Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • to mi se i tamo ucinilo, a sad sam se uverila i na Oljinim slikama, Djokovic je premrsav
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment




    • Ahahahha, pogledaj ga molim te, kakva faca Umro sam

      Ovu sliku cuvam da je nekom baksuzu uvalim za avatar
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Imam još dve vezane iza, ali su mu tek tamo face.. ... žvaće nešto zato je takav, ne rugaj se bez veze
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          to mi se i tamo ucinilo, a sad sam se uverila i na Oljinim slikama, Djokovic je premrsav
          Da mršaviji je nego pre 2-3 godine. One godine protiv ARG slikala sam ga na treningu, imam u albumu (DC polufinale) na profilu, sada je mrašaviji... mada sam se i tada čudila koliko je mršav, jer je u prirodi još tanji.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kako ne rugaj se, pogledaj ga molim te, kao da je u fazonu "Where the fuck am I???"

            @ doubleagent
            Ajde sto je mrsav, nego sto uzivo izgleda kao da je visok 1, 55 m
            Last edited by Drunken Whaler; 13-09-13, 23:24.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Jes gluv.. žvaće, pa sam ga u tom momentu uhvatila...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Da mršaviji je nego pre 2-3 godine. One godine protiv ARG slikala sam ga na treningu, imam u albumu (DC polufinale) na profilu, sada je mrašaviji... mada sam se i tada čudila koliko je mršav, jer je u prirodi još tanji.
                Je l' on bese 2011. igrao zadnji SO?
                Ja sam tada gledala njegov trening, par metara udaljenosti i znam da mi je tad bio bas mrsav, a sad je jos mrsaviji.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jes gluv.. žvaće, pa sam ga u tom momentu uhvatila...
                  A nebitno je to, slika je epic
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ivane, idi gledaj Delpa i Roleta kako im je dobra ova oprema za DC. Tek su oni epic.

                    I nemaš pojma, slika više govori... sad ste svi naje*ali posle ovoga.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nije da je bilo ocekivano da Janko uzme ovde poen, borio se maksimalno,nedostajalo je malo dubine u udarcima, zato je Milos tako ulazio u teren, sta reci za serve, koji su to projektili, pa cak i na sljaci.Hrabar i smiren momak Milos. Vidi se i pozitivan pomak u Jankovoj igri, valjda se nece demoralisati za mec sa Pospisilom, njega ima realne sanse da dobije.
                      Dubl Nestor Pospisil ce biti bas tezak zadatak, ako nista zbog uigranosti, ali ako Ilija bude dobro servirao sve je moguce.
                      Novak izgleda mrsavo i prilicno umorno, ali zar sa kojim momak igra za reprezentaciju , za postovanje cak i ako niste navijac. Kakve su to emocije..
                      Cini se da je ovog puta podloga kvalitetno uradjena, atmosfera potpuno ok za radni dan, cene karata, opste siromastvo kod nas. Krece se od 0 sutra, pa idemoo
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ivane, idi gledaj Delpa i Roleta kako im je dobra ova oprema za DC. Tek su oni epic.

                        I nemaš pojma, slika više govori... sad ste svi naje*ali posle ovoga.
                        Nisko, niskooo
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Slovaci uradili podlogu.. sve da dođemo do Češke i pobedimo.
                          I meni izgleda dobra šljaka, za razliku od nekih prethodnih.

                          A cene karata su užasno skupe. Mnoge koje znam idu u nedelju samo, po računici nisu pogrešili.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Nije da je bilo ocekivano da Janko uzme ovde poen, borio se maksimalno,nedostajalo je malo dubine u udarcima, zato je Milos tako ulazio u teren, sta reci za serve, koji su to projektili, pa cak i na sljaci.Hrabar i smiren momak Milos. Vidi se i pozitivan pomak u Jankovoj igri, valjda se nece demoralisati za mec sa Pospisilom, njega ima realne sanse da dobije.
                            Dubl Nestor Pospisil ce biti bas tezak zadatak, ako nista zbog uigranosti, ali ako Ilija bude dobro servirao sve je moguce.
                            Novak izgleda mrsavo i prilicno umorno, ali zar sa kojim momak igra za reprezentaciju , za postovanje cak i ako niste navijac. Kakve su to emocije..
                            Cini se da je ovog puta podloga kvalitetno uradjena, atmosfera potpuno ok za radni dan, cene karata, opste siromastvo kod nas. Krece se od 0 sutra, pa idemoo
                            Mršavo, umorno, iscrpljeno, tužno..
                            kao izduvan balon..

                            Šljaka je izabrana zbog Miloša, nismo sinoć primetili da mu je smetala.. nadam se da će Nole uspeti da neutralizuje njegove servise..

                            Idemo momci!!!
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Bez glasa sam ostala,mnogo mi je zao sto Jankela nije dobio mec,borio se,zeleo je pobedu,ali
                              Nole odigrao koliko je potrebno,videlo se da je umoran,iscrpljen ali zeljan pobede.
                              Sljaka je bas dobra,ali onaj Raonic kako servira pa to je strasno,jos kad se vidi "uzivo",kao projektile da izbacuje,dobro je Janko uspeo i da vraca te servise.
                              Publika je bas bodrila i Noleta i Janka,jeste da ih je dosta otislo posle Noletovog meca,ali oni sto su ostali su bili uz Janka do poslednjeg poena.
                              Danas dubl,videcemo,mozda uspemo da ih dobijemo,a ostala dva singla ce nadam se dobiti Nole i Janko,strasno zele pobedu.
                              Ovo sto su uradili Viktoru je uzasno,sramota,da ne moze da udje u Arenu
                              Idemo Srbijaaaaa do pobede
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                A tebe smo vidjeli kako spavas
                                To sam izgleda bila ja

                                Comment

                                Working...
                                X