Announcement

Collapse
No announcement yet.

Le TOUR de FRANCE 2013 - 100e édition

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schleck i Froome su isto godiste s tim sto je Andy ranije postao jedan od favorita i nekako ranije sazreo i izbio u zizu javnosti pa se cini da je stariji posto je duze tu u vrhu... ali sa po 28 godina, ceka njih bar jos 4-5 sezona u kojima ce biti u zenitu snage... Andy je imao tu nesrecu da se tesko povredi i to ga je umnogome omelo i oduzelo mu dosta vremena, pitanje je da li ce ikada biti onaj stari iako je jos mlad sto se tice biciklisticke karijere. Nadam se da ce uspeti da se oporavi i prizeljkujem nemoguce a to je da konacno savlada taj hronometar da ne bude vise tako ocajan tu i da ne gubi GT trke zbog tog segmenta kao protiv Evansa 2011... Ne mogu da verujem da covek koji ima jednog Kancelaru u ekipi ne moze da se unapredi u toj disciplini

    ma koliko zeleo da neko zakomplikuje stvari, nazalost ova prednost je, cini mi se, jako tesko dostizna... ali idemo dalje, videcemo, ne bi ovo bio Tour da se sve zna unapred
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Znam da su isto godiste,nego sam za Andya napisao "na osnovu stare slave" i "u svoje vrijeme" jer je prosla ta era super Astane i super CSC tima pa su tako i braca splasnula.Sve i da ima 25,on nije na svom vrhuncu,on ga je prosao.On je u najboljim godinama ali je trenutno daleko od vrhunca.
      Cancellara jedino moze da mu pokaze kako majstor vozi hronometar,ali on mora sam da se odere i da se muci u tunelu dok ne nauci.Neki vozaci to nikad nisu savladali.Jbg,ne moze svako.On moze da napreduje ali nikad nece biti konkurentan na hronometru.

      Comment


      • Ima jos dosta brda do kraja i verujem da moze dostici ovu prednost,ali sve nade mi ubija to da ima jos jedan hronometar..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Jedino da neko posle tog drugog hronometra izvede Landisa

          Comment


          • tako je KITEL!!! uh koliko mi je drago
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Е Марк набијем те...
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Mrzim i jednog i drugog,ali bolje Kitel nego Mark..
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • @mare
                  Zasto mrzis Kittela?


                  Kako momak objasnjava ove godine.Na proslom Touru je bio bolestan,a na ovom pokazuje ko je gazda.Tek ce on da pobjedjuje.
                  Peta pobjeda za Njemce!
                  Last edited by powerslave; 11-07-13, 16:52.

                  Comment


                  • Mark Cavendish (‏@MarkCavendish):
                    Like I said, @marcelkittel's the new big thing. Simply better than me today. Congrats! Sorry I couldn't finish @opqscyclingteam's hard work.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Eddy Boss se zbog povrede povukao sa trke Uvijek mi je bio simpatican i ako vozi za Sky...steta,bas mi je krivo.Od ovoga ce sigurno imati koristi ostali timovi..ako se jos uvijek nadaju.

                      Ne znam sta bi sa momcima iz Lottoa.Henderson,Sieberg i Roelandts su popadali,ali nigdje ne pise je li neko od njih ozbiljnije povrijedjen.
                      Ako oni sjutra ne budu mogli da daju svoj maksimum(s obzirom da onaj pad uopste nije bio naivan,to je vrlo moguce) onda cemo vjerovatno ponovo gledati Argonaute kako slave Kittel je trenutno glavni.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        @mare
                        Zasto mrzis Kittela?


                        Kako momak objasnjava ove godine.Na proslom Touru je bio bolestan,a na ovom pokazuje ko je gazda.Tek ce on da pobjedjuje.
                        Peta pobjeda za Njemce!
                        Ne volim nove zvezde.U sprintu sam oduvek navijao za Greipel-a,a ovako za Alberta.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • 9.jpg Marcel Kittel... Bravo
                          sigpic

                          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                          Comment


                          • A jbg,ovo mu je treca sezona a on je vrhunski talenat.Moralo je jednom da ga krene

                            Comment


                            • U ala su opleli po saganu posle jucerasnje etape....
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • Stage 13 – Tours / Saint-Amand-Montrond - 173km
                                A really fast and flat stage!
                                Last chance for sprinters to win before the “Champs-Elysées”?

                                jos danas smaranje
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X