Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Ja iskreno mislim da je Sitijev tim ubedljivo najjaci u ligi. Cak su se resili Teveza/Bala koji su, iako vrhunski igraci, tempirane bombe kada je u pitanju atmosfera na terenu i van njega.
    Meni je Celsijev najjaci jer imaju stvarno toliko raznovrsnih opcija i kombinacija ali ovo ni na sta ne lici.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Ja iskreno mislim da je Sitijev tim ubedljivo najjaci u ligi. Cak su se resili Teveza/Bala koji su, iako vrhunski igraci, tempirane bombe kada je u pitanju atmosfera na terenu i van njega.
      Ma najveci kandidat za titulu sto se mene tice...igraju lose trenutno ali tu su,a sta ce biti kada pocnu igrati ostaje da vidimo.Pa nece ni Fernandinho kanalisati 30 kola

      EDIT: John Obi Mikel,da li je moguce
      Last edited by AK47; 21-09-13, 19:15.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Dzaba im tim kad ih trenira jedna obicna kesa koja nikad nista nije osvojila. Niti ce.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          EDIT: John Obi Mikel,da li je moguce
          Kad bratic stavi velike pare na tiket mora i on da ga da, ne pita se nista.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Kad bratic stavi velike pare na tiket mora i on da ga da, ne pita se nista.
            Nije covjek dao go ni on se ne sjeca,vidis da ne zna ni da se raduje...

            Evo gledam tabelu i imam sta vidjeti,Roberto Martinez jedini neporazen

            Moraju samo da ga istrpe jednu sezonu sta god bilo jer je ostao bez najboljeg igraca ipak,car je to
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • He scores when he wants, he scores when he waaaaants! John Obi Mikel, he scores when he wants!" #IWasAliveWhenMikelScored

              Comment


              • Pa Everton mozda nikad jaci. Popunili su tu rupu Felinijevim odlaskom, ali nakon x godina da imaju malo sirine u timu.
                sigpic

                Comment


                • Dok se City, Chelsea i United svadjaju, Wengerica sa Ozil-om uzima titulu.<3
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Jedan od rijetkih klubova koji je zavrsio prelazni rok u plusu,ako nisu cak i jedini u PL...

                    Ocekujem da budu bas zajebana ekipa naredne sezone,a i ove nece s njima biti lako to smo vec vidjeli
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ne brinem se ja za Martineza. Bit ce on poprilicno konkuretan za tu 5. poziciju ove godine gotovo sigurno. Jos uvijek namece svoj sistem, al kad ga implementira to ce da bude brutalno

                      A za titulu ce se klati City, Chelsea i Arsenal. City ce nekako na srecu, Chelsea na iskustvo, a Arsenal na timsku hemiju ako ne bude jos vise povreda i ovi svi sto su povrijedjeni vrate se na vrijeme..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        A za titulu ce se klati City, Chelsea i United.
                        Fixed it for you .
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ne brinem se ja za Martineza. Bit ce on poprilicno konkuretan za tu 5. poziciju ove godine gotovo sigurno. Jos uvijek namece svoj sistem, al kad ga implementira to ce da bude brutalno

                          A za titulu ce se klati City, Chelsea i Arsenal. City ce nekako na srecu, Chelsea na iskustvo, a Arsenal na timsku hemiju ako ne bude jos vise povreda i ovi svi sto su povrijedjeni vrate se na vrijeme..
                          Kad je u pitanju borba za titulu nije rezonski ne reci United,jednostavno oni su tu i nema tu diskusije
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Meni jeste rezonski reci to, jer ja godinama tvrdim da ljudi nemaju kvalitetan vezni red.

                            Njihova glavna kvaliteta je bio Ferguson kojeg vise nema...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • United je uvek u trci za titulu, sigurno nece otpasti iz trke posle par kola. Jos uvek imaju igraci pobednicki mentalitet, iako je Fergi otisao sa klupe, ne moze to da izvetri tako lako.

                              Comment


                              • Igraju ljudi ponovo dovoljno dobro da tako kazem,ranije su imali losiji vezni red pa su osvajali(ova tekma sad pod Moyesom im je jedna od boljih zadnjih sezona sto se tice grupne faze LS,znaci bez SAF-a)...gledaj malo realno rekao sam ti da skines te euforicne naocale i spustis se na zemlju kao i mi svi ovdje
                                Last edited by AK47; 21-09-13, 19:32.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X