Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrat ce sutra sa Stebeom barem 4 i po sata
    Last edited by shminka; 13-09-12, 20:01.

    Comment


    • 'oce bogami, ni jedan ni drugi ne udaraju. Previse jak par u odnosu na par bas slabih, steta sto jedni nece igrati u eliti
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Delpo je prijavljen za sutra, trebalo bi da igra prvi mec protiv Stepaneka.
        Ne znam uopste sta mislim o tom igranju, znam koliko mu znaci igranje za reprezentaciju i da im je ovo najbolja sansa da uzmu DC, ali znam i koliko je podlozan povrjedama i koliko ga je kostala povrjeda zgloba... Iskreno se nadam da zna sta radi i da ne rizikuje puno... ;)
        A Argentincima se nikako ne da, evo, sad igraju bez Nalbandiana, a Del Potra zeza ruka... Mislim da je sad na Monaku da se dokaze...

        Comment


        • Doktor mu je rekao da mu je potrebno 15dana odmora, da mu ruka bude ok...al on ce unatoc tome igrati
          Barem protiv Stepaneka ne mora ni da igra BH
          Monaco bi morao donijeti ostala 2 boda

          Comment


          • Ne bih ja zavisio o Huanu Monaku

            Bice u tom mecu svasta, onaj u Spaniji bi trebao proci mirno
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Nikad nije dobio Berdycha...a 3 puta igrali na sljaci

              Comment


              • Ma Monako ako Stepaneka dobije nek pjeva. Delpo mora dobiti oba meca kako zna i umije.

                Comment


                • Strasan tenis prikazuje Tomic...ako mu Rafter ne skoci za vrat u ovim DC mecevima, ne znam ko ce

                  Comment


                  • Rafter se malo primirio nakon sto je osuo paljbu na njega nakon meca sa Rodikom ali sada sigurno sledi nova jer je ovo smesno

                    Srecom, za par godina ova velika nacija dobice dovoljno kvalitetne i zrele igrace koji ce nositi reprezentaciju bez Tomica
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Kakva je situacija sa Svedima...presmijesnu reprezentaciju imaju

                      Comment


                      • Nikakva! Secace se oni zlatnog doba svog tenisa jos dugo dugo
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Sem vraca brejk protiv Ferera i ulaze u zanimljivu zavrsnicu
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Trebao mu je Ferrer zapakovati ovaj set u ukrasni papir sa masnicom
                            Dvije duple, 2 greske...ocajan gem

                            Comment


                            • solidan strim za Feda

                              http://nos.nl/dossier/415838-davis-cup/tab/499/live/
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Fed rutinski

                                Al publika je k'o struja, po ovoj vetruštini
                                Last edited by Torima; 14-09-12, 12:32.

                                Comment

                                Working...
                                X