Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Ma bitno da su oni kvazi ekipa, zajebi bilo kakva objasnjenja. Ja krenuo napisati post, al previse se iznervirah
    Čemu nervoza, prosek ekipa ništa preko toga. Baš bezlični ove godine, prošle ok direktan fudbal đuskali, lepo za oko, ove...

    I kakav je argument otišao im Ilara, prodali čoveka, prodaće i Grizmana, Ćabi Prieto inače najjači igrač u ekipi tamo ulazi u 31. i eto ih na 10. mestu. Mada ih je i povreda Granera dobro zasekla... Prosek meni to, no ajde...ima i drugo mišljenje, zašto večno neko jednoličje ?

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Totalno bezlična ekipa Sosijedad ove sezone, jednu pokidaju sledeću ne mogu da se spoje i tako u krug...što se tog meča tiče, ode i VBA na Traford i odigra odlično, jedan VBA, da li su sada i oni ekipa ako je po tom tvom merilu i Sosijedad ?

      Sve pohvale za prošlu godinu, to je druga priča, danas ništa preko proseka.
      Ako sam rekao da Sosijedad nije kvazi ekipa nisam pod tim mislio da treba da tuku sve redom. Po meni nema smisla to porediti sa WBA ili uopšte na taj način porediti utakmice.

      Njima je najbitnije da ne gube od protivnika koji su slabiji od njih, a ako uzmu koji bod Real-u, Barsi i Atletiko Madridu odlično. Niko im nije uzeo za zlo što su deklasirani od Reala i Barselone u gostima, vjerujem da će to biti druga priča u drugom dijelu sezone kada budu igrali na svom terenu. Itekako će se boriti za tu 4. poziciju.

      Comment


      • Ok je reci da su prosek ekipa, tj imati takvo misljenje o njima. Ali kvazi ekipa ?!! Cim si to napisao, prestaje sa tobom bilo kakva rasprava. Tvoja mrtva Bologna je kvazi ekipa isto kao i onaj kvazi wanna be Singori

        Comment


        • Originally posted by DelBoy View Post
          Ako sam rekao da Sosijedad nije kvazi ekipa nisam pod tim mislio da treba da tuku sve redom. Po meni nema smisla to porediti sa WBA ili uopšte na taj način porediti utakmice.

          Njima je najbitnije da ne gube od protivnika koji su slabiji od njih, a ako uzmu koji bod Real-u, Barsi i Atletiko Madridu odlično. Niko im nije uzeo za zlo što su deklasirani od Reala i Barselone u gostima, vjerujem da će to biti druga priča u drugom dijelu sezone kada budu igrali na svom terenu. Itekako će se boriti za tu 4. poziciju.
          A što su dali 1 gol u LŠ za 6 utakmica ? Ponižavanje padalo na svakom meču...prosek. Daš 1 primiš 10 i to nije prosek ekipa, ovaj Bilbao danas iako su rasisti i ovaj Sosijedad danas, uvek pre Bilbao, gledaš više tu ligu od mene, kapiram da znaš i što.

          Originally posted by Prototype View Post
          Ok je reci da su prosek ekipa, tj imati takvo misljenje o njima. Ali kvazi ekipa ?!! Cim si to napisao, prestaje sa tobom bilo kakva rasprava. Tvoja mrtva Bologna je kvazi ekipa isto kao i onaj kvazi wanna be Singori
          Što moja ? Ja sam za njih rekao da su posle Livorna najlošije ekipa u ligi ove godine
          Kvazi nego kako, ljudi ih precenjuju a ove godine to nije nešto sjajno. Ok je ima i umerenih postova, ali i Viljareal i Bilbao igraju lepše ove godine i naravo da ću njih da favorizujem.
          Last edited by Brajkula; 23-12-13, 15:47.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            A što su dali 1 gol u LŠ za 6 utakmica ? Ponižavanje padalo na svakom meču...prosek. Daš 1 primiš 10 i to nije prosek ekipa, ovaj Bilbao danas iako su rasisti i ovaj Sosijedad danas, uvek pre Bilbao, gledaš više tu ligu od mene, kapiram da znaš i što.
            Evo Prototype je upravo rekao vezano za pojmove "prosek" i "kvazi" . Jači je Bilbao trenutno tu nema spora, ali u igri su za mjesto koje vodi u Ligu Šampiona te ih vidim kao prijetnju Balbao-u. Loša gol razlika u LŠ je prvenstveno zbog neiskustva, moje mišljenje. Možda se i Villareal ozbiljno uključi u trku sa njima.

