Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Preterao sam ga, mada bice drastican pad akcija i smanjen interes akcionara

    Nabroj mi 10 boljih razbijaca od njega.Martinez, Buskets, Matic, de Rosi, Fernandinjo/Ture(ne gledam Siti, pa ne znam ko u odnosu na njih igra povucenije), Alonso i to je to.Larsa Bendera ne racunam zato sto igra na specificnoj poziciji, a i defanzivno je Sven bolji od njega.Ovaj je svestraniji i to mu ide u korist jer moze da pokrije vise pozicija.I kada spominjes igrace govori za one koji su uglavnom u ovoj sezoni igrali DMF.
    Ti si nabrojao 7 evo ti još par mojih, kao prvo sramota je što si posle Turea zaboravio onog najboljeg - Artura Vidala, za njim ide i Danijel De Rosi, Ningolan, Maskerano kad igra DMC, pa naravno čovek koji dobija mesto pre njega u reprezentaciji Sami Kedira, sve to na prvu loptu onako. A može u tu grubu btb veznih da staviš i Nemanju Matića jer on u Čelziju baš to igra, razbijača, što više lopti da preseče, što više duel, kako na zemlji tako i u vazduhu, da dobije, što više kontri da onako krakat povuče, dakle slobodno i njega možemo da klasifikujemo među ove, i tako....

    Nikad roboti, uvek igrači !

    Comment


    • Maskerano i Kedira?Da li me ti zajebavas?Maskerano koji od odlaska iz Liverpula skoro i da ne igra na toj poziciji.Kako on moze uopste da udje u konkurenciju?Spominjes mi Kediru koji je priznajem do 2012 bio daleko bolji igrac od Svena koji nije mogao ni da se ustali u prvi tim.Od prosle sezone Sven je dosta napredovao i zacementirao je mesto u startnih 11, sto se bas ne moze reci za Kediru.Vidala ja nikada nisam video kao DM, niti Turea, pre bih njih poredio sa Gundoganom nego sa Benderom.Dosta klubova iz PL je promenilo koncepciju u veznom redu, tako da kod najboljih klubova retko kad mozemo da vidimo defanzivnog veznog nego vidimo dva kreativca, to su sada upraktikovali a i moze se to videti van Engleske u nekim klubovima i cini mi se da ta pozicija polako ''umire'' i da ce takvih igraca koji mogu da budu samo destruktivci da bude sve manje i manje i da ce igraci cija je primarna pozicija CM pokrivati i DM.Mislim u tome je razlika izmedju Bendera i te koje si ti naveo, Bender je samo zaduzen za tu poziciju(moze i da igra stopera sto u ovom trenutku i nije bas tako bitno) i cist je destruktivac da se tako izrazim i defanzivno vrlo dobro stoji u odnosu na vecinu nabrojanih i tu je beton.Mada izgleda da se takvi igraci vise traze nego tipa Bender.Naveo ja Matica i De Rosija i ti ih ponovo spomenes, lud si ko struja.
      Last edited by Ricma; 19-03-14, 17:49.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Maskerano i Kedira?Da li me ti zajebavas?Maskerano koji od odlaska iz Liverpula skoro i da ne igra na toj poziciji.Kako on moze uopste da udje u konkurenciju?Spominjes mi Kediru koji je priznajem do 2012 bio daleko bolji igrac od Svena koji nije mogao ni da se ustali u prvi tim.Od prosle sezone Sven je dosta napredovao i zacementirao je mesto u startnih 11, sto se bas ne moze reci za Kediru.Vidala ja nikada nisam video kao DM, niti Turea, pre bih njih poredio sa Gundoganom nego sa Benderom.Dosta klubova iz PL je promenilo koncepciju u veznom redu, tako da kod najboljih klubova retko kad mozemo da vidimo defanzivnog veznog nego vidimo dva kreativca, to su sada upraktikovali a i moze se to videti van Engleske u nekim klubovima i cini mi se da ta pozicija polako ''umire'' i da ce takvih igraca koji mogu da budu samo destruktivci da bude sve manje i manje i da ce igraci cija je primarna pozicija CM pokrivati i DM.Mislim u tome je razlika izmedju Bendera i te koje si ti naveo, Bender je samo zaduzen za tu poziciju(moze i da igra stopera sto u ovom trenutku i nije bas tako bitno) i cist je destruktivac da se tako izrazim i defanzivno vrlo dobro stoji u odnosu na vecinu nabrojanih i tu je beton.Mada izgleda da se takvi igraci vise traze nego tipa Bender.Naveo ja Matica i De Rosija i ti ih ponovo spomenes, lud si ko struja.
        Ako ti je Vidal ekvivalencija sa Gindoganom onda sve uz onu stvar. Vidal klasičan btb vežnjak, više ball winner nego što ide ka gore, dok je Gindogan plejmejker. Btb ti je i Pogba samo što je više ima ofanzivnih karakteristika. Ture u Barsi igrao to što ti pričaš DMC, pa su ga pustili da bi Busketsu napravio mesto. Svi ti igrači su ti DMC, zadnji vezni igrači sad je samo pitanje role. Za Kediru pitaj Joakima Leva, on je kompetentniji od nas dvojice vrlo verovatno, na tu listu možeš lako da dodaš i Matuidija i Luis Gustava, vrlo lako.

