Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi i da posle dubla gubimo 2:1, ne postoji nacin da izgubimo ovaj mec protiv Hrvata
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ali,veseli komentator...Da imam njegov broj TW sad' bih ga zvala da mu objasnim neke teniske stvari....
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Nisam gledao do sada, sta se desava sa Bornom, kako se povredio? Prepona ili nesto drugo?
        "But Pascal what are you saying?"

        Comment


        • ovaj as iz drugog na brejk loptu.. svaka cast mali

          Comment


          • neka ga dobije i da se moli bogu da ga ne sretne na turniru u da seta...
            sigpic

            Comment


            • 5 setova...Troicki do sada napravio 36 neforsiranih gresaka.

              Andy Murray u mecu protiv Corica, koji je zavrsen rezultatom 6:1 6:3, imao nestvarnih 55 neforsiranih gresaka.

              Ne moze se na ovom nivou ocekivati da ti protivnik bas svaki dan dijeli poklone. Jednostavno je Troicki bolji od Corica u ovom trenutku i to je to.

              Comment


              • Viktor je fizički jači od Borne i u pet setova ga Ćorić teško može dobiti zato što još nije jak fizički.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Meni najviše žao radi propuštene šanse za 45 bodova,al jbg sam si je kriv,očito da još nemože fizički izdržat mečeve na tri dobivena na barem sličnoj razini,ovako isto je izgubio i na USO ,al ajde barem se trudi i dalje iako se vidi da nemože, dok neki drugi uživaju u americi i boli ih briga

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Klovn Viktor vjerovatno najbolje radi ono zbog cega je i bio sankcionisan do skoro....uvjek je bio klovn.
                    Nevjerovatno da ova nasa neznalica igra protiv ovog,umjesto Novak


                    Pozdrav od Viktora.!!!!!

                    Comment


                    • troicki je slicno okrenuo gofana u belgiji pr 2 god. kad je izgubio prva dva 1-6 3-6. veliki borac i ljudina. kapa dolje

                      Comment


                      • Oduševio me u prva dva seta,kako je staloženo i zrelo igrao.I,drugo drago mi je što ne predaje,što igra do kraja,jer time pokazuje veliko poštovanje i svom timu i protivniku,tj Vići Biće on šampion,samo da malo poradi na kondiciji...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Mora Borna da fizicki ojaca, da nabaci misicnu masu kao Nadal pa moze biti nesto od njega na GS.

                          Comment


                          • Originally posted by stefan12 View Post
                            Viktor je fizički jači od Borne i u pet setova ga Ćorić teško može dobiti zato što još nije jak fizički.
                            Umoran od cega? Prva dva seta su ukupno trajala nesto vise od 60 minuta. Imao je 2:0 u trecem setu. Pravdati poraz umorom je zaista besmisleno.

                            Comment


                            • Originally posted by Mario Ancic View Post
                              Meni najviše žao radi propuštene šanse za 45 bodova,al jbg sam si je kriv,očito da još nemože fizički izdržat mečeve na tri dobivena na barem sličnoj razini,ovako isto je izgubio i na USO ,al ajde barem se trudi i dalje iako se vidi da nemože, dok neki drugi uživaju u americi i boli ih briga
                              A zar sam ja pijan da ono shto sam gledao da je mali Coric povrijedio zadnju lozu ili mishice do gluteusa nije uticalo na njegovu igru i na skracivanje poena ?
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • Pao je fizički u trećem setu i Viktor je to na svu sreću iskoristio.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X