Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najjace mi je bilo ono kad je izgubio od Murraya,kraj sudije poslije meca prosao kao pored stabla (imali su neku nesuglasicu tokom meca) a na presici izjavio kako Andy igra dekadentan tenis Mislim da je to bilo 2008 kad je i Jelenu prozivao da nije pravi broj

    Comment


    • Kad si najbolji imas kamaru ljubomornih hejtera prepravljenih kortizolom. Mora da vam je tesko, smanjite zivotinjsku hranu bit cevam lakse
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Najkorektniji igrač,koji nikada nikome,ni za šta nije prigovarao je Mario Ančić .Svi ostali su imali bar jednu raspravu sa npr.sudijom,protivnikom,publikom,pa čak i moj pulen.Pa i sam Gael.A,ovo se od Edbergovog malog i očekivalo,jer od uvek bio impulsivan,samo je sa godinama naučio da se kontroliše,ali eto desi se i po neki ovakav ispad...Ako sutra Francuzi pobede u dublu Fed neće igrati u nedelju sigurno,jer ovakvom igrom ne može protiv Conge ,koji ga je već dobijao ove godine.Nije ni Conga sjajan,ali vidi se da je Federer pogrešio što je igrao danas,možda su trebali da ga čuvaju za nedelju.A,ako pak švajcarci dobiju sutra,izaći će na teren u nedelju,pa šta uradi.I mada meni prognoze nikada nisu bile jača strana,rekoh da će Francuzi da slave u 4.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Izvinite da li mene neko ovdje zajebaje.

          Evo sad gledam prvi set, koji je kao najlosiji bio po Fedovim rijecima i kontam se o cemu vi pricate i nekoj losoj igri?

          Monfils je bio previse dobar, 7 aseva u 3 servis gema, te pogadjao sve sto je zamislio. Veze ja nemam gdje ste vi te oci dobili, ali posjetite oftalmologa.

          Roger nije igrao nista specijalno ocekivano, ali protiv inspirisanog protivnika ne moze se nista, posebno ako si trenirao 2 sata sve zajedno u zadnjih 7 dana.

          Recimo 20 winera u prvom setu i 10ak asova dovoljna je cinjenica da je ovaj odigrao monstruozno.

          Sto se tice ovog svadjanja, prvo mu uzima gem sudija nakon sto je linijski zaboravio zvat aut onda Monfa odigrava udarac zavrsava se poen na mrezi i dolazi Keotavong i daje poen i brejk Monfi, a po pravilu ne bi trebao, a onda ovaj glumi primadonu zbog svoje publike, kao smetaju mu dok servira.

          Rog ima sanse protiv Tsonge, cak mislim da ce sutra uzeti dublove i onda Role uzima taj 3. bod na svu zalost vas ovdje.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Kad si najbolji imas kamaru ljubomornih hejtera prepravljenih kortizolom. Mora da vam je tesko, smanjite zivotinjsku hranu bit cevam lakse
            Srce hoće al dupe klokoće: "Monfis 'počistio' Rodžera za 1-1".

            Mislim da je ovo posledica srljanja ili nekontrolisane jurnjave za prvim na Svetu, ponovo, a predaleko je od toga.

            Ti pričaj šta ti je drago.
            Last edited by BratBugarin; 22-11-14, 06:29.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Izvinite da li mene neko ovdje zajebaje.

              Evo sad gledam prvi set, koji je kao najlosiji bio po Fedovim rijecima i kontam se o cemu vi pricate i nekoj losoj igri?

              Monfils je bio previse dobar, 7 aseva u 3 servis gema, te pogadjao sve sto je zamislio. Veze ja nemam gdje ste vi te oci dobili, ali posjetite oftalmologa.

              Roger nije igrao nista specijalno ocekivano, ali protiv inspirisanog protivnika ne moze se nista, posebno ako si trenirao 2 sata sve zajedno u zadnjih 7 dana.

              Recimo 20 winera u prvom setu i 10ak asova dovoljna je cinjenica da je ovaj odigrao monstruozno.

              Sto se tice ovog svadjanja, prvo mu uzima gem sudija nakon sto je linijski zaboravio zvat aut onda Monfa odigrava udarac zavrsava se poen na mrezi i dolazi Keotavong i daje poen i brejk Monfi, a po pravilu ne bi trebao, a onda ovaj glumi primadonu zbog svoje publike, kao smetaju mu dok servira.

              Rog ima sanse protiv Tsonge, cak mislim da ce sutra uzeti dublove i onda Role uzima taj 3. bod na svu zalost vas ovdje.
              Mislim da je ovo realno. Fed će u nedelju biti u boljem stanju nego juče, a Conga u ovakvoj formi ne može odigrati ni blizu kao Monfa.

