Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mićo prenosi Ivana, ne moze izgubiti covjek

    Comment


    • Dušanović?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Magicni Dodig

        Da Olja
        Last edited by shminka; 01-07-13, 12:43.

        Comment


        • Ako Dodig prodje u QF Vimbldona, mislim da bih mogao malo da prestanem da pratim tenis. On i Paire ce mi uvek biti enigme
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Bravo Ivane

            Comment


            • Uvijek je ovako, onaj koji je morao da zavrsi set prije TBa izgubi ga tamo

              Dodig

              1:0 - servis viner
              2:0 - drugi servis, duga razmjena, David je imao inicijativu ali FH po paraleli zavrsava u mrezi
              3:0 - odlican prvi servis, jedva je to vratio Dodig, David igra drop, Dodig stize i na sjajan nacin uzima poen, cista improvizacija
              3:1 - prvi servis, razmjena duga 28 udaraca, opet inicijativa Ferrera koji uspijeva da pridje mrezi i FH volejom zavrsi poen
              4:1 - servis viner
              4:2 - servis viner
              5:2 - prvi servis, neiznudjena iz FHa
              6:2 - servis viner
              6:3 - drugi servis, dubok ritern, potom odlicna FH dijagonala, iznudjena
              7:3 - prvi servis, nekoliko BHa razmijenjenih po dijagonali, Davidova promjena po paraleli zavrsava u mrezi, neiznudjena
              sigpic

              Comment


              • Upade Rudar u rupu što sam iskopa.
                sigpic

                Comment


                • Ubice ga ofanziva, masu promasuje, ovaj se povukao i ceka greske, samo treba da podje Ivanovim stopama i lagano ce ovo rijesiti jos uvijek. Vidi se da Ivana ubijaju 15+ razmjene, dise na skrge.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako je Ivan uzeo set ja ne znam. Ovim rezumtatom su Bojana i FC Nadal verovatno najzadovoljniji, ali okrenuce ovo David. Previse bi bilo da se desi jos jedno iznenadjenje, pa dfa gledamo Ivana u 1/4 .

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Ako Dodig prodje u QF Vimbldona, mislim da bih mogao malo da prestanem da pratim tenis. On i Paire ce mi uvek biti enigme
                      O njemu se bas ne bi trebalo razmisljati na taj nacin...covjeka ovi teniski strucnjaci po Sarajevu ismijavali...a onda se kroz par godina vrati i postane svjetski dvoranski prvak...skine Rafu...i napravi sve sto jeste...bas filmska prica kako se uz rad moze dosta toga napraviti
                      Last edited by shminka; 01-07-13, 13:00.

                      Comment


                      • Trud i rad su ok, sem u Davidovom slucaju
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          O njemu se bas ne bi trebalo razmisljati na taj nacin...covjeka ovi teniski strucnjaci po Sarajevu ismijavali...a onda se kroz par godina i postane svjetski dvoranski prvak...skine Rafu...i napravi sve sto jeste...bas filmska prica kako se uz rad moze dosta toga napraviti
                          Pa u principu u pravu si, covek nikoga nije prevario, ja sam malo prestrog i preterujem, postujem kad neko radom postigne. Ali i dalje mi je nepojmljivo, pre par godina secam se kad sam ga gledao u Zagrebu valjda, reket nije znao drzati
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Trud i rad su ok, sem u Davidovom slucaju

                            Jesu, ali uvek bih pre platio da gledam nekog idiota tipa Nalbandian, Safin, Rios... <3
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ivan zestoko samara po lopti , bice ovo opasan test za Davida

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Jesu, ali uvek bih pre platio da gledam nekog idiota tipa Nalbandian, Safin, Rios... <3
                                To je vec posebna kategorija, umjetnici
                                Meni je samo misterija kako neko moze vise voljeti stil Berdycha nego Ferrera. Za Tsongu razumijem, on ima odlican osjecaj.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X