Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Aperol de Catalunya MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    svima koji su na kladionici stavili kao 1. Rossi zelim od srca da im se prognoza ispuni a istovremeno da ja promasim sva tri pika u kategoriji Motogp
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #32
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Prikucan je on za treci startni red i to ti je.
      sigpic

      Comment


      • #33
        gde nestadose postovi??ili je forum nesto zabagovao,ili nas brise neko ko se ne slaze sa nama koje Salom nervira).kako god..espargaro ipak uspeo,respect.ali,najvise mi je drago za Lutija.3. mesto,posle pauze,sjajno.sad cekamo 14h,pa da ponovim ono iz nestalog posta-zaista bih voleo da Rosi nastavi da pise istoriju,ali ipak,na zalost,mislim da vec polako gubi prikljucak sa najboljima.videcemo.i jos jednom,uzivajte u prenosu,do kuckanja!!

        Comment


        • #34
          Neko od moderatora je postove premestio u temu za Moto 3.

          Pol pokazao da ima stofa, ali mora da sredi glavu.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #35
            sad sam video da je u moto3.i jos se cudim,ubedjen da sam zvrljao ovde,na glavnoj strani.ok,sve u redu..odo' da smuckam jedan 'ladan nes,pa da se parkiram ovde za nastavak.

            Comment


            • #36
              ..da li je na pomolu neko "mozda" iznenadjenje sto se Cala tice?celog vikenda je dobar,i u nekoliko desetinki..verujem da ce nekome danas pomrsiti racune..
              sigpic

              Comment


              • #37
                Nema sanse da izdrzi celu trku. A i Pedrosa ce nestati u daljini posle nekoliko kugova i zdravo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #38
                  Nesto ne verujem da ce tako biti,ali i da bude,borba za drugu poziciju ce biti opaka...
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Najbitniji je prvi krug, mozda dva. Ako tada uspe da pobegne sa onim ludackim krugovima sa treninga i kvalifikacija, ako ne uspevace drugi da se drze na zavetrinu. Ja se nadam da ce neko skociti ispred njega odmah na startu, najbolje Lorenco, pa da imamo trku.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      Iskren da budem,najvise se bojim onog Bautiste,da opet nekom ne ucrni dan...
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Neka si sletio ,ima Boga,karma
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Neverovatno. Ponovo ovaj Idiotista. Sva sreca pa promasi Rossija sad...

                          Comment


                          • #43
                            .....Gospode boze
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Nekad sam nedeljom ručao u 15h kad su trke, a sad imam vremena i na pijac da odem. Ringišpil
                                http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                                Comment

                                Working...
                                X