Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je pobeda Bogdana Obradovica!

    Comment


    • Ne bude li Nole igrao sutra, pa-pa
      "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

      Comment


      • Nije sigurno da li ce igrati Nole sutra,ali ako igra pobeda(nadam se)i onda nadam se da Janko nece osecati pritisak,ako ne oseca verujem da cemo uci u finale,idemooo SRBIJAAA !!!
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by dJOLEX View Post
          Ne bude li Nole igrao sutra, pa-pa
          Zasto ne bi igrao?
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Zbog ledja ;)
            sigpic

            Comment


            • Mogao je da dobije Nadala dok je imao taj problem. Ne verujem da je toliko kriticno, dace mu blokadu i to ce biti dovoljno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Protiv Delpo-a sa 170 prvi nece ici,servis mu je strasno potreban.Mada i u idealnim uslovima protiv takve igracine nista nije sigurno,svakako je favorit,ali nikako ne bi volio da rizikuje povredu zbog ovoga.
                sigpic

                Comment


                • Prvo, izvinjenje što sam bila nevjerni Toma kad je Viktor u pitanju momci su odlično odigrali, Vića se baš razigrao, svaka im čast a atmosfera u areni danas fenomenalna

                  Prvi korak učinjen, nadajmo se da je Nole ok i da ćemo sutra uspjeti do potpunog preokreta
                  sigpic

                  Comment


                  • Ipak sam bila pesimista............svaka cast na pobjedi dubla...........cestitam Zikiju i Viktoru a i Obradovicu za hrabrost sto je stavio Viktora da igra (ili vec ko je odlucio o tome)........zasluzili su pobjedu i to ovako vaznu pobjedu

                    Comment


                    • Prodje nam i dubl ipak..
                      Prvi set je bio napet..
                      Ostala 2 su bili dosta laksi..
                      Cestitam Zimonjicu i Troickom.. Oni su odradili svoje..

                      Sutra ce biti ludnica( ako bude sve kako treba )..

                      Comment


                      • Било је супер јер смо добили, ево мало сам сликао:

                        sigpic

                        Comment


                        • Bas mi je cudno sto su Roger i Stan izgubili,sad ce biti bas tesko Svajcarcima.U koliko igraju Roger i Tomik po nasem?Nadam se da ce poceti prije 5h,gledao bih to onda
                          sigpic

                          Comment


                          • U 3 igraju, bar tako pise na rezultati.com

                            Nadam se da Nole nema problema s ledjima, tj. da je to bilo one-day injury, ako ima, tesko ce izaci na kraj s Del Potrom cak iako bude igrao.. Na 170 seva forehand, mada onda mu pucaj u bekhend
                            "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                            Comment


                            • Ako Novak sutra ne igra, mozemo da se oprostimo od finala, Viktor nema ni promil sanse da dobije Delpa

                              Comment


                              • Evo i mene.

                                Kasnim dosta, jer sam gledala trening Noleta i Janka

                                Atmosfera sjajana, fenomenalna. Kako je lakše kada se pobeđuje i raja diže na noge.
                                Očekivala sam više od ARG iskreno, a Čela je podbacio skroz.
                                Dobro, je dobro. Viktor sasvim solidan, grizao, to je ono ključno. Ziki kao i uvek, dobro zanemarićemo neke stvari, ali majstor je majstor. Mnogo dobro izgleda uživo ta igra na mreži.

                                Postaviću fotke, danas su malo bolje, mada je očigledno moj aparatić ipak ograničenih mogućnosti.
                                Ma samo da smo pobedili.. i to ubedljivo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X