Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova kisa i zahladjenje se odavno najavljuju za ova dva dana. Cudno da nisu krenuli danas ranije, bez obzira sto je radan dan.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • To ni meni nije jasno, a i ne bi bio prvi put da DC krece u petak u 14h
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Oce li ispasti Srbija, da se Djokovic ne cima vise ove godine jer ako prodju mora igrati u zavrsnici.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa postoje, ali prognoza za veceras ne obecava, a ni za sutra.
          Originally posted by bojanaBG View Post
          To ni meni nije jasno, a i ne bi bio prvi put da DC krece u petak u 14h
          Slažem se da su trebali početi ranije, ali ako počne neko nevreme uskoro, mala korist i da su počeli u 14h.

          Ako je neka mala kišica može da se igra, a ako se prekida igra mogu igrati i do 2h posle ponoći.

          Originally posted by Vladan View Post
          Oce li ispasti Srbija, da se Djokovic ne cima vise ove godine jer ako prodju mora igrati u zavrsnici.
          Nemoj tako Vlajko nije Đoković sav tenis u Srbiji, a i ne cima se on zbog DC odavno, to mi mislimo da se on cima.

          Comment


          • Nije sav Gojko, ali jeste 98%
            sigpic

            Comment


            • Nije, usle mu ove cice u mozak, pa tako pise svasta...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nije sav Gojko, ali jeste 98%
                Velikodušno si ostavio 2% za sve ostale.

                Zavisi ko iz kojeg ugla gleda, samo mislim da i ovi ostali zaslužuju respekt. Tipsa i Viktor imaju više pobeda, bolji najbolji renking i više osvojenih turnira od Bobe Živojinovića, a on je bio popularniji nego što su oni sada samo iz razloga što on nije imao Novaka u svom vremenu.

                Da ne pričam o Jeleni i Ani koje su obe bile prve na WTA listi, nekoliko nedelja se i smenjivale na prva dva mesta, to je nestvaran uspeh i za mnogo veće države od jedne Srbije.

                Comment


                • A je l' ide neko da gleda?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • код мене киша почела тачно на време....

                    не морам да идем на ташмајдан да гледам како пада киша...

                    џабе Града направио трошан терен, киша ће га улепити и биће опет брз...
                    Last edited by Žika; 15-07-16, 14:51.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nije sav Gojko, ali jeste 98%
                      Neka je i 100% ali zar nije reprezentacija i drzava iznad svega? Ako Djokovic ne moze ili nece da igra nije problem ali navijanje njegovih fanova da Srbija ispadne da se on ne bi mucio mi nisu jasna nikako.

                      Comment


                      • Britanci kao kod kuce, a evo im i pljuska
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Јанко игра без везе, нема стрпљења, избацује много... на шљације стрпљење најбитније...
                          sigpic

                          Comment


                          • Rubljov je konacno odigrao jedan dobar mec, bilo je i vreme. Lopez je pobedio Kopila u necemu sto deluje kao strasan mec
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • E moj Conga....
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Okrenuo Rosol ovaj mec, spasio 2 mec lopte u TB cetvrtog i sada je pred pobede. Razocarao malo Conga s obzirom na to da je dosao u dobroj formi.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X