Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neverovatno kako mu se zreb otvorio, Manarina jednostavno mora dobiti na travi a trebao bi i boljeg iz meca Per/Kubot , mada sad treba docekati petak i duel sa Adrianom Steta sto je usao kao LL za dubl jer se igra na 3 dobijena, samo ce se izmoriti jos vise ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Šta je sa tom devojkom, sam Bog zna...

      EDIT: Pa morala je i Bušar da počne da greši...
      Last edited by miloolja; 26-06-13, 14:09.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Шамар њој треба. Леба ми.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Majstor, veliki majstor Shminka moze do titule
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Comment


            • Treba samo Pairea istjerati, pa da ovo bude druzina iz Sarajeva...i Kubot je kalio zanat na pravom mjestu

              Comment


              • Ma zdarvo... ovo je uvek gubljenje vremena i živaca... i sve to na CC... ccccc....
                Luda li sam.

                Očekivala sam dobar meč za Brauna.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovako se Ana nekad probijala. Ne koristi FH dovoljno, ali ovoj maloj se ne smije nista oduzeti, odlicna je.
                  sigpic

                  Comment


                  • #Brown: "Almost easier playing Lleyton. I thought if I lose in 5 sets, it's to Lleyton Hewitt, he's a great player, at least I got 2 sets."
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ja danas nesto razmisljam Ani se otvorio zreb moze do polufinala, a ona na pragu poraza u 2 kolu.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Naravno da je odlična, ali ovo naše mlitavo i beživotno stvorenje me izlude načisto...
                        Jednom da je vidim da ostavi srce na teren, jednom...

                        Ma kakvi otvorio žreb...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odlična Kanađanka, ali i Ana.... a žreb se tako otvorio odustajanjem Azarenke

                          Comment


                          • Ali nema zara u njenim ocima tacno bezivotno niti ima zelje za pobjedom.
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Preselio sam se na Anu, koja sramota Od koga ona gubi na centralnom terenu, penzionisi se ti sreco kad nisi u stanju Busar pobediti, nikad nisam cuo za ovu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • evo Bouchard servira za mec
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X