Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ono svake godine hvalimo Barsu i Real, surovo dominiraju. A ove sezone vise ekipa igra lep i kvalitetan fudbal. Ne mogu svi da budu konstantni, ali svih 6 ekipa su kod kuce jaki kao grom.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Po meni nikada jacih prvih 6. ekipa u La Ligi vec duzi niz godina
      Sosijedad kvazi ekipa, prošle godine su bili ok, ove su kvazi, više cenim Viljareal kako đuska od njih, plus na redu je da prodaju Grizmana dosta je on tu bio i to je to, doviđenja top6.

      Viljareal je iznenađenje, gledao sam ih prošle sezone u Segundi igrali su dobro i cenio sam da će ove godine da budu bolji od Osasuna itd. ali da će ovoliko visoko, pak nisam, samo da im se ne desi bumerang efekat, klasičan za te "osrednje" ekipe, da jednu sezonu iskidaju i onda sledeću grčevita borba za opstanak, a nekada i ispadanje....

      Comment


      • Jaki su vjerovatno zbog velikog broja talenata kojih je Spanija izbacila u zadnje vrijeme.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Sociedad vala nije imao ni srece u LS, prvih 3-4 meca su bili sjajni, cak u nekima i bolji od protivnika, ali sve porazi, koji stavljaju u senku relativno dobre partije Sociedada. Medjutim od kako su ispali iz svih mogucih kalkulacija u LS, daju 100% u ligi, i odmah su se povratili, cini mi se nekih 4 pobeda zaredom imaju.
          Villarreal je pravo osvezenje, ali oni su trenutno u blagom padu forme, videcemo koliko mogu.

          Bilbao je meni prvi favorit za 4. mesto, ali me kopka samo pozicija napadaca, tu nemaju kvalitet prekopotreban, kao i potencijalan odlazak nekih igraca, mada vidim bez Benata igraju vec neko vreme, i ne oseca se nimalo njegov izostanak.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Bice veoma zanimljivo u sljedecem kolu jer se sastaju Bilbao i Sosjedad dva tima koja ce i voditi tu bitku za cetvrtu poziciju mada ja mislim da bi se i Sevilla mogla tu ukljucit.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Sociedad vala nije imao ni srece u LS, prvih 3-4 meca su bili sjajni, cak u nekima i bolji od protivnika, ali sve porazi, koji stavljaju u senku relativno dobre partije Sociedada. Medjutim od kako su ispali iz svih mogucih kalkulacija u LS, daju 100% u ligi, i odmah su se povratili, cini mi se nekih 4 pobeda zaredom imaju.
              Ma kvazi ekipa Freš, da im Šahtjor 4, Real 5, Barsa isto tako 4....prosek dakle. Gledaj Bilbao kako lepo isprati Barsu kući sa 1:0 i ćao đaci.

              Originally posted by soe View Post
              Bice veoma zanimljivo u sljedecem kolu jer se sastaju Bilbao i Sosjedad dva tima koja ce i voditi tu bitku za cetvrtu poziciju mada ja mislim da bi se i Sevilla mogla tu ukljucit.
              Gledao ja u kafani sada Viljareal-Sevilja snimak, mada sam bio pijan ko buzga, nebitno...poenta je da se Raketa sprda sa fudbalom.

              Comment


              • Mislim da su navijaci Sosijedada znali da se prethodna sezona nece ponoviti jos od trenutka kada je Montanje, iznenada, objavio da napusta klub. Prosle godine su zaista igrali izvanredan fudbal, najbolji od 2003, prakticno unistili Valensiju u najbitnijem mecu za 4. mesto. Ponadalo se dosta simpatizera ovog kluba da ce mozda da se ponovi kraj 70-ih i pocetak 80-ih, ali vrlo tesko.

