Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa moze Nadal da igra sa serverom, ukoliko Wawrinka ne prodje do 1/8 finala igrao bi vjerovatnije sa Isnera.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Pretjerujes Vladane. Da je Rafa kod Novaka ili Ferera, slozio bih se. Rafa je tezak protivnik za Marija. Sto se Novak tice, Hasa i Berdiha smatram dobrim, teskim, testovima koji su sa stanovista ulaska u formu i dobijanja samouvjerenja idelni.
      Pa mora imati bar jednog teskog, vrlo vjerovatno ce mu to biti jedini mec protiv igraca iz velike cetvorke, to je velika, vazna stvar.
      Mislim da ce psiholoski Roger mnogo rasterecenije i opustenije uci u mec sa Nadalom u cetvrtfinalu nego sto bi to bio slucaj u finalu. No sanse mu nisu prevelike, volio bih da me demantuje.
      sigpic

      Comment


      • Isner ispada od Donskoy-a ili Andujar-a.Ako kojim slucajem njih prodje(mada ne verujem)prolazi i Stana.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ma to je osmina, k'o da moze John gurati toliko, a i tada trava vec nije trava, idealno je da dodje server u prva 2-3 kola, kao Rosol prosle godine ili Petzschner odnosno Haase onomad.

          Kakav Stan, izbaca to Lleyton.
          sigpic

          Comment


          • Da je bilo na dva dobijena seta Leyton bi bio favorit, ali ovako bice dobro ako uzme bar jedan set.
            OVAKO

            Comment


            • mislim da je haas u padu forme sto pokazuje rezultat u halle-u, bojim se da on nece doci do ukrstanja sa novakom, a i berdih je mozda predstavljao pretnju te 2009 god, ali sada nece biti problema, sad je novak potpuno drugaciji igrac, alo ljudi, videli smo novakovu 6-brzinu na RGu kraj 4og i pocetak 5 seta protiv rafe, i samo ga je za nijansu losija fizicka sprema omela da uzme to polu finale ,a kasnije i titulu sigurno..s obzirom da ovde do finala nema pandana u zrebu mislim da je titula 90% osigurana ;)

              a i red je bio bar jedna da se uzme sa po snage, rodzer ih ima na pretek tako osvojenih ;)
              Last edited by littlemrmot:P; 21-06-13, 12:28.

              Comment


              • Originally posted by littlemrmot:P View Post
                mislim da je haas u padu forme sto pokazuje rezultat u halle-u, bojim se da on nece doci do ukrstanja sa novakom, a i berdih je mozda predstavljao pretnju te 2009 god, ali sada nece biti problema, sad je novak potpuno drugaciji igrac, alo ljudi, videli smo novakovu 6-brzinu na RGu kraj 4og i pocetak 5 seta protiv rafe, i samo ga je za nijansu losija fizicka sprema omela da uzme to polu finale ,a kasnije i titulu sigurno..s obzirom da ovde do finala nema pandana u zrebu mislim da je titula 90% osigurana ;)

                a i red je bio bar jedna da se uzme sa po snage, rodzer ih ima na pretek tako osvojenih ;)
                Ha? Izgubio je od Federera maybe? U tri seta tesno maybe? Pretrpeo prvi brejk u 1/2 finala maybe? Covjece daj molim te, za koji pad forme ti to govoris.
                OVAKO

                Comment


                • hahahahahha zbog rezultata u Haleu, vecu glupost u zivotu nisam cuo..
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Drugo kolo verv Gulbis-Tsonga, definitivno derbi, jedva cekam
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Pa mora imati bar jednog teskog, vrlo vjerovatno ce mu to biti jedini mec protiv igraca iz velike cetvorke, to je velika, vazna stvar.
                      Mislim da ce psiholoski Roger mnogo rasterecenije i opustenije uci u mec sa Nadalom u cetvrtfinalu nego sto bi to bio slucaj u finalu. No sanse mu nisu prevelike, volio bih da me demantuje.
                      Mec Federer-Nadal je u mnogo cemu mec turnira. Slazme se da je cetvrtfinale povoljnije za Rodzera ali se bojim da on nema mnogo sansi u tom mecu. Poslije zrijeba, kaldionice su digle Novakove sanse na 41%.

                      Comment


                      • Ovako na prvi pogled, finale Nadal-Ferrer, drugo uzastopno na slemovima, deluje mi kao najrealnija opcija. Novak je dobio vrlo tezak zreb, previse je tu mina, a imajuci u vidu kako se pripremao za ovaj turnir tesko je ocekivati da se ne oklizne na jednoj. Flo/Chardy/Haas/Berdych, bilo bi tesko i da se spremao kako treba. Put do uspeha sigurno ne vodi preko Saint-Tropeza, cisto sumnjam da je to prava formula, tako da ce ovo uslovno otvaranje zreba pre iskoristiti David. Na drugoj strani situacija je jos jasnija: ukoliko se neko ne pobrine za Nadala u ranoj fazi, a ne vidim ko bi to mogao, Federer i Skot nemaju se cemu nadati.
                        Last edited by Navras 16950; 21-06-13, 12:57.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Conga je ubedljivo najgore prosao, prvo Goffin, pa najverovatnije Gulbis, onda moze da igra protiv Benetoa, u 4. kolu Cilic, pa Marej.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Evo spominje se Novakov najtezi zrijeb,pa zar toliko sumnjate u svog pulena

                            Stici ce Nole do finala,nemojte se bojati

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Conga je ubedljivo najgore prosao, prvo Goffin, pa najverovatnije Gulbis, onda moze da igra protiv Benetoa, u 4. kolu Cilic, pa Marej.
                              Goffin se raspada, sa Gulbisom se nikad ne zna, sa Julienom igrao dva puta na travi, oba puta ga prilicno rutinski dobio, Cilic nikad na Wu nije bio posebno dobar. F. Mayer, Chardy, Haas i Berdych mnogo tezi zrijeb ima Novak, realno.
                              sigpic

                              Comment


                              • cuj izgubio od federera , axaxax pa ovaj jedva juznog pobedio ,deda je presmesan, a sto se tice novakovog zreba nemojte samo plakati posto mu se otvorilo do finala

                                Comment

                                Working...
                                X