Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    I jos jednu stvar sam zaboravio,ja sam iskreno na prvu ovaj Metalurg pomijesao sa Metalistom i da izgledamo kao ekipa,mislim da uopste ne bi bili totalni autsajderi u 3.pretkolu ali...
    Ja se sve nadam da ce se ekipa trznuti da ce se probuditi i igrati pravi fudbal jer mi u opste nemamo losu ekipu momcima samo treba uigranosti i motivacije da ne padnu cim primimo go.Ja mislim da bi mogli iznenaditi protiv Kuksija sada na Kosevu.
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • Originally posted by _cortex_ View Post
      Ja se sve nadam da ce se ekipa trznuti da ce se probuditi i igrati pravi fudbal jer mi u opste nemamo losu ekipu momcima samo treba uigranosti i motivacije da ne padnu cim primimo go.Ja mislim da bi mogli iznenaditi protiv Kuksija sada na Kosevu.
      Kako mislis iznenaditi?Pa ako ne bude 2 3-0,podijeliti ispisnicu prvom timu i ubaciti juniore da igraju

      Comment


      • Originally posted by FC Nadal View Post
        Kako mislis iznenaditi?Pa ako ne bude 2 3-0,podijeliti ispisnicu prvom timu i ubaciti juniore da igraju
        Nisam se izjasnio kako treba mislio sam da odigraju u potpunosti suprotno od utakmice u Tirani.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • Evo jedan interesantan podatak:

          Po transfermarktu komsije nam kostaju 5.900.000 eura a nas klub Sarajevo 5.775.000 eura uz transfer Komazeca kostacemo ukupno 6.125.000 eura .
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • Komazec je u 146 utakmicu u zivotu zabio 29 golova.Stvarno djeluje fascinantno,uklapa se u trenutno sivilo kluba i onda Melun parmak

            Comment


            • Sumnjam da moze biti gori od Melunovica
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Nije to bitno,poenta je da je on panj i da od njega necemo imati koristi.Ali eto neka samo sibaju pojacanja(navodinici).

                Jedva cekam da vidim Puzigacu Ako jednom dobro centrira treba mu kip ispred Koseva napraviti

                Comment


                • Puzigaca vam dolazi Koji je to as, igrao u BSK Banjaluka jedno vreme, sprdali se navijaci sa njim i uzvikivali Ajde Puzi!
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Puzigaca vam dolazi Koji je to as, igrao u BSK Banjaluka jedno vreme, sprdali se navijaci sa njim i uzvikivali Ajde Puzi!
                    Nemoj zezat?! Zasto nisam iznenadjen

                    Pored ova dva pojacanja tu su jos dosli legenda Radulovic i Karic,pa ja se stvarno pitam ko dovodi ove igrace Sve go amater

                    Comment


                    • Sprdancija bio, kakav fudbal, covek dodje u 12,pola 1 sprda se,pije, ozbiljnije je igrao u Borcu mada kad je Kajkut igrao 2 od 3 mandata u Borcu njih dvojica se nisu treznili, bar se tako pricalo, Kajkut kasnije proigrao dobro, zadnji mandat u Borcu dosta dobar dok za Puzija ne znam sta je bilo, igrao je i on zadnji mandat solidno u Borcu mada u BSK-u dok je igrao teska sprdancija covek bio, miljenik publike Stalno mu se nesto dobacivalo
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Miko oci moje lijepe Puzigaca nikad u profesionalnoj karijeri nije igrao za BSK, jedino ako nije igrao u omladinskim kategorijama pa si ga pratio (sa 9, 10 godina koliko si tad imao). Toliko je los bio da je Borac na njemu zaradio 132.000 £ kada je presao u Cracoviu. Sjetim se sta si pisao o Kajkutu, pa onda znam da ce Bojan biti pojacanje ili kad si pisao za Pantica da je dobar golman.

                        Originally posted by FC Nadal View Post
                        Komazec je u 146 utakmicu u zivotu zabio 29 golova.Stvarno djeluje fascinantno,uklapa se u trenutno sivilo kluba i onda Melun parmak
                        Pogledaj sezone Emir Hadzica prije dolaska u Sarajevo i reci mi je l' to pravo mjerilo za igraca.

