Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajde da te poslusam ali ako mi skoci pritisak smatram tebe odgovornim
    Meni je nagore sto on stalno mora da se pravda za svaki potez. Kao da je pocinio najgoru jeres sto je svratio da pogleda mec Najbolje da se distancira od svega toga i okane corava posla. "Patriotama" niko nije mogao udovoljiti.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • A sto se vi obazirete na takve komentare...
      Nije on jedini kog tako pljuju po forumima i u komentarima na raznim sajtovima, sve sportiste tako pljuju, on je trenutno najpopularniji i najbolji i zato je najvise na meti. I nije to samo u Srbiji (mada mi se cini da tamo toga ima najvise), ima negativnih komentara i za Federera i Nadala u njihovim drzavama, ali mi malo kad citamo njihovu zutu stampu i novine tipa Blica, tako da to ne vidimo, ali daleko od toga da takvih komentara nema... Ja pomalo pratim argentinske i slovenacke medije, nisu Nalbandiana i Del Potro uopste postedjeni negativnih komentara, pljuju Slovenci svoje skijase i uspjesne sportiste, ima bas negativnih i glupavih komentara...
      Vladane, nije valjda da mislis da u Britaniji ne bi bilo negativnih komentara da je Djokovic prihvatio drzavljanstvo?

      Comment


      • Ma ima u svim zemljama i da je uzeo britansko toga bi bilo ali stalno mora da im se dokazuje.Iznova i iznova,malo je uradio izgleda.A najjace mi je kad potegnu placanje poreza,pa dje je Family Sport registrovan,dje su ovi silni kafici i restorani,dje je SO,kome ide porez?Ne nervira to mene,ali mislim da je odlicno da se vidi koliko neki cijene i da se okrene samo sebi,dosta je bilo DCa.Ako se nekako Janko i Viktor dovuku do finala onda neka igra i to je to
        sigpic

        Comment


        • Ja bas iz tog razloga to ne citam jer znam da su u pitanju najobicnije bljuvotine, a ne mogu da se ne iznerviram. Evo sad malo prelistah i tacno sam znao kakav ce biti repertoar, vec vidjeno. Ono sto je interesantno za Djokovica, i mislim da je u tome jedinstven slucaj, je to da je podjednako na meti kako patriota koji mu zameraju na manjku domoljublja tako i liberalnog dela Srbije koji mu opet zamera preterano Srbovanje. Zato bih najvise voleo da se potpuno distancira od svega i okrene iskljucivo sebi.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Takvih komentara je uvijek bilo i bice... Ne dokazuje se on tim ljudima, njima da sve na svijetu osvoji ne bi valjao, stavise, sto uspjesniji bi bio, komentari bi bili sve negativniji... Tako je to, uspjesni i popularni ljudi su stalno na meti i tu nema sta...
            Tvojom logikom niko ne bi igrao za reprezentaciju... Ne znam zasto bi npr. Janko morao stalno igrati, i on je top 10 igrac, ima dosta natrpan raspored, uradio je za reprezentaciju bas puno, pljuju i njega, stalno potezu pricu o namjestanju meceva i neke gluposti... Ovih dana sam citala komentare za Argentince... Koliko negativnih komentara za Nalbandiana, covjeka koji je toliko pruzio svom timu i koji bi za reprezentaciju poginuo...

            Comment


            • Janko ne moze da puca na titule na sljaci,nije to isto.On moze da ide do cetvrtfinala na nekom Mastersu i to je to.Ma pljuju sve samo DC smeta igracima,posebno najboljima,da je kalendar drugacije pa neka igraju,ali posto nije onda treba misliti prvo o sebi.Donio je titulu,donio je olimpijsku medalju,ove godine ima dva prioriteta,jedan je vezan za njega,drugi za dzavu,valjda bi trebalo sve da je jasno.
              Taj koji pljuje Nalbandiana mora imati debeli djon od obraza
              sigpic

              Comment


              • Nikada se Novak neće distancirati od reprezentacije, DCa, niti se okrenuti samo sebi. Nikada, bez obzira na sve.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • To je jasno
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali zato sam naučila da se distanciram od takvih tekstova, pogotovu od komentara na iste. To je jedini lek, koji nije baš delotvoran uvek, ali drugog nema.

                    Last edited by miloolja; 09-04-12, 17:50.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma znam ja to odlicno, poenta je da sta god da uradi izvesnim ljudima nece biti dovoljno i sto stalno mora da dokazuje svoj patriotizam. Ogroman teret nosi na svojim ledjima jer mu se svaki potez gleda kroz lupu, a svi znamo da ne moze da bude ravnodusan.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=GrfEGjLmMUI
                        Nije ni Tipsa bas ispao fer pogledajte klip

                        Comment


                        • Sad smo 3. na rang listi. Da li to znaci da sledeci DC mozemo da se sastanemo sa Spancima u polufinalu?

                          Comment


                          • Nijedan poznavalac tenisa nije mogao ocekivati od Novaka da ove godine igra DC. To bi bilo samoubilacki. Osim toga, Novak bolje reklamira Srbiju onime sto osvaja individualno, jer to je toliko fenomenalno, nego da osvoji 5 DC-ova.

                            Comment


                            • Novak je DONEO Srbiji jedan DC.Pa sve i da ne zaigra vise nikada mora se postovati sve sto je do sada uradio.Svaki komentar na njegovo neigranje ove godine je suvisan.
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Danas je bio zreb za popunu Svetske grupe:

                                14 Sep - 16 Sep 2012

                                Germany -Australia
                                Kazakhstan -Uzbekistan
                                Japan -Israel
                                Belgium -Sweden
                                South Africa -Canada
                                Brasil -Russia
                                Italy -Chile
                                Netherlands -Switzerland

                                konacno da Svjacarska ima lagan zreb
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X