              Dubl dobijaju i sa 70 posto Feda.

              Naravno da u DC postoje drugi standardi u vezi publike i ja lično mislim da je Monfa izigravao primadonu, čekajući potpunu tišinu, ali da li bi mu Fed prigovorio da je vodio recimo 5:1? Takva veličina mora znati i da gubi, on je Federer, nije Kelerer.

              Nisu svi koji ne navijaju za Feda ovde protiv njega, evo ja želim da on osvoji DC isto kao što sam želeo da Novak uzme WTF i voleo bih da baš on uzme taj treći poen.

              Comment


              • Dubl pocinje u 15 i 30 i nece prenositi SK, ja imam 3 kanala.....svasta.....Molba redakciji da promeni semu , plz. Ne mogu juriti strimove...koce.
                Feda i Wavu ocekujem danas na terenu.........jos jednom dajte nam dubl na SK 2.....
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Kad si najbolji imas kamaru ljubomornih hejtera prepravljenih kortizolom. Mora da vam je tesko, smanjite zivotinjsku hranu bit cevam lakse
                  Roger je po svim statistikama posljednjih 7/8g daleko iza Rafe i Novaka,ne znam zasto bi neko ljubomoran bio.Navijacima Nadala i Djokovica jedino moze zao da bude sto njihovi ljubimci nisu uletili u tu rupu koja je nastala poslije Samprasa i Agassija i nakupili se GS titula.
                  Smijesne su mi price kad neko kaze "Rogerov prime".Kad je to bilo,2004/5/6 kad je na hard courtu gubio od teenagera Nadala? Kako bi ga na hardu u "Roger primeu" tek derao Rafa iz 2010 i 2013

                  Comment


                  • Originally posted by MarRF View Post
                    Dubl pocinje u 15 i 30 i nece prenositi SK, ja imam 3 kanala.....svasta.....Molba redakciji da promeni semu , plz. Ne mogu juriti strimove...koce.
                    Feda i Wavu ocekujem danas na terenu.........jos jednom dajte nam dubl na SK 2.....
                    Meni kombinacija Wawrinka/Chiudenelli vjerovatnije izgleda

                    Comment


                    • Ajde da moderatori otvore temu pod nazivom...Federer najlosiji teniser, najlosiji covek, itd....najoZbiljnije, onda bi tamo svi mogli izneti svoje argumente...ovako se svaka tema svodi na to
                      jos jednom redakcijo dajte nam prenos na SK 2. Plizzzzz
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Moram da im predložim da ceo pdf tenis ode pod ključ, bar na neko vreme, niste zaslužili da ga imate.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bravo za moderatora......
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Sta bi ovo? Ostavim vas same JEDAN dan i vi odmah napravite neko sranje ?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • ko igra na kraju imali kakvih nagadanja

                              Comment


                              • Originally posted by Damir View Post
                                Roger je po svim statistikama posljednjih 7/8g daleko iza Rafe i Novaka,ne znam zasto bi neko ljubomoran bio.Navijacima Nadala i Djokovica jedino moze zao da bude sto njihovi ljubimci nisu uletili u tu rupu koja je nastala poslije Samprasa i Agassija i nakupili se GS titula.
                                Smijesne su mi price kad neko kaze "Rogerov prime".Kad je to bilo,2004/5/6 kad je na hard courtu gubio od teenagera Nadala? Kako bi ga na hardu u "Roger primeu" tek derao Rafa iz 2010 i 2013
                                Osporavati Rogerovu karijeru na osnovu 'poklopilo mu je se' je jednako jadno kao i osporavati zaradjeni novac svakog milijardera na ovoj planeti, a ako to osporavas onda spadas u 99% ljudi svijeta koji svoj zivot provedu na nacin: Rodis se, ides u skolu, zaposlis se, penzionises se i umres od tuge sto vise ne radis, te u toku svog zivota za svoje nezadovoljstvo krivis uvjete zivota, politicare, druge ljude, Federera sto je nabio komplekse ljudima sirom svijeta sa 11 Edbergovih nagrada. Znate tuzno je ako je to primarna svrha vaseg RAS-a(reticular activation system)

                                U svakom slucaju ako se Roletu poklopilo, on je to iskoristio. Rafa to nije iskoristio kad ga je imao u totalnom nokdaunu 2008. vec je izgubio od Murraya i tako otvorio Fedu sansu da se vrati sa titulom u New Yorku. Iduce godine opet ga ima u nokdaunu i majstor mu dopusti da uzme i Wimby i RG i br1. Kakav majstor a covjek u prajmu bio sa 24 godine
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X