Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam to cuo od prijatelja da je Maletic dogovorio sa nama sve oko ugovora i da je jedini problem sada sto on zeli potpisati na 1 godinu a nasi ne zele nista ispod 2 sto je i razumno.
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • Tako svi pisu i govore, nisam optimista sto se njega tice. On ce u Borcu na kraju zavrsiti, volio bi da grijesim.

      Niko vidim nije spomenuo prijateljsku utakmicu protiv Famosa u kojoj smo dobili 6:2, strijelci bili 3x Osmanagic, Travncic, Puzigaca, Aganspahic. Komazec promasio penal, ali po komentarima oni koji su ga gledali zadovoljni su njegovom igrom. Valjda ce se rijesiti ovi problemi oko papira prvenstveno mislim na Kovacevica, a i Travancic bi nam mogao dobro doci.

      Comment


      • Danas bi u ekipi trebala biti samo jedna izmjena u odnosu na utakmicu u Tirani i to na mjestu Radulovica trebao bi poceti Radan. Nadam se da ce Hame napokon odigrati na svom nivou i podjeliti par izmisljeni lopti.

        Ocekujem dva gola Melunovica

        Comment


        • Bruka,sramota,katastrofa.
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • Nakon Zvezde mislio sam da ne može gore, a onda sam gledao zadnjih 20-ak minuta Sarajevo i vidio da može. Ovo je stvarno tuga na šta su klubovi iz ex-yu spali..
            http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
            Sve je rečeno...
            Majstor svoga posla...

            Comment


            • Danijele,koja ironija sa tvojim avatarom.Rasformirati ovu skupinu amatera

              Comment


              • Sta reci a ne zaplakati.Melunovica treba zaklat nije za boljeg.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by dejoo94 View Post
                  Nakon Zvezde mislio sam da ne može gore, a onda sam gledao zadnjih 20-ak minuta Sarajevo i vidio da može. Ovo je stvarno tuga na šta su klubovi iz ex-yu spali..
                  Ali Mladost vadi stvar ;)
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Tuzno.

                    Ono sto je meni najzalosnije da je Husref kriv za ovo koliko i svi igraci.Nista ne mjenjati nakon prve utakmice,mali Radovac da ne dobija priliku koji je Xavi za svakog igraca Sarajeva trenutno,Melunovic da uzima penal,najgori igrac u historiji Sarajeva i plus nikakvog zalaganja je sramotno.Kada nam je najbolji igrac momak koji je ogranicen ko balkon onda je sve jasno i jedini je veceras koji je zasluzio aplauz.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ponovo se nastavlja sramocenje FK Sarajevo nakon Zete, gubimo od ekipe koja u dvije utakmice nije kako treba uputila udarac na nas gol. Ponovo umjesto da se preko ljeta izgotivim nekim aranzmanom na more, ja budala sve pare skrsim na gostovanja na kojim se sav iskrivim od putovanja. Pojedincima treba noge slomiti i ako ikad budem imao priliku to cu uraditi Melunovicu.

                      Jebem li ti kapitenu familiju, da ima obraz ne bi vise nikad zaigrao za Sarajevo. On nista zivo veceras nije uradio kako treba, zbog njega se guse dva nasa najveca potencijala Radovac i Cimirot kojeg strucnjak stavlja na desnog beka. Husref mora po svom ili ce sav krediti kod navijaca izgubiti.

                      U nedjelju protiv Zrinjskog doci i od mene ce cijelo vrijeme biti vrijedjani.

                      Comment


                      • Husref ,Ifran,Dzakmic i ono bice trebaju odmah odjebat od kluba ali momentalno,sigurno cu uciniti sve sto je u mojoj moci da to ostvarim.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by danijelkr View Post
                          Ponovo se nastavlja sramocenje FK Sarajevo nakon Zete, gubimo od ekipe koja u dvije utakmice nije kako treba uputila udarac na nas gol. Ponovo umjesto da se preko ljeta izgotivim nekim aranzmanom na more, ja budala sve pare skrsim na gostovanja na kojim se sav iskrivim od putovanja. Pojedincima treba noge slomiti i ako ikad budem imao priliku to cu uraditi Melunovicu.

                          Jebem li ti kapitenu familiju, da ima obraz ne bi vise nikad zaigrao za Sarajevo. On nista zivo veceras nije uradio kako treba, zbog njega se guse dva nasa najveca potencijala Radovac i Cimirot kojeg strucnjak stavlja na desnog beka. Husref mora po svom ili ce sav krediti kod navijaca izgubiti.

                          U nedjelju protiv Zrinjskog doci i od mene ce cijelo vrijeme biti vrijedjani.
                          Al` Džakmić baš ništa dobro nije uradio, većina lopti koje je poslao je išla u noge igrača Kukesia. Strašno trom i bezidejan igrač je postao, nije ni blizu onom igraču prije odlaska u Južnu Koreju. Ista situacija i sa Haurdićem. A još ne mogu shvatiti kako mogu syebati onoliko centaršuteva, čovječe veliki dio njih je bio samo da se ošuta pa gdje spadne, a spadala je većinom izvan igrališta. Radijus kretanja barem 80% igrača je katastrofalan, smiješno kako se kreću bez lopte. Baš one osnovne stvari u fudbalu nisu primjenjivali. Jedini koji je nešto pokušavao i to je ličilo na nešto je Tadejević, iako je i on više griješio nego što je radio korisne stvari.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • @soe Nadam se da ce tako i biti.

                            Samo sa finim raspolozenjem ulazimo u sezonu PLBiH.

                            Comment


                            • Ma jebo vise i ligu da hocemo ispast najvise bi volio.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Sad pogledah sažetak i nemam reči
                                Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

                                Comment

                                Working...
                                X