Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoji verovatnoca da i Almagro propusti taj duel. Nadal rece da je moguce i da igra nesto pre Akapulka, tako da mozda i igra Dejvis kup. Ali ako budu bez Nadala, Ferera i Almagra ne gine im plejof za svetsku grupu. Raonic bi sigurno dobio svoja 2 meca, a pred svojom publikom bi i od preostala 3 izvukli jednu pobedu valjda.
    Last edited by Dusan; 30-12-12, 14:03.

    Comment


    • Mullera necemo gledati u Sarajevu za 10tak dana, jer nece nastupiti za Davis Cup reprezentaciju. Pobjeda ne bi smjela doci u pitanje

      http://www.tsbih.ba/vijesti/201301/v...rg-bez-mullera

      Comment


      • Ucesnici prvog kola na malo ozbiljnijoj pozornici http://www.daviscup.com/en/news/arti...minations.aspx
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Sad otvorih ovaj CW-ev link i kaze mi da igraju Slovenija-USA u Portorozu Fed kup, dolaze Venus, Navratilova... kad ono april 2004. Izgleda da im je prolup'o sajt.

          Hoce li igrati Djokovic DC? Tipsa nece, nije valjda da ce Troicki predvoditi Srbiju protiv Belgije?

          Comment


          • Novak samo ako je poludio...
            Doslo vrijeme da Krajinovic dokaze da nije samo Nikeov maneken.
            sigpic

            Comment


            • Igrace Pasanski za nas
              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

              Comment


              • Jest' puko link majku mu

                Njih trojica su nominovani, ne znam kad je Tipsarevic odustao

                Filip ne moze da uzme tri gema protiv tinejdzera na Fjucersu, od njega leba nema
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Danas, zbog povrjede stopala, ne pratis teme o igracima.



                  Na zalost moram da vas obavestim da necu moci da igram na predstojecem Davis Kupu zbog povrede stopala koju sam zadobio na Australian Openu. Ovo mi je jedna od najtezih odluka u karijeri,na koju sam bio prinudjen
                  Vec 14 godina igram za svoju zemlju,i nijedna nije prosla da nisam bio deo tima
                  Mnogo, mnogo,mnogo mi je zao...razocaran sam jer sam emotivno vezan za ovo takmicenje i osvajanje Davis Cup trofeja smatram jednim od najvecih uspeha u karijeri
                  Imamo fantastican tim i nadajmo se pobedi protiv Belgije.

                  Comment


                  • Bas cu tamo da idem

                    Nista, nek jure Bozoljca koji je konacno odigrao neki normalan tenis, barem na Fjucersima
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Nece biti ni Almagra tako du su sanse Spanije svedene na minimum.. menjace ga Garsia-Lopez
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Igrace Novak DC inace cemo leteti iz svetske grupe, kao i Spanija.

                        Comment


                        • Pa nece bas leteti ali ni jednima ni drugim nece prijati plej of, Spaniji posebno jer je najjaca zemlja sveta
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Na to sam i mislio, takvim zemljama koji su u Top 4 plejof sigurno nece da prija. Novaku bi ta 2 meca bila samo neka vrsta treninga, a muceni Viktor ce valjda izgurati jednu pobedu. Ne vidim da Spanija moze ikako da izbegne poraz, jos je Almagro odustao tako da definitivno nemaju nikakve sanse. Raona ne sme kod kuce na hardu da izgubi mec od GGLa, Granoljersa ili Ramosa, a jedna pobeda ce se verovatno nekako i izgurati.

                            Comment


                            • Novak izgleda ipak igra DC. Ne znam ko je pored Goffina tu u singlu ali Bemelmans, Darcis i Rochus nece biti nikakav problem da odigra sa 30-40%, ali su sve prilike da ce i u nedelju morati na teren posto Troicki ne moze dobiti Goffina
                              sigpic

                              Comment


                              • Igra, procitala sam ja negde na tviteru da odmah napusta Melburn
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X