Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ocekujem 10.000 min. na Kosevu u srijedu jest da je radni dan al derbi se ne propusta al imam neki filing da ce biti vise navijaca.

    Ja bih najsretnij bio sa ovim sastavom :

    -----------------Komazec---------Karic--------------

    -----------------------Travancic---------------------

    --------------Todorovic--------Cimirot----------------

    ----------------------Radovac------------------------

    --Tadejevic---Dupovac-----Trivunovic-----Tatomirovic--

    ----------------------Bandovic------------------------
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • Novina na derbiju

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Novina na derbiju

        Spoiler
        Sta je ovo brate dragi meni baca da pravimo 3D koreografiju.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • Mrezu stavljaju

          Sto se posjete tice, o njoj ne volim da raspravljam samo da ne bude neki fijasko i ja zadovoljan

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Mrezu stavljaju
            Steta
            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

            Comment


            • Nacuh negdje da je 17.000 karti pusteno u prodaju
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • Zelju necu komentarisati i boli me za njih.

                Derbi uzasan.

                Mi odigrali lose u prvom strasno, defanzivno igrali lose se postavili jednostavno bez ideje,drugo poluvrijeme popravili se krenuli ofanzivnije ali nista.Karic fulao svasta i mislim da on vise nije za prvih 11 vec klupa i to cosak,Osmanagic jucer usao nista nije napravio,Odbrana svi osim Dupovca dobri on zadnjih nekoliko utakmica los,Todorovic i Tadejevi juce najbolji uz naravno Deju.

                Husrefe brate drag si mi idol si mi i sve al ovako ne ide,
                Cekam jos sada da se Bilbija pojavi i da vidim kako ce onda ici jer konstantno govori realizacija problem on i Komazec ako tu bude problema e onda brate nema dalje.

                Ne mogu shvatiti imamo odlinu odbranu najbolju u ligi,vezni red osim Todorovica ostalo tanko ali nije lose i u napadu Komazec koji ce ga zabit brate ako mi je spustis,al nema ko da je spusti.Travancic na klupi zastooooo????Super igrao jucer.

                Sada na polusezoni dovesti u VEZNI red igrace perspektivne ovako ne ide ostaviti Todorovica i Cimirota i ubacit Travancica ostalo nema dok se ne skontate.Sta je sa Irfanom gdje je on?????
                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                Comment


                • Hoceli biti prenos danas gdje ?

                  Ako imate kakav link posaljite.
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Bice na moja tv,ako bude link poslacu ti.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Očajnička partija, i "sretni" prolaz u kupu protiv Viteza. Predstojeća pauza će našim igračima vrlo dobro doći, jer je jasno vidljivo kako mnogo toga ne funkcioniše u redovima naše momčadi.

                      Lično se nadam ostavki Husrefa, najlošija je karika. kava.gif

                      Comment


                      • Originally posted by Shanks View Post
                        Očajnička partija, i "sretni" prolaz u kupu protiv Viteza. Predstojeća pauza će našim igračima vrlo dobro doći, jer je jasno vidljivo kako mnogo toga ne funkcioniše u redovima naše momčadi.

                        Lično se nadam ostavki Husrefa, najlošija je karika. [ATTACH=CONFIG]11403[/ATTACH]
                        Jos 4 utakmice do pauze se moraju odigrati i svaki bod nam bitan al ovakvom igrom daj boze da ostanemo drugi a preuzimanje vrha sa ovakvom igrom ni da pomislim.

                        Imamo najbolju odbranu u ligi,imamo solidan vezni red,i napad odlican.

                        U cemu je problem ??????
                        Odgovor jasan nema granice koliko ga postujem ali mislim da je krivac Husref.
                        Radovao sam se kada sam vidio da ce doci na klupu ali igra se nimalo nije promjenila.
                        Konstantno igramo lose, bez zelje i volje.

                        Hurefu dati neku poziciju u klubu a dovesti nekog trenera koji ce ovo postrojiti i uvesti bolju igru ovako tesko ide.

                        Dok smo proslih sezona bili 8-9 na tabeli igra nam je realno bila bolja.
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • Jos jedno mucenje navijaca na Kosevu. Nekoliko promjena u sastavu Tadejevic na zadnjem veznom, Vusljanin na desnom krilu, Handzic iza napadaca. Husref odmarao Cimirota i Huseinbasica (ne znam od cega je njega odmarao). Od ove trojce najbolje odigrao Faris Handzic koji je imao par lijepi proigravanja i nije mi jasno zasto on nije ranije dobijao sansu jer da smo ga forsirali od njegovog potpisa za nas danas bi imali profil igraca koji nam treba u napadu. Vusljanin danas nista dobro nije uradio, svaki tacan pas mu je bio unazad. Tadejvic i Bisanovic nisu akciju iskreirali.

                          Danas dobar bio Puzigaca koji je imao par odlicni ubacaja, jedan od njih je pronasao Komazeca koji je glavom zabio gol. Nisu losi bili Todorovic, Tatomirovic i Komazec, ostali dosta slabo. Bandovic kriv za gol.

                          Od izmjena jedino Plakalo pokazao zelju za igrom, Travancic i Radovac losi.

                          Jedino sto valja je prolaz, a sve drugo nije obecavajuci.

                          Comment


                          • Cuo sam danas sasvim slucajnu u busu neki lik spominje Stojceva kao moguce pojacanje Sarajeva vidim ugovor mu istice 31.12.2013 mozda cak bude nesto od toga
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • Originally posted by _cortex_ View Post
                              Cuo sam danas sasvim slucajnu u busu neki lik spominje Stojceva kao moguce pojacanje Sarajeva vidim ugovor mu istice 31.12.2013 mozda cak bude nesto od toga
                              Strasan izvor .
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Strasan izvor .
                                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                                Comment

                                Working...
                                X