Announcement

Collapse
No announcement yet.

Montreal 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za one sto misle da je namerno, 0:44 i vidite gde gleda Rafa.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Za one sto misle da je namerno, 0:44 i vidite gde gleda Rafa.
      Gleda loptu i gadje Novaka. Fino se vidi. Nema dileme. Inace po nacinu na koji je zamhnuo izgleda kad da oce da prodje Novaka desno, tj da ce da igra u Novakovu FH stranu. A ono lopta u glavu.

      Comment


      • Mislim da je bolje obratit` paznju na 0:26 i Rafinu reakciju u stilu: "tebra.. cilj opravdava sredstvo......"

        Comment


        • Ok. dešava se da pogodi igrača u tijelo, ali baš direktno u lice, to nije uredu, loptica nije išla spor, vjerujem da je zaboljelo, ne kažem da je namjerno, ali da je imao drugog izbora, imao je. Nije mi jasno zašto neki osuđuju Novakovu reakciju, pa šta je trebao potapšati ga po ramenu i reći svaka čast.
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Maaa jesteee sad bilo namerno
            Odlican mec, ocekujem lagan mec za Rafu u finalu

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Kad bi Nadal stalno igrao ovako agresivno bilo bi uzivanje gledati ga.

              Djokovic mora bolje od ovoga, uopste nije imao konstantnosti u igri.
              Bas sam hteo da kazem da je Rafa konacno igra onako agresivno kao kad je igrao u finalu USO protiv Novaka.
              Jak servis i agresiva na betonu MORA.

              Comment


              • Naravno da ga je gadjao, i nema nista lose u tome, najbolji moguci potez u tom trenutku.. Ali sumnjam da je bas ciljao glavu.

                Comment


                • Pozdrav svima.

                  Samo da upitam cenjene forumase sta je Nadalu znacilo ono pokazivanje prsta na kraju meca? Jel' to bilo u fazonu "sredio sam te, i opet cu"?

                  Comment


                  • Sad ce Prle da ga pozove da pita, valjda nema neke obaveze i moze da se javi
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Maja View Post
                      Pozdrav svima.

                      Samo da upitam cenjene forumase sta je Nadalu znacilo ono pokazivanje prsta na kraju meca? Jel' to bilo u fazonu "sredio sam te, i opet cu"?
                      Imitira Federera. Zna da to Novaka tangira, zapravo iritira.

                      Comment


                      • Originally posted by Maja View Post
                        Pozdrav svima.

                        Samo da upitam cenjene forumase sta je Nadalu znacilo ono pokazivanje prsta na kraju meca? Jel' to bilo u fazonu "sredio sam te, i opet cu"?
                        Pokusacu da objasnim....



                        ne vredi, ne mogu.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Maja View Post
                          Pozdrav svima.

                          Samo da upitam cenjene forumase sta je Nadalu znacilo ono pokazivanje prsta na kraju meca? Jel' to bilo u fazonu "sredio sam te, i opet cu"?
                          To je dobar pokazatelj Nadalove ličnosti. Meni to nikada neće biti jasno, vjerovatno zato što je Novakova osnovna karakteristika poštenje i fer sportsko ponašanje, pa nisam navikla na takve ispade. Ali jedan je Novak Đokovil, i nadam se da nikad neće da se promijeni, zato što niko od njih tenis neće igrati vječno, ono što kasnije ostaje jeste karakter i čist obraz, ne znam da li Nadal to ima.
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Ma gde da objasnis, treba samo reci da se svet vrti oko Novaka

                            Comment


                            • Role bogotac !!!
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Gandalf View Post
                                Pokusacu da objasnim....



                                ne vredi, ne mogu.
                                Na zalost ne prepoznajem lepotana sa slike, pretpostavljam da je neka TV serija u pitanju ali slabo gledam TV.

                                @NI: to sam i ja pomislila, da imitira Rodju. U svakom slucaju ruzan potez.

                                Nego sta vi mislite o osnivanju narodne inicijative za povratak Igora Cetojevica i slanja iste Novaku?
                                Meni je kao njegovom velikom fanu postalo mucno da pratim njegove poraze i sigurna sam da Novak zeli da ponovo pobedjuje kao nekada (kao ja ga pitala na kafi pa sam ubedjena :-) ali opet nekako jesam ).
                                Mozda bi mogao i Miljan da nam pomogne da posalje neku privatnu poruku Novaku iako znam da mu je nesto slicno pisao nakon Wimbledona.

                                Comment

                                Working...
                                X