Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Travancic strasan igrac....kakav prodor i asistencija....sjajno.....

    Comment


    • Melunovic i Karic ista vrsta hadalja

      Comment


      • Ja iskreno postujem Husrefa ko covjeka i trenera i vjerujem da ce uskoro vratiti ekipu u vrh al u slucaju ako se ovo nastavi ekipi bi bio neophodan jedan refresh u vidu trenera.

        Velika je sramota da nismo uspjeli prijaviti igrace nove sto su dosli u klub koji su nam neophodni.Komazec(neznam kako je mogao igrati protiv Slavije ako je imao papire),Puzigaca,Biscevic jos nemaju pravo nastupa a neophodni su nam u timu.

        Kada se ovo rijesi Biscevica i Puzigacu aktivirati da igraju da vidimo mozeli se nesto popraviti u sastavu ovako ne ide.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • Komazec i Puzigaca su itekako potrebni, jer na lijevom beku imamo Marija Tadejevica koji jednostavno ne zna igrati tu poziciju, a u napadu smo vidjeli cime raspolazemo. Nije Biscevic nego Bisanovic. Taj momak je zadnji/centralni vezni i na toj poziciji imamo Dzakmica, Cimirota i Radovca tako da on i nije toliko potreban, jedino ako ne zauzme neku od ostalih pozicija u veznom redu ili da Husref promijeni formaciju.

          Nadam se da ce uskoro papire dobiti i Kovacevic, pa da on zauzme stopersku poziciju, jer me maloumni postupci Dupovca itekako pocinju nervirati

          Comment



          • Mracna strana BH fudbala .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Rijad Hatibovic i Vedad Gljiva dobili su pozive u U17 reprezentaciju BiH, a Emir Plakalo, Faris Handzic i Samir Radovac u U19.


              Musemić: "Sami smo sebi postavili ultimatum"
              http://www.fcsarajevo.ba/vijesti/mus...ultimatum/1132

              Comment


              • Ovdje se moze vidjeti Komazecov gol i gol Leotara



                Nista se nije promijenilo ni u ovoj utakmici sto se tice igre, ali eto tri boda su upisana sto je najbitnije. Definitivno nam je potreban Puzigaca na lijevom beku, jer jucer Tadejevic nije presao centar. Tatomirovic nekoliko puta prelazio, ali centarsutevi su bili ocajni. Husref zamijenio mjesta Todorovicu i Suljicu sto je meni dobra odluka, jos da Suljic ima snage u svojim nogama da osuta dje bi mu bio kraj. Bas je levatio desnu stranu Leotara, ali kad treba osutat ne moze lopta doci do golmana.

                Dzakmicu i Cimirotu je upitna pozicija jer je Radovac bolji za klasu od obojce.

                Comment


                • Travancic jos jedna asistencija ....a Komazec pokazao izgleda da nije samo bag sa menadzera

                  Comment


                  • Nema promjena u igri nije ni dobro ali nije ni lose ekipa se uigrava upisali smo bodove i mislim da cemo nakon svih ovih utakmica protiv Celika znati na cemu smo.

                    Ove godine su za razliku od prosle pojacanja odlicna.

                    Travancic : Utakmice koje je do sada igrao odigrao odlicno protiv Leotara malo slabije al solidno.
                    Cimirot: Nije bas odigrao ovu utakmicu na svom nivo ali pokazao da je kvalitetan igrac i pojacanje.
                    Komazec : C'ojk zna vidi se i bice odlicno pojacanje samo da se jos razradi do kraja.
                    Jos je na Puzigaci,Bisanovicu i Kovacevicu da se pokazu.
                    Radovac odlican iz utakmice u utamicu sve bolji i treba ga ubaciti zastalno umjesto Dzakmica.
                    Suljic ima svojih mana ali nije los igrac kao i Todorovic koji me pocinje nervirat sa svojim driblinzima i ubacivanjima kao i Tatomirovic.

                    Polako se ekipa vraca i uigrava.

