Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svajcarska bi ovo mogla da stavi na sljaku,tada Ameri ne bi imali sanse
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Spanija lagano do titule ove godine i bar do 1/2 sledece.. Kazakstan je zajebancija, Rusija im nece biti problem a onda duel sa Francuskom, Sjedinjenim Drzavama ili Svajcarskom
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • bice opasno protiv svedjana,sodza razbija u dvoranama a i onaj dubl im je dobar
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Samo da se to ove godine privede lijepo kraju,da vidimo sta ce nas pulen uraditi nakon toga i hoce li padati teske odluke
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • japan u gostima. bit ce lijepo da cilic mlatne nishikorija, i to u japanu.
            a poslije toga argentina u gostima, to je sigurno ispadanje jer cemo igrati na zemlji i u gostima. argentina je ovogodisnji finalist a bit ce to i iduce godine. dobit ce njemce, nas (ili japan) i srbiju. naravno sve to pod uvjetom da del potro i nalbandian budu zdravi. francuska bi mogla iduce godine proci spanjolsku (ako dođu do polufinala) jer ce se igrati na brzoj podlozi na kojoj i tsonga i monfils mogu tuci nadala, pogotovo jer ce vjerovatno doci barem do polufinala USO.

            sto se nas tice, 4-finale je dobar rezulata, ne moramo se zajebavati sa kvalama.

            Comment


            • Spanci ce razbiti Kazahstana na proste faktore.
              Svicarci kuci protiv Amera, sjecam se prije dvije godine, Ameri dobili kuci lagano, nije igrao Federer, a Roddick je bio u top formi. Ako bude igrao Federer, to su sigurna dva boda.
              Ako stave sljaku, e onda mozda Roger nece igrati, tako da ne vjerujem da ce biti sljaka, jer se igra pred IW i Miami.
              Srbija ce lagano protiv Svedske, Soderling ne moze sam, a i Aspelin se oprostio od tenisa.
              Njemacka-Argentina odlican duel, ipak Nijemci nemaju nikakve sanse protiv Del Potra i Nalbia.
              Uglavnom nezahvalno je ista prognozirati, ima dosta vremena do tada.
              Genius, outrageous, the best ever! RF!

              Comment


              • ako ne bude sljaka,tesko ce vavrinka protiv isnera i fisha a i dubl im se smesi,sve u svemu bas bas opasan mec
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Ima dosta vremena do DC-a ali solidan zreb za Srbiju.
                  Protiv Svedjana necemo imati tezak posao, jer imamo 2 sigurna boda protiv njihovog drugog reketa. Dubl smo takodje u prednosti (Tipsa+Ziki ako igraju) i Tipsa takodje moze da dobije Soderlinga ukoliko odigra dobro, a Novak-Robin u nedelju je verovatno poen za nas ...
                  Svajcarci ako postave sljaku , vec su dobili , jer je VaVa odlican sljakas, dubl ce izgubiti , ali mogu da izvuku 3/4 singl pobede. Videcemo, ima jos dosta vremena do Dejvis Kupa...

                  Sto se tice finala, Spanci laganeze. Imaju najjacu repku... Ova generacija Nadal,Ferrer + Lopez/Nando mozda najbolji tim u istoriji DC-a.

                  Comment


                  • Courier,Sampras,Agassi,Mcenroe su sacinjavali tim SAD-a koji je sigurno bio jaci,da ne spominjem one timove u daljoj proslosti,a posebno onaj tim sa Ashom kada su dominirali

                    Australija,Svedska su sigurno imali jace timove u istoriji

                    Ne moze tim koji ima dubl Verdasco/Lopez koji jedva da mogu ikoga dobiti biti najbolji u istoriji
                    Last edited by AK47; 21-09-11, 16:56.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Dobar zrijeb za Srbiju,lagano ovo prolaze ;) Mislim da Svedska nema tu sta da trazi sa ili bez Soderlinga.
                      Nije los zrijeb ni za Svajcarce.Bice vjerovatno brza podloga,jer se igra pred IW i Miami,ali nije nemoguce da i bude sljaka.Ipak vise neodgovara Amerikancima sljaka,nego sto im odgovara beton ;) Ako budu igrali Roger i Stan,mislim da Svajcarska ide dalje.Roger uzima dva poena vjerovatno i mozda dubl jedan ili eventualno Wawrinka,ali daleko je DC,sve je moguce do pocetka.

                      Comment


                      • DC.JPG
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Koliko sam ja upamtio nemojte zamjeriti ako napravim kakvu grešku.
                          Srbija je dobila relativno lagan prolazaka ,mislim da svedska i nije u toliko jakom sastav da bi mogao ozbiljnije ugroziti Srbiju,Soderling jedino ali nisam siguran da će moći postići nešto sam.Španija sa Kazastanom relativno lagana pobjeda ne vjerujem da će naići na bilo kakve prepreke .Švajcarci igraju sa Amerikancima ,mislim da neće uzeti šljaku mada bi trebali jer bi sigurno pobjedili ali i ovako će biti zanimljivo ,Amerika ima jako dobar sastav ,dubl im je jako dobar .Japan Hrvatska mislim da Hrvati imaju relativno dobre šanse i vjerujem da će ih realizovati.Argentina sa Njemačkom bit će tu zanimljivo ali mislim da tu ipak prolaze Argentinci .DC je daleko ovo su samo male prognoze ali sve u svoje vrijeme.
                          Last edited by Adin; 21-09-11, 19:32.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Bez Novaka je svaki protivnik tezak, zato samo nek' je Nole ziv i zdrav;)

                            Comment


                            • Originally posted by DangerAce View Post
                              Bez Novaka je svaki protivnik tezak, zato samo nek' je Nole ziv i zdrav;)
                              Mislim da si upravu da je na Novaku veći dio ali ne smijemo nikako zaboraviti ostale članove Srpskog tima jer su i oni u svakom pogledu doprinjeli da se osvoji prošlogodišnji DC pa da se igra i na ovom solidno .Neka je Nole zdravi ali s njim zajedno svi ostali.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Vidim velika vecina je zadovoljna protivnikom Svajcaraca, ali danas kad sam videla parove ja nisam bila toliko zadovoljna...Naravno pitanje je forme Amerikanaca u tom trenutku, sta ce biti sa Querrey-jem, i na kraju sa Fish-ovom formom. Ako Roger bude igrao naravno to i nije bas toliko bitno, ali ako ne bude mislim da je prilicno jasno ko je tu favorit...
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X