Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pff, sta odbrani sve Valdes, a precka se jos trese. Naivno primljeni golovi i to je to..Cestitke navijacima Barse.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Bolja je Barcelona trenutno i to mi je ok,ali da je Real ovako los to mi nije ok...nista se ne mijenja sve isto svaku tekmu igraju preko neke stvari

      Evo barem jedne stvari koja ce me obradovati,bravo El Magico
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Kako je lijepo kad prije pocetaka utakmice znas da nema niti 1 % sanse da ne pobijedi tvoja ekipa

        Bravo , nije ovo lose bilo , ali moglo je i dosta bolje .. Neymar odmah na debiju postigao go i sjajno asistirao , Alexis prelijepo pogodio

        Jedino negativno je sto je ovaj bijednik usao zadnjih 7 minuta , ali je pozitivna stvar sto igra sve manje i manje , nadam se da ce u skorije vrijeme Tello uzeti njegovo mjesto ,a on biti zakucan za klupu ili za tribine

        Bravo za Tatu , strasan posao radi ..

        Nadam se da ce Carlo mnogo godina ostati na klupi Reala , jer to garantuje da ce biti bez trofeja ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Ne bih ja bio tako siguran. Tek on treba da slozi sve kockice u Realu. Kad bude igrao Alonso umesto Modrica bice to daleko povezanija igra.

          Comment


          • ja sam gledao utakmicu do 11. minute, onda mi je stream zablokirao. Bio sam spriječen da tražim neki drugi stream ali nebitno sada...

            Moraću prvo pogledati snimak utakmice da bih iznio svoje viđenje....Posebno mi drago zbog partija Neymar-a, vidim po post-ovima da je pored gola upisao i asistenciju.

            Comment


            • Buskec opet objasnio, kakvo cudoviste. Vrijedi 60 milki.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Buskec opet objasnio, kakvo cudoviste. Vrijedi 60 milki.
                Cudan lik. Nema tehniku vrednu pomena niti fizicke predpozicije, ali ima pozicioniranje i hladnokrvnost jer lik ne gresi.

                Comment


                • Ne mozes mu je uzeti trika nema. Uvijek se izvuce, odnese loptu i posalje siguran pas. Bruka kako mocan zadnji vezni.

                  sigpic

                  Comment


                  • Alves podsetio na najbolje dane. Ne pamti se kad je ovako dobro odigrao

                    Comment


                    • cudno mi je nekako da Barcelona nakon dve nesto slabije partije i isto toliko remija pobedi Real, ocekivao sam i prizeljkivao, da budem iskren, drugaciji scenario... jos cudnija mi je sumnja ili cak osporavanje kvaliteta jednog Karla Ancelotija?! jeste, malo sam pristrasan jer je mom timu doneo toliko radosti tokom godina ali coveku se ne moze osporiti ogromno znanje... Ukomponovace to Karlito, treba malo vremena, veliki je pritisak zbog velikih ulaganja kao i uvek u Realu, trener je vecito pod lupom ali kad tad ce to morati da funkcionise kako je on zamislio
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Tuzno je ovo

                        sigpic

                        Comment


                        • tek sad da bacim kom na el clasico evo ovako cu..neymar je tata a ne martino BARSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                          MESSI 10

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Evo kako se pratio El Clasico u Džakarti

                              Comment


                              • Odlicna akcija i lep gol Vilje.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X