Announcement

Collapse
No announcement yet.

Montreal 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vrati mu jednom, pa izgubi 5 puta. i tako u krug

    Comment


    • Bravo za Rafu, jači, spremniji, sa jasnim ciljem da pobedi. A ni za Noleta nije sve tako loše, dolaze bolja vremena, dolaze bolja... dolaze...

      Comment


      • Originally posted by Nesic View Post
        Bravo za Rafu, jači, spremniji, sa jasnim ciljem da pobedi. A ni za Noleta nije sve tako loše, dolaze bolja vremena, dolaze bolja... dolaze...
        evo samo sto nisu...

        Comment


        • Originally posted by Zika View Post
          срећа моја да сам одплако Нолета још одавно па сам сада мртав ладан...



          Hahahaha znam ja kakva si ti flegma
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Prle! View Post
            Prstić. Rafa care

            Treći set je koliko-toliko izvukao generalno loš meč. Ne znam da li je u prva dva seta bilo gore to što je Rafa bio nadomak pobjede sa 7 vinera i 20+ grešaka ili to što je Novak pogađao drugi servis kao Nalbandian u svom primeu. Pa onda ona frka sa semaforom.

            Treći set je barem malo podsjetio na ono što je trademark njihovog rivalstva. Rekao bih da je Rafa noćas bio na mnogo večem nivou nego Novak, iako rezultat to ne potvrđuje u cjelini. Servis je Rafu služio odlično, dok je Novakov bio katastrofa. Ne pamtim kad je napravio više duplih grešaka, a ni ritern nije bio na prepoznatljivom nivou.

            Ono što je možda preokrenulo treći set je Nadalov poluvolej na 00:30 pri rezultatu 2-2 (ako se dobro sjećam). Udarac u lice Novaka mu nije trebao, jer je bilo i drugih rješenja u datoj situaciji, no otom potom. Mislim da bi bila šteta da je Novak pobijedio sa ovakvom igrom. Nadal je u meč ušao sa večim mudima, što je i tiebreak odlučujućeg seta i pokazao.
            Nisam gledao mec. Zaspao sam.

            Iz ovoga bih zakljucio da je Novak igrao prilicno ispod svog nivoa i jedva izgubio te da nije imao dovoljno samopouzdanja.

            Bilo kako bilo, sad je Rafa definitivno veliki kandidat da se vrati na mjesto broj jedan. Na Novaku je posao da ga zaustavi.
            Last edited by NI; 11-08-13, 05:12.

            Comment


            • I LOVE THIS GAME
              Jedno mi nije jasno kako je ZABAC jos uvek na prvom mestu?!?!?!?!

              Comment


              • Novak je postao sakupljac ATP poena,od igre vice ni ic.

                Comment


                • Lepo je receno, Novak polako gubi 1. mesto, polako ali sigurno. Osecam kao da je sada u stanju da osvoji turnir samo ako nema Rafe ili Smareja, ako naleti na njih, kraj igre..
                  link

                  Comment


                  • O čemu vi ovdje pričate, Nadal nije bio uopšte toliko dobar koliko je Novak pravio greške u bitnim trenutcima, kao i uvijek Novak je pobjedio sam sebe, ali šta je tu je. Krivo mi je samo što je ovaj poraz opet od Nadala, ne volim kada gubi od toga seljaka.
                    Kakvi smo mi to ljudi jbt. čim gubi nevalja, a kada pobjeđuje onda nam je svima dobar, svi pričate o nekim njegovim manama, a vrline, zar toga nema. Sad će svi da me popljuju ali dajte malo prvo malo ohladite glave posle meča pa onda pišite.
                    Neko je napisao " Pozivam sve one koji kritikuju Noleta, kad god izgubi, da stave prst na celo i da naprave rekapitulaciju onoga sta su oni uradili u svom zivotu, kako su uspesni u svom poslu, gde su oni a gde je Nole, sta su oni svojim delovanjem ucinili (da se dotaknemo i toga) za svoju zemlju. " i u potpunosti se slažem sa ovim.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Ovo je bio jedan od odlucujucih duela za N1 na kraju godine .... Pogledajte samo race listu ljudi, to je sve sto ja imam da kazem na ovu temu ....
                      Moram i da dodam da je poredjenje obicnog naroda sa vrhunskim sportistima najblaze receno glupost, tj poredjenje njihovih dostignuca.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Uzima Nole Cincy, tako mora biti

                        Comment


                        • Originally posted by Nesic View Post
                          Uzima Nole Cincy, tako mora biti
                          Mislim da se svi tome nadamo, njemu treba jedan težak i gust meč (da dobije naravno) da ga pokrene, i mislim da će to da dođe u Sinsinatiju, idemo da pišemo istoriju! Jbš Montreal
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Naravno . Drugačije ne bi smelo da se dogodi. Povratak na noćasni meč... koliko mi je samo mučan onaj potez Nadala na mreži i slanje loptice Novaku u glavu. Nakon toga kao izvini, al hbga ko te šiša.

                            Nole: "Svaki put kada igramo jedan protiv drugog, to je uzbudljiv meč za gledaoce."
                            Učiniga bre Nole da bude tebi uzbudljiv, mani se više publike..................
                            Last edited by Nesic; 11-08-13, 10:18.

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              Naravno . Drugačije ne bi smelo da se dogodi. Povratak na noćasni meč... koliko mi je samo mučan onaj potez Nadala na mreži i slanje loptice Novaku u glavu. Nakon toga kao izvini, al hbga ko te šiša.

                              Nole: "Svaki put kada igramo jedan protiv drugog, to je uzbudljiv meč za gledaoce."
                              Učiniga bre Nole da bude tebi uzbudljiv, mani se više publike..................
                              Ne bi da se prisjećam toga, znam da to nije bilo namjerno, ali opet, imao je milion drugih opcija, nije morao loptu baš na njega da šalje, ali šta je tu je!
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Nisam gledao mec. Zaspao sam.

                                Iz ovoga bih zakljucio da je Novak igrao prilicno ispod svog nivoa i jedva izgubio te da nije imao dovoljno samopouzdanja.

                                Bilo kako bilo, sad je Rafa definitivno veliki kandidat da se vrati na mjesto broj jedan. Na Novaku je posao da ga zaustavi.
                                Uzmi malo sa rezervom to što je Prle! napisao, dok ne pogledaš reprizu. Nije baš to tako bilo, pogotovu da bi bilo nezasluženo da je Novak pobedio,ali kako je odigrao odlučujući TB (opet) u odnosu na ostatak seta, pa čak i u odnosu na drugi set, mora debelo da zabrine. Što se tiče duplih grešaka ovo podseća na prošlu godinu, a isuviše je rizikovao kod drugog, u bitnim momentima pravio neiznuđene, često mlako, čekao da protivnik prvi napadne, a Rafa takve stvari ne propušta.
                                Na mreži onaj udarac u Novakovo lice je morao da izbegne Španac, onoliko mogućnosti da uradinešto drugo.
                                Nije toliko bio sporan semafor, koji je blokirao, šta već, već sudija koji ne zna koji je trenutni rezultat.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X