Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Онакав пад против Ферера не може да се изглуми. Јако је зајебаТо кад падне човек од 2 метра. Сад ви знате да се он фолира и тврдите нешто ту. Како ви знате то, среће вам?

    Ја верујем да има проблема са коленом, не кажем да је ПОВРЕЂЕН, јер да јесте не би ни играо. Човек игра полуфинала Вимблдона и наравно да ће дати последњи атом снаге да дође до победе, те пилуле пије онако из зајебанције, 100%!

    Comment


    • ма Ноле је очајан и треба да испадне са турнира.. ако има правде у спорту...
      sigpic

      Comment


      • Idemo sada Nole, samo dobri riterni i bez prosipanja pa da se zavrsava ovo!

        Comment


        • Auuu koliko h8 odjednom.

          Idemo Djokaro
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Trazite manu u tome sto delpo glumata okolo, a ne zelite da vidite da Novak sam sebe pobjedjuje, ili sam ja nesto pogresno shvatio?
            To drugo smo već odavno konstatovali. Igra loše i treba da izgubi, bolje sad već protiv Škota Ako izgubi, jedini razlog će biti njegova loša igra, pogotovo u ključnim trenucima. Ostalo sam objasnio već u prethodnim postovima kao i ovo sad, ali treba ponavljati više puta.

            Comment


            • Noletov servis i svezina ce odluciti mec.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Lakse mnogo osvaja Djokovic svoje gemove, ali opet te neiskoriscene sanse ... boze gleda li ko statistiku... koliko li je BP propustio ?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Treba da te bude sramota što pričaš ono što vidiš, kako nisi u stanju da se praviš lud?

                  Idem Del Potro da nas ostali (umotani u razne navijače) mogu čitati
                  Mozda najbolje da komentarisem meceve samo kad Nadal i Federer gube, kad su pred porazom?

                  Samo servis protiv Del Potra, ne moze gore od ovoga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sad treba stisnuti,a snaga izdaje lagano...

                    Comment


                    • Mogli ste jos par puta spomenuti umornog Delpa i njegovo koljeno

                      Comment


                      • Sve zicere koje je mogao da omaši, sve je omašio..sve smo videli, čitav repertoar... školski, kako NE treba raditi...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • ajmo sad po brejk!

                          jebem mu mater, kad ja moram da pisem na tenisu, onda je krajnje vreme.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Ajde Nole macko...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by apacrow View Post
                              ajmo sad po brejk!

                              jebem mu mater, kad ja moram da pisem na tenisu, onda je krajnje vreme.
                              Ti kad pises u tenisu, uglavnom sredjujes ljudima strimove, sad ce delpo samo za tebe brzopotezan gem
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • BP 2/13-14 ako sam dobro brojala EEEEEEEJ majka mu stara!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X