Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kakvog igraca ima Real,pa sta je ovaj decko kakva je ovo ludnica...tri godine cekam da pocne da igra i gledaj sta radi mali

    Jese
    Ona priča Barsina škola bla, bla, bla svake godine izbace 5 igrača ali svi u fazonu "idi mi dođi mi", ovi kad izbace igrača oko da ti peva umesto usta. Neću da vas lažem.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      @AK

      Sta se desava sa Moratom jel onaj ziv?

      Znam da su Jese i on se sprdali u Real Madrid Castilli.
      Tu je on na klupi jbg konkurencija prejaka,ali evo Jese koristi i minimalnu sansu

      Taj rad Brajko
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Jese-Di Maria-Benzema za 0:2...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Zamalo Bejlara da povisi na tri gola prednosti

          Comment


          • Bale pa jel te stid

            Comment


            • Hese ono sa lakoćom, gađa unutrašnji deo stative i to lošijom levom nogom.

              Comment


              • Ma dobro ne moze sve da udje jbg zato Di Maria fenomenalan
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Laganih 0:3 Modric se upisao,rutinski igra Real...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ona priča Barsina škola bla, bla, bla svake godine izbace 5 igrača ali svi u fazonu "idi mi dođi mi", ovi kad izbace igrača oko da ti peva umesto usta. Neću da vas lažem.
                    Kojih 5 igrača svake godine?! U prvi tim prelaze samo oni koji imaju potencijal za najviši nivo.

                    Comment


                    • Ne koristi Rakitić ovu šansu da iz penala dovede Sevilju u vodstvo. Nakon onog promašaja u prošlom kolu evo i sada slabo izveden jedanaesterac. Valensija igra sa igračem manje jer je isključen Rikardo Kosta. Alves odlično brani.

                      Još nekih 25 minuta do kraja.

                      Dermot Corrigan ‏@dermotmcorrigan 3m
                      And Rakitic has missed four of his eight penalties taken in La Liga [via @pedritonumeros ]
                      edit:

                      0:0 na kraju završi. Pici moze da bude zadovoljan bodom, dobro je Valensija ovo odradila sa igračem manje. Igrači Sevilje vidno razočarani, imali su veliku šansu da dođu do pobjede.
                      Dvije situacije u šesnaestercu Valensije. Start Senderosa nad Faziom, bilo je kontakta ali sudija se nije odlučio da svira još jedan penal za Sevilju i druga situacija kada je Cheryshev dobio drugi žuti zbog simuliranja, i tu je bilo kontakta ali procjena sudije je ipak da je igrač Sevilje više teatralno pao.
                      Last edited by ognjen; 16-02-14, 21:57.

                      Comment


                      • Jel Alves odbranio penal ili je Rakitic fulio ?

                        Doktor golman , doktor !
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Jel Alves odbranio penal ili je Rakitic fulio ?

                          Doktor golman , doktor !
                          Odbranio Alves, nogama skinuo.

                          Spoiler
                          Last edited by ognjen; 16-02-14, 23:53.

                          Comment


                          • Rakitic je u padu forme. Gledao sam mec sa Valensijom i meni izgleda da mu povucenija pozija na sredini terena vise odgovara nego ona odmah iza napadaca. Jasno je da su Ibora i Kariso dobar defanzivni dvojac, ali Rakitic je pokazao da odlicno ''diriguje'' igru tima i sa pozicije centralnog veznog. Mozda je i vreme da Trohovski nadje svoje mesto, zao mi je da je takav majstor potpuno pao u drugi plan, povrede su velika nesreca za fudbalere...Kada se M'Bia vrati Emeri ce siguno napraviti neku novu kombinaciju na sredini. Cudi me da je Peroti otisao na pozajmicu u Boku, iako nije bio starter. Vitolo i Rejes jesu prvi izbor na krilima, ali s obzirom na formu mladog Ceriseva i cesto nesnalazenje Gameira na krilu nije lose imati duzu klupu.

                            Sto se Valensije tice, dolaskom Picija postaje jasno da Pareho dobija sve zapazeniju rolu. Argentinac je u potpunosti afirmisao mladog Alkasera, koji pokazuje da ima odlican radijus kretanja, sto u kombinaciji sa njegovim fizickim predispozicijama daje sliku sasvim solidnog modernog napadaca. Mladi Fede i pridoslica iz Napolija Vargas nisu ne narocito pokazali protiv Sevilje, ali je Pici jos ranije stavio svima do znanja da na njih racuna. Valensija igra vrlo turbulentno, ali se polako penje na tabeli, tako da se rad novog trenera ne moze osporavati.

                            Comment


                            • Kakva golcina...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Bas golcina,rutinski Real sada ide...

                                Illarra najbolji
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X