Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za nepunih 5 gemova proveo je bar 80% vremena tokom razmjena u terenu jos protiv Dodiga koji je u izvanrednoj formi i uopste nije naivan.
    sigpic

    Comment


    • U toj cijeloj prici jos tuznije djeluje cinjenica da on ponekad hoce da igra agresivno u terenu ali toliko nema oruzja da to djeluje kao da se brani i igra defanzivno.

      Comment


      • Kakvu je Fish sansu propustio nije ni svjestan, da je bio u donjoj polovini mogao je lagano i do polufinala, bas mu se ne da
        sigpic

        Comment


        • Jerzyju ruka svaki put sve umotanija u ove trakice, na kraju ce izlaziti na teren kao kosarkasi s onim cudima preko cijele ruke

          Comment


          • Kako je odigrao 1. set Jirži bolje da je glavu umotao.
            sigpic

            Comment


            • shminka,

              Ja bih dao sanse ovako:

              Novak - 80%, Mari - 85% i Serena - 95%.

              I Novak i Mari su precijenjeni od kladionica.

              Novak mora imati tezak mec. Jednostavno je Has previse kvalitetan igrac na travi, plus je u dobroj formi, plus ne odgovara Novaku. Stoji i da Novak obicno ne moze odgrati dva fantasticna meca za redom. Medjutim, pobjeda u Maimiu radi protiv Hasa. U RG se Has mucio da ucini ista na Novakov servis. Ako Novak bude servirao kao do sada, ne vidim kako ce Has da brejkne. Mozda pri rezultatu 0:2 u setovima.

              Juzni je jako veliki znalac na travi. I on je u dobroj formi. Tu je problem da su igrali samo dva puta i ni jednom na travi. Dajem 50% sanse da Juzni od pocetka nece moci drzati ravnotezu. U tom slucaju imacemo laku pobjedu Marija. S druge strane, ako se pokaze da Juzni ipak ima ravnopravnu igru, moze biti jako gust mec.

              Sabine ima strasan servis. To je preduslov da se uopste imaju bilo kakve sanse protiv Serene. Ali Serena je u zivotnoj formi, mnogo brza, sa mnogo boljim returnom i jednako dobrim servisom. Ne moze se porediti sa ispumpanim(povrijedjenim) Rafom i Federerom koji uopste nije usao u formu ove godine.
              Last edited by NI; 01-07-13, 12:25.

              Comment


              • Auuu, kako Ivan spasi BP

                Comment


                • Sanse su 70:30 za Haasa, vjetar duva brzinom od 22 km/h
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko duva vetar?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Tako pise na sajtu Wa, a i sad su naleti sve jaci na Davidovom mecu. Kisa bi bila spas ali je danas nece biti. To je jace nego protiv Seppija u Parizu, minimalne sanse.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Koliko duva vetar?
                        Udaris dijagonalu, a vjetar udarac ispravi na paralelu

                        Comment


                        • Vlajko daje sve od sebe, Haas nema sanse
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • "Palo" na 19 km/h po AccuW
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kako je Ivan i dalje u setu mislim da ni sam ne zna.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne zna niko ja mislim, servira kad treba,to ga odrzava...odlican set bio izmedju Kvitove i Suarez Navaro 7 5 u TB za Cehinju..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X