Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jagodica View Post
    U jednom trenutku trećeg seta Mats kaže "this match is like live highlights show".. već se postavljaju pitanja da li je ovo najbolji meč godine..

    ja sam većinu meča odpratila na live score-u, a u delu koji sam odgledala teško da sam mogla uživati..
    Novak-Wawrinka na AO-u i Novak-Rafa na Rg-u su najbolji mecevi ove sezone za sada, bar po meni. Naravno od danas se i mec Novak-Delpo ukljucuje u tu konkurenciju.
    OVAKO

    Comment


    • Nije dosao tek tako do polufinala...pokazace bar malo zube...

      Comment


      • Prosto neverovatno da je uprkos ovako katastrofalnoj igri tokom celog meca prakticno, malom milionu propustenih sansi da mec prelomi sto je doslo kao direktna posledica ziheraske igre, bacanju u vodu svega sto je moglo da se baci, uspeo da resi mec u svoju korist i plasira se u jos jedno finale. Igrom tokom meca nije ga zasluzio, ali jos manje ga je zasluzio jednonogi Argentinac koji uprkos Novakovom ocajnom izdanju nije bio bolji igrac. Koliko je samo poklona dobio, kao da mu je Djokovic vencani kum u najmanju ruku

        Cestitke na rezultatu i sto se opet koliko toliko sabrao, sto nije uopste lako kada se od gotovog napravi veresija bar deset puta, finale je samo po sebi ogroman uspeh pogotovo kada dodje nakon ocajne partije To je potvrda klase. Koliko god Novak debelo zasrao, a zasrao je da ga ni Temza oprati ne moze, ipak je toliko kvalitetniji i bolji igrac od Delpa da cak ni prosipanje svega zivog nije moglo da izbrise podebelu marginu izmedju njih dvojice.

        Sto se tice Del Potra ja ne znam kada ce sudije vec jednom krenuti da sankcionisu opstrukciju igre koju konstantno vrsi tokom meca. Razvlacenje, prenemaganje, cudjenje, neckanje da li da trazi proveru, jednom recju pravljenje cirkusa s namerom da se protivniku poremeti koncentracija ne bi li ispao iz ritma. Koristio je dva minuta izmedju poena i sudije moraju tome stati na put jer je nedopustivo da se tolerise nesportsko ponasanje kojim se usput i krse teniska pravila.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Originally posted by draza View Post
          Nije dosao tek tako do polufinala...pokazace bar malo zube...
          Proce on kao Verdasko jer je sa druge strane ova slina koja se uvijek nekako provuce

          Prvi gem u kome mu stane servis ti je brejk,znace to skotska lisica da iskoristi
          sigpic

          Comment


          • Jerzy gadja kraljevsku lozu

            Comment


            • I ja to njegovo (Delpovo) razvlačenje po terenu ne volim, koketiranje sa publikom koja je pri tome nije na Novakovoj strani još manje, ali to ne doživljavam da time želi da dekoncetriše protivnika, već da dođe do daha.
              On je veliki čovek skoro od 2 m, težak... Inače merila sam Novak u 25 sek, Delpo prečesto 30 sek
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Tacno sam znao da ce ovako da igra, da ce da zapinje ko sivonja i da gadja tribine ili dno mreze.
                sigpic

                Comment


                • Pa naravno i ja sam očekivala...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Navras View Post
                    Sto se tice Del Potra ja ne znam kada ce sudije vec jednom krenuti da sankcionisu opstrukciju igre koju konstantno vrsi tokom meca. Razvlacenje, prenemaganje, cudjenje, neckanje da li da trazi proveru, jednom recju pravljenje cirkusa s namerom da se protivniku poremeti koncentracija ne bi li ispao iz ritma. Koristio je dva minuta izmedju poena i sudije moraju tome stati na put jer je nedopustivo da se tolerise nesportsko ponasanje kojim se usput i krse teniska pravila.
                    I ti pišeš ono što vidiš, šta vam je danas zar je toliki problem da se ugledate na ostale i pravite ludi?

                    Comment


                    • Ma samo nek se do TBa dovuce, a onda je na ostrvu dernek

                      Comment


                      • Jel postoji neki poseban razlog zasto je Novak promenio reket, a samim tim i igru, osim novca tj milionskog ugovora? Pitam iz razloga sto sam nedavno gledao mec Djokovic-Federer na AO 2008. A pogledao sam samo zato sto bese davno pa rekoh, aj se podsetim tog perioda kad je bio mlad i napaljen. I zaista, imao sam sta da vidim. Pogledao sam cak i sinoc opet neki produzeni highlights istog meca, to je tenis koji je mnogo eksplozivniji i lepsi za oko od ovog danas. Doduse, ima i danas dobrih momenata, ali to nije njegova stalna igra. Cesto u poslednje vreme se povlaci u defanzivu, zasto danas nije diktirao vise, i protiv Berdiha narocito, ostaje da se pitamo. Da je nastavio u onom pravcu i na to dodao danasnju fizicku spremu, gde bi mu bio kraj? Mozda je tema za opste diskusije, ali eto, hteo sam sinoc da pisem tamo, ali ovaj mec je podstakao dodatno, pa pisem ovde, ako treba, neka neko prebaci tamo.

                        Comment


                        • Ima veze, promjenom reketa je promijenio i stil igre. FH pogotovo...udarao je dosta ravnije prije

                          Comment


                          • Originally posted by Navras View Post
                            Prosto neverovatno da je uprkos ovako katastrofalnoj igri tokom celog meca prakticno, malom milionu propustenih sansi da mec prelomi sto je doslo kao direktna posledica ziheraske igre, bacanju u vodu svega sto je moglo da se baci, uspeo da resi mec u svoju korist i plasira se u jos jedno finale. Igrom tokom meca nije ga zasluzio, ali jos manje ga je zasluzio jednonogi Argentinac koji uprkos Novakovom ocajnom izdanju nije bio bolji igrac. Koliko je samo poklona dobio, kao da mu je Djokovic vencani kum u najmanju ruku

                            Cestitke na rezultatu i sto se opet koliko toliko sabrao, sto nije uopste lako kada se od gotovog napravi veresija bar deset puta, finale je samo po sebi ogroman uspeh pogotovo kada dodje nakon ocajne partije To je potvrda klase. Koliko god Novak debelo zasrao, a zasrao je da ga ni Temza oprati ne moze, ipak je toliko kvalitetniji i bolji igrac od Delpa da cak ni prosipanje svega zivog nije moglo da izbrise podebelu marginu izmedju njih dvojice.
                            Navras,

                            U svim svojim ocjenama ne uzimas u obzir da Novak nije tako dobar u razmjenama na travi. Novak moze bolje da igra nego je danas igrao. DP ne moze. Svejedno Novak nije lose igrao.
                            Last edited by NI; 05-07-13, 18:50.

                            Comment


                            • Meni je najveći utisak da Delpo sigurno ne može bolje od ovoga, bar ne na travi, da je Novak stvarno na momente delovao očajno i izgubljeno i pored toga nije ga Argentinac pobedio. To mogu samo veliki šapioni.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ostaje samo pitanje kako Novak misli dobijati razmjene protiv Murraya...kad Delpa nije mogao setati kako treba

                                Comment

                                Working...
                                X