Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkud ti to za Vuleta?
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Ma Vule i jeste najbolja opcija za kapitena neznam ko u opte dade Dzakmicu da bude kapiten.
      Dupovac mi nije dorasto tome lik nesmije sudij da pridze a kamoli nekom igracu, Tatomirovic ili Tadejevic 2 opcija.

      Sta je sa pojacanjima???

      Kovacevic samo sto nije dosao.
      Sta je sa Travancicem????
      Sada nam je potreban jos jedan igrac na sredini nakon sto je Haurdic otisao nemamo nikoga na toj pozicij.

      Procitao sam negdje da su D.M propali pregovori te da Sarajevo nudi najbolje uslove za potpis.
      Last edited by _cortex_; 27-07-13, 15:14.
      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

      Comment


      • Originally posted by _cortex_ View Post
        Ma Vule i jeste najbolja opcija za kapitena neznam ko u opte dade Dzakmicu da bude kapiten.
        Dupovac mi nije dorasto tome lik nesmije sudij da pridze a kamoli nekom igracu, Tatomirovic ili Tadejevic 2 opcija.

        Sta je sa pojacanjima???

        Kovacevic samo sto nije dosao.
        Sta je sa Travancicem????
        Sada nam je potreban jos jedan igrac na sredini nakon sto je Haurdic otisao nemamo nikoga na toj pozicij.

        Procitao sam negdje da su D.M propali pregovori te da Sarajevo nudi najbolje uslove za potpis.
        Buraz imamo svi pristup fksinfo forumu .
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • a sta znam

          Jeli ovo suplja mahalska ili fakat za ahmada sharbinija da pregovara sa nama ???????
          Last edited by _cortex_; 27-07-13, 20:42.
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • Znali neko o kojem se sponzoru radi ??
            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

            Comment


            • Slabo sam vidio sta od utakmice nesto su se kao borili,Vule najjaci.Bitna pobjeda iz vise razloga imaju sad sedam dana da se odmore i onda idemo na pohod u Lukavicu.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Pobjeda kojoj se bas ne treba gledati u zube u kakvoj smo situaciji ova tri boda su ko kuca veliki. Za razliku od europski utakmica u drugom poluvremenu je pokazana neka zelja da se ugrozi protivnik i bilo je dosta trke koja je najbitnija.

                Bandovic ponovo svojom gluposcu obiljezio utakmicu, nakon sto mu je nas igrac vratio loptu on je uzima u ruke i sudija svira indirektan udarac. Dokaz koliko je van sebe, ali kasnija izletanja su popravila sliku o njegovom nastupu. Ne znam koliko je bilo pametno nakon sezone mjenjati trenera golmana i postavljati pocetnika u tom poslu.

                Stoperski par Vule-Dupovac solidno odradjen posao, bolji bio Vule koji za razliku od Dupovca i Tatomirovica komanduje odbranom. Imao je par sitni greski, ali nista sto bi ugrozilo gol. Zato je Dupovac mogao biti krivac za gol, kada je bez ikakve potrebe ostavio Simeunovica i krenuo na igraca kojeg je Vule cuvao.

                Za cijelu utakmicu Ivana Tatomirovica niko nije prosao, ali napadacki dio je jako slab. Najvise zbog Todorovica koji Ivanu ni u jednom trenutku nije pomogao. Lijevi bek Tadejevic dva puta izletio ko iz voza, dobro pa su igraci Zrinjskog bili nesposobni da to kazne. Imao jednu odlicnu loptu za Todorovica, ali ovaj je to upropastio. Prema naprijed pokusavao nesto, ali kad se podvuce lose.

                Cimirot pokusavao nesto uraditi, vidi se da momak zna igrati i da ce vremenom postat nas najbolji igrac. Dzakmic kao sto sam rekao u drugom posjetio na onog igraca koji je bio najbolji u nasoj ligi. U drugom dosta trcao, odnosio igrace u duelima i na kraju odlucio utakmicu svojim golom.

