Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih bas rekao da nema zelje...samo sto ne zaplace

    Comment


    • MARIN CILIC odustao
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Bre Miko prošlogodišnja juniorska pobednica W, očigledo da joj trava odgovara.
        A što se tiče Ane i ja bih odavno odustala na njenom mestu.. ne bruka se što gubi, već kako gubi. Strašno!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa je li oktobar ili jun zasto je odustao?
          sigpic

          Comment


          • nije moguce sta se ovo desava svi odustajo
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Pa je li oktobar ili jun zasto je odustao?
              povreda levog kolena
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Sto se Bouchard tice vidi se da je rodjena za travu, nadam se da gledamo buducu sampionku Wa
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Ne bih bas rekao da nema zelje...samo sto ne zaplace
                  Iskreno, samo to i zna, mislim to najbolje radi.. ebo plakanje i cmizdranje više...
                  Nek radi nešto drugo u životu.
                  Ili ja, a ne da je gledam, ali ovo sam mnogo puta rekla poslednjih godina.

                  45% osvojenih na I servis
                  Last edited by miloolja; 26-06-13, 14:26.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dajte ljudi nemojmo preterivati, Ana daje sve od sebe, daleko od toga da zelja ne postoji, ali ona na travi nikada nije igrala narocito dobro, danas ima talentovanu i rapolozenu protivnicu koja se bolje snalazi na travi i to je to.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Ma ne zna Bouchard igrat, nije Miko za nju cuo...kakva ona

                      Comment


                      • Ma daj molim te, vidiš li kako servira, ko strina...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Braunovi followeri na tviteru rastu, 6k pre 15-ak dana, 9k pre 40 minuta, sad skoro 15k
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Mene bi bilo sramota izgubiti od ove likuse
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Žao mi je Ane ali mi je i drago za Eženi. Vidi se da je devojka talentovana. Nije bez šansi ni protiv Suarez Navarro.
                              Nako debija na RG i drugog kola (poraz od Šarapove) evo je u trećem na Vimbldonu. Samo napred
                              Last edited by wanderer; 26-06-13, 14:29.

                              Comment


                              • Ova mala ce da pregazi Suarez Navarro
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X