                Ipak, generalno gledano, u poredjenju sa resursima na raspolaganju, fudbal u Baskiji je ponovo u velikom naletu.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ma kvazi ekipa Freš, da im Šahtjor 4, Real 5, Barsa isto tako 4....prosek dakle. Gledaj Bilbao kako lepo isprati Barsu kući sa 1:0 i ćao đaci.
                  Tad su vec ispali iz kalkulacija, rekoh ti vec. Nisu kao prosle sezone, ali su dobri, ima par individualaca koji bas vrede tamo. Znaju svi za Griezmanna, i Akanovog ljubimca, ali mene ove sezone odusevljava mali Ruben Pardo.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Za Real Sosijedad se nikako ne može reći da je kvazi ekipa. Jeste da su imali loše rezultate u LŠ ali i ove godine su u borbi za 4. poziciju u domaćem prvenstvu. Ako se dobro sjećam protiv UTD-a na OT-u odigrali sasvim solidno iako su izgubili 1:0.
                    Last edited by ognjen; 23-12-13, 13:55.

                    Comment


                    • Originally posted by DelBoy View Post
                      Za Real Sosijedad se nikako ne može reći da je kvazi ekipa. Jeste da su imali loše rezultate u LŠ ali i ove godine su u borbi za 4. poziciju. Ako se dobro sjećam protiv UTD-a na OT-u odigrali sasvim solidno iako su izgubili 1:0.
                      Da li je umetnos ove sezone odigrati sa Junajtedom dobro čak i na Old Trafodu ?

                      Originally posted by Freshman91 View Post
                      Tad su vec ispali iz kalkulacija, rekoh ti vec. Nisu kao prosle sezone, ali su dobri, ima par individualaca koji bas vrede tamo. Znaju svi za Griezmanna, i Akanovog ljubimca, ali mene ove sezone odusevljava mali Ruben Pardo.
                      Ma Ćabi Prieto je njima bog, otac i batina, on kad ne igra oni su totalno sedma ekipa, to je dokazala i njegova povreda sa početka sezone, lepo ih je to saseklo.
                      Last edited by Brajkula; 23-12-13, 13:55.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Da li je umetnos ove sezone odigrati sa Junajtedom dobro čak i na Old Trafodu ?

                        Za ekipu koja nema iskustva u Ligi šampiona, kao što je ove godine bio Sosijedad, svakako da nije mala stvar doći na Old Traford i odigrati dobru utakmicu. U Ligi Šampiona Junajted je bio mnogo bolji za razliku od utakmica domaćeg prvenstva.

                        Comment


                        • Originally posted by DelBoy View Post
                          Za ekipu koja nema iskustva u Ligi šampiona, kao što je ove godine bio Sosijedad, svakako da nije mala stvar doći na Old Traford i odigrati dobru utakmicu. U Ligi Šampiona Junajted je bio mnogo bolji za razliku od utakmica domaćeg prvenstva.
                          Totalno bezlična ekipa Sosijedad ove sezone, jednu pokidaju sledeću ne mogu da se spoje i tako u krug...što se tog meča tiče, ode i VBA na Traford i odigra odlično, jedan VBA, da li su sada i oni ekipa ako je po tom tvom merilu i Sosijedad ?

                          Sve pohvale za prošlu godinu, to je druga priča, danas ništa preko proseka.

                          Comment


                          • Pa evo ljudi imaju 4 pobede u nizu u ligi, ne vidim problem kod forme i to bas biju protivnike...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Sosijedad je promenio trenera, otisao je Iljarmendi kao kljucni igrac sredine, Prieto kao drugi nosilac na sredini je bio povredjen i trebalo je vremena da to legne ali ponovo rade dobar posao. Grizman i Vela su napredovali u odnosu na proslu sezonu, efikasniji su, eksplozivniji, bolje se dopunjuju. Do kraja ako nastave u ovom ritmu mogu opet da napadnu to 4. mesto.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Sosijedad je promenio trenera, otisao je Iljarmendi kao kljucni igrac sredine, Prieto kao drugi nosilac na sredini je bio povredjen i trebalo je vremena da to legne ali ponovo rade dobar posao. Grizman i Vela su napredovali u odnosu na proslu sezonu, efikasniji su, eksplozivniji, bolje se dopunjuju. Do kraja ako nastave u ovom ritmu mogu opet da napadnu to 4. mesto.

                                Ma bitno da su oni kvazi ekipa, zajebi bilo kakva objasnjenja. Ja krenuo napisati post, al previse se iznervirah

                                Comment

                                Working...
                                X