                Suljic, puno soliranja, usporavanja nase igre, ali i borbenosti. Pomagao dosta Mariju u odbrani. Momak ima snage za 60 minuta. Todorovic je rijetki igrac kod nas koji moze golmana ugroziti van 16 metara i koji nema snage da konstantno odradi jedno poluvrijeme. Istrci jednom po desnom i onda ga pola sata nema na terenu.

                Osmanagic za razliku od Haurdica borben i zeljan dokazivanja, ali jebiga sa puno gresaka. Imao sjajnu loptu za Brzog.

                Karic igrac koji jednostavno nije smjeo doci u Sarajevo.

                Izmjene katastrofa. Prednjacio Brzi koji kao da je pao sa Marsa i onaj promasaj ne moze se komentarisati.

                Sa ovakom fizickom spremom i igrackim kadrom smijesno je ocekivati prvo mjesto, plasman u Europu uspjeh.

                Comment


                • Odbrana odlicna nije Zrinjski imao po meni ozbiljnije sanse cijelu utakmicu a u 2 pouvremenu nije ni primirisao golu.
                  Tatomirovic,Tadejevic,Vule i Dupovac,Cimirot i Suljic odigrali dobro, Dzakmic se za razliku od utakmica iza nas malo probudio i aktivirao Karic slabo,Huseinbasic slabo.

                  Mislim da ce se igra popraviti jos vise gledajuci na to da ce Karica zamjeniti Komazec i imacemo kompletniju ekipu koja ce se za 4-5 kola uigrati i da ce uz jos pojacanje na sredini biti dobra ekipa.

                  I naravno da cemo opet ici na titulu i mozemo sinoc smo vidjeli igru i da su bolji nego u europi ovaj gol protiv Zrinjskog ih je probudio jedino sto nam je falilo je napadac nadam se da ce Komazec opravdati.

                  SVI U LUKAVICU !!!!!!!
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Pa danijele ovaj Zrinjski je jedna od jacih ekipa u ligi i vidis kakvi su,mi bez obzira na ovaj sastav i sve opet smo medju dvije tri najbolje ekipe jednostavno kvalitet lige je preslos.Bice ovo puno bolje kad zaigraju i ovi sto jos nisu imali pravo nastupa.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Nadam se da ce biti bolje, niko sretni od mene ne bi bio da sve krene kako treba. Raduje dobra odbrana sto bi u gostima trebalo biti ono sto ce donositi prevagu, ali sta ces kad u napadu nemas igraca koji zna istrcati kontru. Kad bi dosao Maletic to bi druga prica bila.

                      Comment


                      • Nadam se da ce Komazec biti to sto nam treba u napadu a takodjer misljenja sam da ce nam i Karic valjat kad se spremi.Ne kontam kako se onako zapustio a igrao je cijelu proslu polusezonu.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • 6341f9d35d35a513c55e4624aa563718.jpg

                          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                          Comment


                          • Ja ocekujem ovaj sastav sa kojim bi bili strasni :
                            http://footballformation.co.uk/team/...0713132918.png
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • Ma nece Husref mijenjati formaciju, a u FK Sarajevo Ivana Sesara vise ne zelim vidjeti. Momak se pere o Irfanu i tek kad je javno suspendovan onda nasao da se javlja. Nek trune.

                              Ako u narednom periodu i zvanicno postanu nasi igraci Kovacevic i Travancic, za njih se u prvih 11 mora naci mjesto jer zelim da napokon u mladoj reprezentaciji budu tri nasa igraca.

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Ma nece Husref mijenjati formaciju
                                Ova formacija nije dobra trebamo igrati vise ofanzivnije sa jakim veznjacima ovako igramo lose i nestvaramo sanse vec u kontrama u odbrani 8 igraca i onda guraj loptu sa strana suljicu a kroz sredinu ni pomisliti.
                                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                                Comment

                                Working...
                                X