Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Necu nista prognoziram ali eto bar ove godine necemo imati baljezganja o zrijebu,sto je pozitivno.A sto se tice zrijeba vec sam rekao da i nije nesto pozitivno kada je puno dobri igraca na jednoj strani zrijeba ali eto vidjecemo kako ce sve ispasti

    Comment


    • Evo i zvanično celokupnog žreba
      Gentlemen's singles http://www.wimbledon.com/en_GB/score.../ms/index.html
      Ladies' singles http://www.wimbledon.com/en_GB/score.../ws/index.html
      Last edited by wanderer; 21-06-13, 11:26.

      Comment


      • pa dobro i realno je da prvi igrac sveta ima najlaksi zreb buhahahahaha

        Comment


        • O zrebu se prica samo kad Noki dobije los zreb, inace se on ne komentarise u tom smislu.

          A bilo je jasno vec u startu da ce jedna polovina biti teza, zato sto je Nadal no.5, samo je bilo pitanje koja ce kombinacija da bude.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Haas u osmini, a prica se o nekom lakom zrijebu. Tezi je Haas od Nadala ovdje 10 puta za Novaka.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Haas u osmini, a prica se o nekom lakom zrijebu. Tezi je Haas od Nadala ovdje 10 puta za Novaka.
              Ali se ne prica o namestenom zrebu, a to bi se pricalo da je ispalo malo drugacije.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Uopste nisam zadovoljan i mislim da je pretezak zrijeb, Novak ce se rano sresti sa najtezim ispitom na turniru, Tommy je jedan od najopasnijih igraca u zrijebu, a zrijeb mu je takav da mora doci do Novaka, nema ga ko izbaciti, posle toga ide Berdych, pakleno bas.
                sigpic

                Comment


                • Veliku priliku ima Andy da osvoji titulu posto su velike sanse da u finalu nece biti Novaka, bas mu se lijepo otvorilo ovoga puta
                  Roger najlaksi put do cetvrtfinala, Nadal isto ima setnju do te runde, lijepo bi bilo vidjeti Lleytona tu ali nece on toliko gurati, ne vjerujem, Stan je pokazao da nema sto da trazi protiv Nadala.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko ja vidim, Fed do QF mora da dodje, ali od QF je bas tesko.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sve u svemu namjesteno, broju jedan najtezi put do polufinala ubjedljivo. Gura se Murray na sve nacine.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Sve u svemu namjesteno, broju jedan najtezi put do polufinala ubjedljivo. Gura se Murray na sve nacine.
                        Ipak je namesteno
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Florian Mayer u prvom kolu, proslogodisnji cetvrtfinalista, cetvrtfinalista i 2004. godine
                          Tri izuzetna protivnika na putu do polufinala.
                          sigpic

                          Comment


                          • Novak je dobio dobar zrijeb ali ce ipak biti tu posla. Prva tri kola, Majer, Dzonson, Sardi. Majer mu je zadao odredjenih problema prosle godine u Uimbldonu. Sve jedno to je laka prva nedjeja. Potom Has pa Berdih. Oba meca me zanimaju. Ni jedan nije posebno lak ali ako je Novak pravi tu ne bi smjelo biti problema. Ferer ili DP je lako za polufinalni mec. Finale vjerovatno Mari. Vise bih volio Federera i pogotovo Rafu.

                            Ferer ima Raonica, ako Milos prodje, i Delpa do polufinala. Izvanredna prilika za njega. U toj cetvrtini moze doci do meca Dimitrov Delpo u trecem kolu. To bi bilo interesantno.

                            Rafa ce imati posla do cetvrtfinala ali u osnovi idealan zrijeb da se prilagodi travi. U cetvrtfinalu bi mu jedino Ferer bio povoljniji. Federerov zrijeb je tezi. Ipak, Janovic, kao najozbiljniji protivnik ne bi smio zaustaviti Rodzer. Cetvrtfinalni mec Rafa-Rodzer iscekujem sa velikim zanimanjem. Veliki test za obijicu ali vise za Rodzera.

                            Mari ima lak zrijeb do cetvrtfinala. Conga mu je najpovoljniji cetvrtfinalni zrijeb. Vise bi ga trebao brinuti Gulbis ako kojim cudom nanize 4 pobjede. Polufinale protiv Federera bi bilo idealno za njega, pogotovo ako Rafa umori Federera. S druge strane polufinale protiv Rafe bi bio veliki test za njega. Bio bi pod velikm pritiskom da ga mora proci, a nisam siguran da on ima igru za Rafu.

                            Sve u svemu najvise se moze tuziti Rodzer a najmanje Novak.

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Sve u svemu namjesteno, broju jedan najtezi put do polufinala ubjedljivo. Gura se Murray na sve nacine.
                            Pretjerujes Vladane. Da je Rafa kod Novaka ili Ferera, slozio bih se. Rafa je tezak protivnik za Marija. Sto se Novak tice, Hasa i Berdiha smatram dobrim, teskim, testovima koji su sa stanovista ulaska u formu i dobijanja samouvjerenja idelni.
                            Last edited by NI; 21-06-13, 11:53.

                            Comment


                            • Mogao je neki veliki server doci Nadalu, samo je jedan trebao u prva tri kola, a onda ga nije nemoguce izbaciti, stavise.
                              sigpic

                              Comment


                              • Opet Isner i Donskoy

                                Comment

                                Working...
                                X