                        Comment


                        • Igrao u BSK-u 6 meseci pre nego sto je imao 2-gi mandat u Borcu, cak je msm igrao i protiv Borca u kupu na BSK-ovom stadionu, ne mozes me ludim praviti, gledao sam bar 5 puta u BSK-ovom dresu ako ne verujes, imas njegov fb profil pa ga pitaj


                          Za Pantica sam pricao da je bio dobar golman, jbt pa covek branio protiv Reala, prakticno celu grupnu fazu tada jer je Kralj bio povredjen, nemoj da se salimo a Puzi je igrao, da te slazem 2006-e godine mozda za BSK, tako nekad 2005-2007

                          EDIT :
                          Stara narodna izreka "Nesreća nikada ne dolazi sama", potvrdu je dobila ovih dana na Gradskom stadionu u Banjoj Luci.



                          Borac već odavno nema upravu, direktorski tandem dao je ostavku, a sada se našao pod suspenzijom Nogometnog saveza BiH, koja je 23. marta nastupila po automatizmu. Razlog je to što banjalučki klub nije na račun drugoligaša BSK-a uplatio nijednu od sedam rata od po 3.000 KM, kao naknadu za treniranje Bojana Puzigaće, inače trenutnog člana poljske Krakovije.


                          Ukoliko Banjalučani do subote ne izmire kompletan dug od 21.000 KM, derbi 19. kola Premijer lige BiH sa Zrinjskim neće se moći odigrati.

                          Suspenzija je uslijedila nakon odluke Disciplinske komisije NSBiH, koja je 7. marta naložila Borcu da izmiri dug u roku od 16 dana te propisala da eventualna žalba ne odgađa izvršenje.

                          Borac, međutim, još nije uplatio nijednu ratu. Prema onome što smo jučer mogli saznati, nema ni naznaka rješenja ove situacije.
                          Ovo je vest od 2013-e mada moze se iskopati neki dokaz da je igrao, ukucaj Puzigaca BSK na google, izbaci dosta stavki


                          EDIT 2 :

                          http://www.footballdatabase.eu/trans.../2007&newlg=es

                          B. Puzigaca (BSK) - 01 Ener 2007
                          U zimskom prelaznom 2007-e dosao u Borac iz BSK-a ;)

                          Na meti Banjalučana su Bojan Puzigaća, stoper BSK Nektara, Leonid Ćorić, defanzivac Laktaša, te napadači Darko Drinić (Voždovac) i Saša Branežac (Mađarska), dok u narednih nekoliko dana treba da stigne i dokumentacija iz Hrvatske za Draška Žarića. On je za sada i najbliži dresu Borca.

                          "Sve su to imena koja bismo voljeli da vidimo na proljeće u našem timu, u svoje redove smo s pozajmice vratili i Ognjena Kremenovića iz Laktaša, Nikola Ilić je izrazio želju da i dalje ostane u ovom klubu, dok ćemo vidjeti šta će da bude s Goranom Deketom, Draganom Vukajlovićem, Ivanom Andanom i Milanom Bjelićem, koji će najvjerovatnije opet na pozajmicu", rekao je Goran Đukić, sportski direktor FK Borac. 14.1.2007.
                          Last edited by Mr.M; 21-07-13, 08:29.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Lagano je danas naci na netu podatke o gotovo svakom igracu

                            Code:
                            Years	        Team	               Apps	(Gls)
                            2006–2009	Borac Banja Luka	40	 (5)
                            2009	        Čelik Zenica	        15	 (1)
                            2010	        Borac Banja Luka	23	 (2)
                            2011–2013	Cracovia	         2	 (0)
                            2013	        Sarajevo
                            Koliko znam on je omladinac BSK-a, jer je kasnije Borac morao placati naknadu za treniranje BSK. Ti ocekujes da povjerujem u tvoje rijeci a nisi ga nijednom ozbiljno pogledao i argumenti su ti rekla kazala.

                            Comment


                            • Zvezda ga nije htela, potpisuje za Sarajevo

                              Anid Travančić nije uspeo da se nametne na probi u Crvenoj zvezdi, pa će uskoro staviti potpis na ugovor sa Sarajevom.

                              http://www.sportal.rs/news.php?news=105812

                              Comment


                              • Okacio sam ti pod edit 2 jos 2 stavke, u svakom slucaju igrao je, veruj mi Ne bih te ubedjivao bez razloga...
                                A to sto si ti okacio je sa wikipedije koju mogu i ja uredjivati a sama cinjenica da je dosao 2007-e u Borac a tu pise 2006-e je cinjenica da nije tacno U 22-oj godini covek dosao u Borac, pre toga igrao za BSK.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X