komentar ti je bio da ne zelis da komentarises...

                        Vrhunski igrac ce se uvijek nametnuti, bas kao sto je Neymar u Barceloni(iako se vise za njega pricalo da ce "propasti" u Evropi).

                        Sto se tice Fergusonovih komentara, pa izdvojeni su dijelovi iz njegove autobiografije od prije par dana u kojima je rekao da ni Lampard, a ni Gerrard nisu igraci svjetske klase. Ako je to slagano, onda i ja lazem...ali u svakom slucaju se slazem s takvim misljenjem. Ova dvojica su ono sto je i Dejan Stankovic. Skoro pa isti tip igraca...

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pricas o knjizi koju on mora da proda i normalno je da ce da bude ostar i senzacionalisticki raspolozen. Covjek ga zelio i sa 35 godina u timu, o cemu vise da pricamo?
                          Da, bas mu egzistencija zavisi od te knjige, pa je odlucio da rusi visedecenijsku (uspjesnu) karijeru "baljezgajuci" gluposti.

                          Comment


                          • Brate ti si najveci spiner u istoriji foruma, kosarkasi mogu da se prepiru s tobom mozda, ja necu trika nema.
                            Za Dzerarda se zna odlicno sto i zasto.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by B-Luka View Post
                              Zasto onda najavljujes da li zelis ili ne zelis komentarisati!? Komentar ti je bio da ne zelis da komentarises...

                              Vrhunski igrac ce se uvijek nametnuti, bas kao sto je Neymar u Barceloni(iako se vise za njega pricalo da ce "propasti" u Evropi).

                              Sto se tice Fergusonovih komentara, pa izdvojeni su dijelovi iz njegove autobiografije od prije par dana u kojima je rekao da ni Lampard, a ni Gerrard nisu igraci svjetske klase. Ako je to slagano, onda i ja lazem...ali u svakom slucaju se slazem s takvim misljenjem. Ova dvojica su ono sto je i Dejan Stankovic. Skoro pa isti tip igraca...
                              Све више имам осећај да се спрдаш, јер "нећу да коментаришем" није имао никакве везе најављивањем како ти кажеш, већ да ми је толико смешно то што си написао да нема потребе да пишем.

                              Било како било имаш осећај да закотрљаш ситуацију и да прописно затролујеш....ја не волим Енглезе генерално као играче, али не смем да кажем да ови нису јебена класа, прописно ти то одрати

                              Comment


                              • Cuj poziva se na reci Fergia i povezuje to sa Stivijem, covek koji mrzi LFC iz dna duse.

                                A ovo oko Hazarda ne treba komentarisati preterano, decko se posprdao na pocetku prosle sezone, onako bas se posprdao sa ligom, ima problema za nekonstantnom formom, ali talenat je neosporan, decko ima sve da postane prava klasa. Ovo sa jacim timovima ne pije vodu, prosle sezone Eden odlicno igrao, pamtim tekmu sa LFC na Anfieldu, protiv Arsenala na Emiratima itd, da ne nabrajam. Mislim da je i protiv Juvea isto bio jako dominantan. Dakle reci da je on precenjen, a momak je toliko nadaren za fudbal, jer nevidjena glupost.

                                A sad se Stivi stavlja u istu recenicu sa Dekijem, kao i Lamps, pa ovo stvarno prevazilazi neke mere razuma...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X