Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Opet bi dubl odlucivao, jer od Novaka imate sigurna dva boda...
    Pa brate, moze valjda "klovn" pobediti Delica
    link

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Klovn Viktor vjerovatno najbolje radi ono zbog cega je i bio sankcionisan do skoro....uvjek je bio klovn.
      Nevjerovatno da ova nasa neznalica igra protiv ovog,umjesto Novak
      Kad bi nekako Nole mogao sva 4 singla igrat?

      Comment


      • Mrkela,Viktor da je igrao prvi mec,a ovaj da igra Novak..uf kad moram da pojednostavljujem ...necu vise


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by MatijaT View Post
          Pa brate, moze valjda "klovn" pobediti Delica
          Pa ne bi Delic igrao da su Hrvati kompetni

          @Stefan
          Njihov dubl je jaci od naseg....

          Sent from my HTC posto mi se moze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Mrkela,Viktor da je igrao prvi mec,a ovaj da igra Novak..uf kad moram da pojednostavljujem ...necu vise
            Ajde čak i kad bi to bilo moguće,što bi promjenilo u ovome meču konkretno ?? Igrat će u nedjelju Borna-Novak,i ovisno o dublu Troicki i Delić ako bude odlučivao meč

            Comment


            • Originally posted by MatijaT View Post
              Pa brate, moze valjda "klovn" pobediti Delica
              Vec je gubio od njega doduse na sljaci i sto je zanimljivo sva tri seta od ukupno sest koliko su igrali je dobio Delic sa 7:6 sto govori koliko je Troicki head case. Tesko ce ovo Troicki da okrene jer je Borna jednostavno jaci na terenu jedino moze da se nada da ce Hrvat pasti fizicki ali to je slaba nada.

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Mrkela,Viktor da je igrao prvi mec,a ovaj da igra Novak..uf kad moram da pojednostavljujem ...necu vise
                To je nemoguce, prvi mec igraju prvi protiv drugog reketa, a Coric je bolje plasiran od Delica, kao sto je i Djokovic bolje plasiran od Troickog

                ne bi bilo lose kad bi znao pravila...

                Sent from my HTC posto mi se moze
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Mrkela,Viktor da je igrao prvi mec,a ovaj da igra Novak..uf kad moram da pojednostavljujem ...necu vise
                  Inače prvog dana igraju 1. reket protiv 2.reketa i obrnuto, a posljednjeg dana se sastaju prvi igrači obje reprezentacija

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Vec je gubio od njega doduse na sljaci i sto je zanimljivo sva tri seta od ukupno sest koliko su igrali je dobio Delic sa 7:6 sto govori koliko je Troicki head case. Tesko ce ovo Troicki da okrene jer je Borna jednostavno jaci na terenu jedino moze da se nada da ce Hrvat pasti fizicki ali to je slaba nada.
                    Ma nema šanse,ne znam jeli ikad Delić vezao dve pobjede na tvrdoj podlozi,ni ne sjećam se da je dobio nekog kvalitetnog protivnika,što je dosta čudno jer je dvotremetraš i ima dosta dobar forhend,al eto sve najbolje rezultate je postizao na šljaci,ne znam kakav bi meč morao odigrati Viktor da izgubi od njega,al nikad neznaš

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Pa ne bi Delic igrao da su Hrvati kompetni

                      @Stefan
                      Njihov dubl je jaci od naseg....

                      Sent from my HTC posto mi se moze
                      Cim ste pobedili bracu Brajan sve je moguce
                      Svicarka ita ka preokretu, veliki Henri Laksonen na pragu preokretu nakon 0-2 u setova. Pravi challenger mec.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Ovaj Bemelmans je lud
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Mario Ancic View Post
                          Ma nema šanse,ne znam jeli ikad Delić vezao dve pobjede na tvrdoj podlozi,ni ne sjećam se da je dobio nekog kvalitetnog protivnika,što je dosta čudno jer je dvotremetraš i ima dosta dobar forhend,al eto sve najbolje rezultate je postizao na šljaci,ne znam kakav bi meč morao odigrati Viktor da izgubi od njega,al nikad neznaš
                          Precenjujes Troickog. Ne kazem da nije blagi favorit u tom mecu ali tip je head case. Sanse su po mene 51%:49% za Troickog ali njegov poraz uopste ne bi bio iznenadjenje za mene.

                          Comment


                          • Jel povredjen Ruben ili ja nesto tripam?
                            OVAKO

                            Comment


                            • A komentator slavnog javnog servisa briljira, ako je on ikada gledao Bornu ja pojedem daljinski
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Pojedi dva komada

                                Comment

                                Working...
                                X