Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull U.S. Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ko stvoreno za Bautistu da se zakuca u Rosija! Aaaa zato nema superbike-a ceo dan

    Comment


    • #62
      bradl najbrzi i na worm apu,iza njega markez,lorenco,bautista,rosi.....nista mi tu nije jasnoda li je taj motor stvarno toliko dobar i brz,ali bradl ne moze da ga prati (na trkama brzo posustane) ili mu naprave neko savrseno podesavanje,ali koje ne moze da traje duze od par krugova?
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #63
        Pazi kad Horhe uzme trku

        Comment


        • #64
          aj' u dva'es marki da neće

          Comment


          • #65
            Bice uzbudljivo! ovo sam cekao vise godina

            Comment


            • #66
              Ako Rosi izbegne Bautistu sve cestitke za njega,stvarno je doktor

              Comment


              • #67
                Originally posted by Adje View Post
                Pazi kad Horhe uzme trku
                to se ne izgovara ni u sali
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Toliko mi deluje zanimljivo startni poredak da tu nesto nece biti dobro

                  Comment


                  • #69
                    Doktor samo ima dobar start i sada ce da pada,meni ne shvatljivo nikako
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      I sta bi bilo da je pao ?:/

                      Comment


                      • #71
                        Definitvno se vidi da je Marc klasicno deriste,mogao je sad kostati trke i sebe i Dr-a ovim "hrabrim" potezom po pjesku,koji debil
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Rossi je pogresio, preterao je sa kocenjem i Marc je morao van staze...

                          Mali, sve cestitke!

                          Stefan, sve cestitke!

                          Matori, sve cestitke (sto si zadrzao Bautistu, to mi je ulepsalo vece)!

                          Sve u svemu, Yamaha mnogo slabija od mojih ocekivanja, izgleda mi da je staza, tj. asfalt takav da mu se smanjuje grip sa temepratuom. Prosle godine je bilo hladnije, vremena su bila bolja, Yamaha je bila mnogo bolja, sve to sugerise upravo na tu mogucnost... Plus, Julian Ryder i Toby Moody su to pomenuli na Britih ES-u...

                          Pitam se da li je u pitanju ista stvar kao u Austinu, da asfalt ispusta nesto malo ulja (bitumena) nakon neke temperature... To je bila bas nezgodna stvar na startu proslogodisnje F1 trke tamo...

                          Au, ovo davljenje je za sve pare! Kakvi likovi!

                          Comment


                          • #73
                            MAESTRALNI MARC MARQUEZ!!!

                            Comment


                            • #74
                              ne svidja mi se ovo ni malo, omeksao je Rosi potpuno cim on reaguje kako je reagovao na onako zestok potez ovog deteta koje nisam simpatisao nikad a sada to prerasta u nesto vise... Umesto da smislja kako da psiholoski slomi klinca da zavrsi poput pecarosa on se sprda s njim nakon trke i prakticno slavi 3. mesto...
                              do sad sam bio poprilicno siguran da se nece umesati u ozbiljniju borbu za vrh plasmana a sad sam potpuno siguran u to, sa ovakvim stavom u stilu "sve mi je svejedno i uzivam u uspesima klinca", nema napretka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #75
                                čuvaj se žabara i kad darove nose....

                                Comment

                                Working...
                                X