            Comment


            • Originally posted by DelBoy View Post
              Evo Prototype je upravo rekao vezano za pojmove "prosek" i "kvazi" . Jači je Bilbao trenutno tu nema spora, ali u igri su za mjesto koje vodi u Ligu Šampiona te ih vidim kao prijetnju Balbao-u. Loša gol razlika u LŠ je prvenstveno zbog neiskustva, moje mišljenje. Možda se i Villareal ozbiljno uključi u trku sa njima.
              Vidis kako nisko udaraju ljudi dragi moj Brajkulice, odmah idu na to da te zbune

              Ajde ne troluj ljude , stvarno sta ti znaci to kvazi, opet ako neces da vlada jednolicje nemoj ni da budes onaj tip koji ide u drugu krajnost samo u inat. Potpisujem da ih u zivotu ne bi nazvao tako da nema ovog foruma
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Poenta u kvazi je u tome što ih generalno javnost veliča, a ja lično ne vidim šta oni toliko ekstra vide u njima ove godine, no ok, mišljenja.
                Ma daj ekipa koja napada 4. mesto u Primeri ne može da postigne 2 gola u grupi, nije baš da ima veze sa neiskustvom, ok ajde neka su neiskusni , ali daj 2 gola majku mu za 6 mečeva.
                Last edited by Brajkula; 23-12-13, 16:13.

                Comment


                • Sociedad je zavrsio svoju avanturu u LS ove godine vec u grupnoj fazi... kao i tvoj Juventus!

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Sociedad je zavrsio svoju avanturu u LS ove godine vec u grupnoj fazi... kao i tvoj Juventus!
                    Mnogo im je teska grupa bila jbg
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Sociedad je zavrsio svoju avanturu u LS ove godine vec u grupnoj fazi... kao i tvoj Juventus!
                      Bar smo dali više od 2 gola

                      Ma loš Juve, 15 1 1 u ligi, totalno bezlično, pojma nemaju onaj Vidal, Pogba, Ljorente i Tevez, Bufon isto

                      Comment


                      • Pa onda ti isto vazi i za Sociedad.

                        Ja sam gledao gotovo sve njihove meceve u LS i bar u dve su morali da pobede, pogotovo u prvoj protiv Ukrajinaca, gde su ljudi sve zivo promasili, a ovi iz dva suta, dva gola. Sam ne volis statistiku, a pozivas se na istu.
                        Odlicna ekipa, iznad proseka na poslednjih 8 duela, 6 pobeda, jedan remi i poraz od Reala u ligi.
                        Last edited by Freshman; 23-12-13, 18:53.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Pa onda ti isto vazi i za Sociedad.

                          Ja sam gledao gotovo sve njihove meceve u LS i bar u dve su morali da pobede, pogotovo u prvoj protiv Ukrajinaca, gde su ljudi sve zivo promasili, a ovi iz dva suta, dva gola. Sam ne volis statistiku, a pozivas se na istu.
                          Odlicna ekipa, iznad proseka.
                          Možda čak i jača od Juventusa, kako si ih najavljivao prošle godine (mada si imao nekog osnova) ja tripovao da će oni do top8, isto kao i Benfika što je trebala

                          Comment


                          • Pa ti likujes Villarreal, a oni bez Evrope, imaju vrlo nestabilnu formu u poslednje vreme, tacnije u poslednjih 10 kola. Kakav Juve, sta ti pricas, neozbiljan si skroz.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Pa ti likujes Villarreal, a oni bez Evrope, imaju vrlo nestabilnu formu u poslednje vreme, tacnije u poslednjih 10 kola. Kakav Juve, sta ti pricas, neozbiljan si skroz.
                              Vas dvojica ste kraljevi besmislenih rasprava .
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Pa ti likujes Villarreal, a oni bez Evrope, imaju vrlo nestabilnu formu u poslednje vreme, tacnije u poslednjih 10 kola. Kakav Juve, sta ti pricas, neozbiljan si skroz.
                                Lepši fudbal ove godine igra Viljareal prekaljeni od Sosijedada bezličnog.

                                Comment

                                Working...
                                X