Announcement

Collapse
No announcement yet.

Le TOUR de FRANCE 2013 - 100e édition

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Kako m ije krivo zbog Van Garderena.Taman sam se ponadao da ce BMC uzeti etapu...i to koju etapu.E jbg Mora se nesto mijenjati u BMC-u.Tolike pare imaju ali tim jednostavno ne funkcionise...sve im se raspalo na Touru.Dosta toga im je ove sezone propalo tako da je ovo samo potvrda stanja u timu.
    А ја баш супротно, навијао сам да га претекне Риблон, само јер не волим Американце уопште.
    Било ми је мало криво када сам видео да нема шансе Кинтана да узме етапу, али задовољио сам се тиме што је није узео Ван Гардерен.





    Woohoo, брат мој. Много сам га заволео. Сад сам срећан што имам и омиљеног брдаша, тј. човека који може да победи и у генералном пласману.
    Last edited by Урош94; 18-07-13, 16:56.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Hahahaha ja bas suprotno.Obozavam ovu generaciju Americkih biciklista


      Kad sam prosle godine prvi put vidio Quintanu,nisam mogao da vjerujem da spada u mlade vozace Odma sam pomislio "vidi ovog Asteka" Znao sam da ne moze biti puno star jer bi ga znao od ranije,ali nisam mogao da vjerujem da ima 22 god(tad je imao)
      Omilio mi se na proslogodisnjem Dofineu jer je tad Ognjen pricao o njegovom mucnom djetinjstvu a on sledeceg dana pobijedi etapu
      Last edited by powerslave; 18-07-13, 17:13.

      Comment


      • Port je fenomenalan,radi isto sto je Frum radio prosle godine na Turu samo sto je prosle godine Tur bio limunada u odnosu na ovaj
        Kintana me je odusevio, 2 minuta on i Purito smanjili Kontadoru,bice zanimljiva borba za drugo mesto,kako stvari stoje posle danasnje etape Kontador ima najmanje sansi,tesko ce on ovo zadrzati a Purito se tek zagrejao videcemo koliko jos snage ima Kintana.Frum je smesan sa onim izjavama,bolje da cuti,danas ga je Port izvukao videcemo sutra a Kontador ako se ne raspadne sutra nikad nece

        Comment


        • Kako se posprdao Sky sa pravilima danas...Oduzeli su im 20 sekundi.Boli njih za 20 sekundi kad ima preko 5 minuta prednosti...Mala je to kazna jer ko zna sta bi bilo da nije dobio gorivo,tj koliko bi jos izgubio.Ali takva su pravila,a oni su ovog puta ispali pametniji.

          Samo neka Purito i Quintana guraju.Purito je zasluzio taj podijum na Touru jer i onako nece jos dugo voziti.A sta ce da rade Kolumbijci narednih godina Kako ce da rasturaju po brdima. Uran,Henao,Betancur i Quintana.Steta sto dvojica voze za Sky...nadam se da nece jos dugo
          Kolumbijci su cudo.Iz kakvih oni prica dolaze i kako su oni prezivljavali to samo oni znaju.Vala mi je milo kad takvim momcima krene.

          Comment


          • Sjutra pocinje prenos u 10:45.Ja onda propustam dobar dio etape jer tesk oda cu se probuditi tako rano

            Navija se za Purita

            Comment


            • Danas se odmah krece na teske uspone...bice veselo....poslednja sansa mozda za neka cuda, stvarno dosta teskih uspona ceo dan, nikad se ne zna....ali realno gledano bice to borba za podijum...Kontador i Krojciger protiv Kintane i Purita.....sve u svemu,jedva cekam da pocne...

              Comment


              • Ocekujem ja danas rani napad Kontadora,on je izjavio da mu je isto da li ce biti drugi ili deseti,sve u svemu ocekujem taj napad...
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Team Sky releases Froome's power data

                  Први коментар, одмах испод текста, може бити занимљив.



                  Ево како радни дан изгледа из угла коментатора Еуроспорта.

                  http://twitpic.com/d3a48z
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Vjeruj mi,bolje da ne citas komentare na cyclingnews jer su vecinom sve trolovi i retardi

                    Comment


                    • Grande Rui Kosta

                      Comment


                      • Реална прича скроз.

                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • svaka cast Rui Costa, Kloden

                          steta, kisa je cini mi se malo poremetila planove za napad u glavnoj grupi, ponadao sam se kad su skocili Purito i Kintana ali to je vec bio vrh brda... sutra paklena etapa, jedva cekam

                          na svakoj pauzi gledam reklamu Schwalbe One i onda po tradiciji izadjem nakon etape u voznju i vidim isti taj Schwalbe prazan na zadnjem tocku smorio sam se toliko da me mrzi da menjam, mrzi me ustvari i da proverim da li je busna ili se samo izduvala iznenada... steta prelep dan za voznju
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment






                          • Какав брат...
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=1BsxelR3w8g

                              Comment


                              • Ма пребацио бре човек на 4х4...
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X