        Comment


        • Pa vise je sa njim nego sa Benderom ne zbog karakteristike koliko zbog pozicije na kojoj igraju, doduse ovom je prirodna pozicija desetka i Klop ga je pomerio na osmicu.On sesticu ne moze da igra.Verovatno da nema problem sa ledjima da bi ga Klop gurao vise na desetku, jer bi tu jos vise njegova kreativnost dosla do izrazaja.Nemamo nas dvojica istu klasifikaciju.Ti te igrace svrstavas u DM, ja njih u CM.Luiz Gustavo nakon povrede od prosle sezone, ne igra vise na tom nivou fudbala.Pusti Joakima Leva, njemu su dva krila u najgoroj formi igrali u startnih 11 sto bi znacilo da prema njima ima veliko poverenje ma kako god igrali pa sam siguran da bi bilo i sa Kedirom pa makar bio cetvrta opcija u Realu(doduse povredjen je i propustice SP).Ture nakon sto je dosao u Siti kod Mancinija nije ni video tu poziciju pored de Jonga i Berija, stavise igrao je i desetku u nekim utakmicama.

          Comment


          • Last edited by Prototype; 25-03-14, 21:03.

            Comment


            • sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Kakav gol Nalda....aaaaaaaaaa bomba sa bar 35 metara....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Mocni Hoffenheim ne jebe zivu silu
                  sigpic

                  Comment


                  • Maricu, kakav je ovaj Drmic sto treba u Arsenal da predje?

                    Comment


                    • Moj sud nije relevantan zato sto sam gledao Nirnberg dva puta(i to ga gledao 45 minuta), a generalno retko kad bacim oko na te slabije timove.Nisam nesto puno obracao paznju na njega, a vidim da je u medjuvremenu eksplodirao.

                      Comment


                      • Bayern Munich CEO Karl-Heinz Rummenigge: "Toni Kroos is secured for next year wearing the shirt of Bayern Munich"
                        Ma nisu ni ludi da ga prodaju.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Bruka Maricu. Ja te smatrao ekspertom za bundes, a ti imas takve propuste . Ako je vec dao isto golova kao Leva, ne bi trebalo da je neki panj kao Ziru.

                          Comment


                          • Ti zaboravljas da je Ziru pre dve sezone prekucao francusku ligu.Po njegovim fizicikim predispozicijama nikako ne bih rekao da je uopste slican Ziruu, jer sigurno kada moze da igra krilo ga krasi brzina i prodornost.Ne bih ja rekao da je Drmic jos zvanicno Arsenalov, Bild kao sto sam vise puta napomenuo ima veoma nizak procenat pogodaka.Sada otvorio TM i vidim da se povezuje sa Liverpulom, a procenat za prelazak u Arsenal je 14%.Daleko je ovo od gotovog reko bih.

                            Comment


                            • A prekucao ju je i Zervinjo . Nisam mislio da su isti profil napadaca, nego pod tim drvo mislio na promasivanje zicera. Sto se mene tice bolje da ne dolazi. Ocekujem neko vece ime .

                              Comment


                              • http://mondo.rs/a678944/Sport/Fudbal...-Ajntraht.html

                                Comment

                                Working...
                                X