Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno, ali nije nista sigurno za Srbiju. Edmund ce nalupati Viktora na sljaci
    OVAKO

    Comment


    • Nije nista nikad sigurno u sportu, ja samo pricam da Srbija ako Djokovic igra protiv svakog sem mozda Svajcarske startuje sa 2:0 maltene, posebno kad igra kuci. A to je ogromna prednost.

      No, nadam se da od toga nece biti nista. Novak je osvojio DC i treba da ga batali. Mnogo vaznije stvari treba da juri od DCa.
      sigpic

      Comment


      • On se bas sjebao danas, raspadao se po terenu i vjerovatno izgubio sanse za trofej u pustinju. Ali i Marej se bas namucio, i on izgubio mnogo snage. Mislim da ce biti neki novi pobjednik u pustinju, neko ko nije bio do sada Masters sampion ili mozda Wawrinka, vidjecemo.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          On se bas sjebao danas, raspadao se po terenu i vjerovatno izgubio sanse za trofej u pustinju. Ali i Marej se bas namucio, i on izgubio mnogo snage. Mislim da ce biti neki novi pobjednik u pustinju, neko ko nije bio do sada Masters sampion ili mozda Wawrinka, vidjecemo.
          Jos uvek je prerano pricati o tome, pogotovo sto je slobodan u prvom kolu u pustinji, a u drugom i u trecem ne moze bas da mu dodje neki protivnik koji moze ozbiljno da ga ugrozi i tu bi trebalo da prodje bez prevelikog utroska energije. Posle je vec resetovan, jos kada racunamo da se finale u IW igra tek za dve nedelje od danas, nema tu zime u koliko je Novak zdrav.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sve je to nebitno, samo su Slemovi vazni.
            sigpic

            Comment


            • Krece Kazakstan u totalni preokret.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ma ima lik probleme, videlo se to i u Dubaiju, evo i sada u DC-u. Nije tako lako da prevazidje to, ne postize se i forma i dobro zdravstveno stanje preku noc. Jedino mi je krivo sto Nadal nece iskoristiti ovaj umor Endija i Novaka.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Sve je to nebitno, samo su Slemovi vazni.
                  I da se pretigne Nadal po broju osvojenih mastersa.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ja bih bas voleo da Marej igra a da Novak ne igra.
                    Samo da se Skot sto vise optereti i u onako "gustoj" sezoni.
                    Mari je gladan velikih trofeja. DC je u njegovim ocima veliki trofej a do njega je najlakse doci. Kako cini odlican dubl sa bratom, na odredjeni nacin on moze sam da osvoji DC. Novak ne moze. Novak bi bio lud da igra drugo kolo ali on nije gladan velikih trofeja.


                    Originally posted by Vladan View Post
                    Sve je to nebitno, samo su Slemovi vazni.
                    I Olimpijada.
                    Last edited by NI; 06-03-16, 19:25.

                    Comment


                    • Nije slobodan u prvo kolo IW-a.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Pa i ne bas Stefko, u Dubaiju je zgazio prva dva meca, jbg desila mu se infekcija oka, ali nije on previse trenirao posle Melburna, Dubai mu je trebao da podigne fizicki nivo. Pa zbog infekcije poceo da trenira tek u srijedu, i to po 40-ak minuta i danas dodje i igra pet sati i pobijedi. To je ako mene pitas prilicno impresivno i zastrasujuce za sve ostale na turu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Nije slobodan u prvo kolo IW-a.
                          Ko nije slobodan?

                          Ma Vladane, to se Stefko samo nada. ZNas kako se kaze "nada umire poslednja"
                          Last edited by Sandugp; 06-03-16, 19:25.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Mari je gladan velikih trofeja. DC je u njegovim ocima veliki trofej a do njega je najlakse doci. Kako cini odlican dubl sa bratom, na odredjeni nacin on moze sam da osvoji DC. Novak ne moze. Novak bi bio lud da igra drugo kolo ali on nije gladan velikih trofeja.

                            Vladane, sta je pregazio brate, Robredo nista nije mogao, ocajnu formu, sve ocajno. Ok, ne kazem da Novak igra ocajno, nego da ima odredjene probleme, ne znam tacno kakve, ali sad umirao protiv Kukuskina, a ne znam kako ce se to poboljsati za 4 dana...
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ko nije slobodan?

                              Ma Vladane, to se Stefko samo nada. ZNas kako se kaze "nada umire poslednja"
                              Niko, 6 kola se igraju u pustinju, zato pocinje u petak.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Niko, 6 kola se igraju u pustinju, zato pocinje u petak.
                                Sedam kola se igra moj Stefko, samo sto su prva 32 nosioca slobodni prvo kolo. Turnir pocinje od srede.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X