                    Celik nije startao kako sam se ja nadao 4 utakmice 4 boda i oni ce uskoro eksplodirati treba biti na oprezu sada i pokusati upisati nove bodove i uskoro se prikljuciti vrhu gdje i pripadamo.
                    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                    Comment


                    • Ne igramo mi uopste dobro ali vecina klubova je jos gora pa sigurno ostajemo u vrhu do polusezone a onda moramo osnazit ekipu da bi se napravilo nesto vise na proljece.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment



                      • Nakon prve gostujuce pobjede protiv slabasnog Leotara, na Kosevo dolazi Celik koji nije krenuo najbolje u sezonu. Cetiri utakmice i isto toliko nerijeseni rezultata, od toga tri na domacem terenu nije ono sto se ocekivalo. Na Kosevo dolaze bez mladog reprezentativca Mesanovica koji je se povrijedio na utakmici protiv Veleza, a za utakmicu su upitni Nestorovic i Ribic. Probleme Jagodicu predstavljaja i fizicka sprema pojedinih igraca koji su utakmicama protiv Borca, Olimpica i Veleza to ispoljili, najvise se odnosi na Horica, Stajica i Baraca. Najveca opasnost prijeti od Sase Kajkuta koji se ovog ljeta povezivao i sa nama, ali do dogovora nije doslo, steta za obije strane. Zaustavili se njegovo dijelovanje u napadu pola posla je odradjeno.

                        Sto se nas tice prema onom sto je Husref rekao na poslijednoj presici sa klupe bi ponovo u prvih 11 trebao uci Osmanagic, sto po ko zna koji put ove sezone neshvatljiv potez Musemica. Koliko je god Travancic los bio protiv Leotara, on je namjestio dva gola u dvije utakmice i ako mu je pruzio priliku od prve minute u Trebinju to treba i u ovoj utakmici jer samo tako moze steci igrac samopouzdanje. U prvih jedanaest se vraca Muhamed Dzakmic, a u konkurenciji za utakmicu nece biti Samira Radovca koji se povrijedio na utakmici juniorske reprezentacije BiH i bit ce veliki hendikep za ekipu. Moguci je debi Plakala u prvom timu, nakon sto je u prijateljskom susretu protiv Unisa postigao 5 golova za poluvrijeme.

                        Utakmicu ce suditi Dragan Skakic, a ovo je zadnjih 10 utakmica koje sudio Sarajevu

                        Comment


                        • Napokon dobra utakmica na Kosevu, borba, trka i golovi. Nikola Komazec veceras objasnio sa dva odlicna gola, prvi brutalan. Kolika se zelja vidi na tom momku da zabije i pokaze da vrijedi, na kraju mu se to isplatilo. Suljic nastavlja sa dobrim partijama, ponovo teroriso po lijevoj strani i kao sto sam za Komazeca napisao vrijedi i za njega.

                          Napokon i centarsuteve smo vidjeli na Kosevu, dva koja je uputio Mario Tadejevic su donijela i dva gola. Samopouzdanje je cudo cim su ga dobili odmah su to drugi igraci na terenu.

                          Veceras najlosiji Todorovic koji nista dobro nije uradio, a Dzakmic treba biti neocjenjen jer se samo sakrivao od lopte. Debitan Bisanovic se nudio i isao prema naprijed, imao jednu priliku za gol kada mu je Suljic poslao izmisljenu loptu.

                          Ova pobjeda bi bila i sladja da je na kraju Plakalo u svom debiu zabio, ali Adi je majstor u onakvim situacijama.

                          Comment


                          • Nek smo vala pobjedili Jagodica seljaka on ce lafo iskoristit slabosti Sarajeva.Komazec je dobro krenuo nadam se da ce tako nastaviti i u narednom periodu.Steta sto se i Plakalo ne upisa.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Ne bi me cudilo da kaze novinarima da su bili bolji protivnik, a da je Sarajevo imalo srece.

                              Veceras je Istok porucio Kajkutu da dodje u pravi klub na sto je on odgovorio aplauzom . Zasto Cimirot nije bio u protokolu?

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Ne bi me cudilo da kaze novinarima da su bili bolji protivnik, a da je Sarajevo imalo srece.

                                Veceras je Istok porucio Kajkutu da dodje u pravi klub na sto je on odgovorio aplauzom . Zasto Cimirot nije bio u protokolu?
                                Povreda.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X