Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Federer ce verovatno lako izaci na kraj sa Tomicem. Ali Hjuit (kome je ovo omiljena podloga i igra na svom terenu) protiv Vavrinke koji se lose oseca, ima problema sa nogom, ce verovatno doneti taj odlucujuci 5. poen za Australiju.

    Stan after losing the doubles: "I need to see how I am going to feel tomorrow because after two long matches it is really tough for me right now with the leg so I hope I can have a good night of sleep and we'll see but I don't know."

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post

      A sto ih ovde nema?

      http://www.bet365.com/home/FlashGen4...ate=365_036783

      Bilo bi cudno da primaju opklade na Viktora..

      Comment


      • Originally posted by Big Nole View Post
        Ajde stavite jos slika Federera kako gleda u nebo, kako sapuce, kako se smeska, kako je zabrinut.. Noc necemo preterati bez njih.
        Zato mozemo stavljati slike Janka kako se grohotom smije, zabrinutog Noleta, Viktorov teleci pogled, itd.
        Opusti se drug, ako ti smeta, preskoci, ne moras svoje komplekse javno ispoljavati.
        Tema je DC, slike su sa Dc-a
        Ionako su prebacene u drugu temu. ;)
        Znao je Stan namuciti Murraya 2009, igrali su peti set, ali istina da je gubio od dosta smijesnih tesniera, pa i ove godine poraz u tri seta od Bollelia.
        Ipak se uzdam u losu Lleytonovu fizicku spremu i manjak meceva.
        Iako i Stan ima problem sa nogom.
        Genius, outrageous, the best ever! RF!

        Comment


        • Kako Novak nije odigrao u petak po predviđeno žrebu, već Viktor, tako je i ovo po sistemu ništa se ne menja.. do jedan sat pred početak.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • pa zato sto je viktor igrao prvi dan u singlu i automatski stoji da on igra i treci dan.e sad tu moze da uskoci novak umesto viktora...znaci viktor je preuzeo prvog dana prvi reket i on se vodi u zvanicnim statistikama kao prvi reket.nema tu nista sumnjivo.nego sam ja nacuo iz nekih polu izvora da novak nije skroz fit i da su sanse da nastupi 50-50
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Bilo je prije nekih sat Novak-Del Potro odnos 1.15-4.20, sad je izbačen taj par, a ovaj još nisu ubacili, zanimljivo.


              Normalno da će igrati Novak, tu nema ni 1% spora, ovo je čisto da bude zanimljivije

              Comment


              • Ma Svajcarci su izgubili kad su izgubili dubl, ja od onog nesposobnog Stana ne ocekujem da donese 3 poen
                Prosle godine nije igrao Fed, pa su pukli 5:0, sad ce da izgube 3:2 i to je jos jedan dokaz da Federer ne moze sam da izvuce pobedu za reprezentaciju i to je ono sto sam uvek tvrdila, dok su neki govorili da je on mogao da igra za DC i da ga osvoji
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ne panicite bezveze, ovo samo stoji zato sto je Viktor igrao prvog dana ;)

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ma Svajcarci su izgubili kad su izgubili dubl, ja od onog nesposobnog Stana ne ocekujem da donese 3 poen
                    Prosle godine nije igrao Fed, pa su pukli 5:0, sad ce da izgube 3:2 i to je jos jedan dokaz da Federer ne moze sam da izvuce pobedu za reprezentaciju i to je ono sto sam uvek tvrdila, dok su neki govorili da je on mogao da igra za DC i da ga osvoji


                    Poznato je da Federer i Wawrinka nemaju kvalitet npr. Ljubičića i Ančića, potonja dvojica su mnogo kvalitetniji igrači.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Bilo je prije nekih sat Novak-Del Potro odnos 1.15-4.20, sad je izbačen taj par, a ovaj još nisu ubacili, zanimljivo.


                      Normalno da će igrati Novak, tu nema ni 1% spora, ovo je čisto da bude zanimljivije
                      ta kvota im je ostala jos od petka kada se daju kvote za sve dane,pa su je sada skinuli jer krece polako igranje na te meceve pa moraju staviti zvanicne parove;)
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Ne mora da znaci da trebaju da osvoje DC,ali da ne mogu da udju u svetsku grupu,to bas i nije najjasnije
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Poznato je da Federer i Wawrinka nemaju kvalitet npr. Ljubičića i Ančića, potonja dvojica su mnogo kvalitetniji igrači.
                          Wawrinka nema srce za velike meceve i to je cinjenica.
                          Moze da vodi, ali ce se us... i na kraju ce izgubiti, a sam Fed ne moze da donese 3 poena.

                          edit:
                          pa Dacho nije da su bas izvukli lakog protivnika, Australiju na domacem terenu...
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Glavni problem za Svajcarsku je dubl..

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ma Svajcarci su izgubili kad su izgubili dubl, ja od onog nesposobnog Stana ne ocekujem da donese 3 poen
                              Prosle godine nije igrao Fed, pa su pukli 5:0, sad ce da izgube 3:2 i to je jos jedan dokaz da Federer ne moze sam da izvuce pobedu za reprezentaciju i to je ono sto sam uvek tvrdila, dok su neki govorili da je on mogao da igra za DC i da ga osvoji
                              vavrinka je bolji igrac od tipsarevica i troickog za klasu,nego je problem sto vavrinka nema taj osecaj pripadnosti naciji i ne moze da se natera da digne igru na visi nivo ni kada igra za reprezentaciju i zbog toga federer nikada nece osvojiti dc...em mora da igra i dubl...inace imaju idealnu podlogu da budu jedan od vodecih dc timova ali sta ces sa jadnickom vavrinkom,taj izgleda voli malo manje da trenira malo vise zene,kafane,po nosu
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                Glavni problem za Svajcarsku je dubl..
                                Olimpijada je pokazala kada hoce da i tu mogu biti izuzetno jaki

                                Comment

                                Working...
                                X