Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Je li popio Njole Linex? :fc-[
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Jogovic kao da je od stakla.

      Publika *%@(D!RY- *%@(D!RY- #&^Dk*

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Zeznut doskok ali nije tako ozbiljno.Koristi malo priliku da se odmori i to je dobro.Videste li one devojcice kako placu &*#GI(]
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Ma ko place? #%d*
          Srecom pa ne gledam.
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Ma neke devojcice ubise se od plakanja &*#GI(]
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              A kako bi tek plakale da vide Nadal-a, ne smijem to ni zamisliti. #%d*
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=bice link=topic=1286.msg170559#msg170559 date=1284902816]
                Zeznut doskok ali nije tako ozbiljno.Koristi malo priliku da se odmori i to je dobro.Videste li one devojcice kako placu &*#GI(]
                [/quote]

                Videla sam, suza suzu stize ^*#(- ^*#(- ^*#(-
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  ako izgubi ovaj set, djoka ce predati mec.

                  al meni i dalje nije jasno ciganisanje i kalkulisanje naseg strucnog stozera... prvo su u poslednji cas promenili viktora umesto novaka za prvi mec iako su od starta planirali da viktor igra taj mec a onda su napravili kljucnu gresku, sto su stavili djoku u dubl, pogotovo sto se zna da je kenjkav i da nece biti fit za singl treceg dana, a ovako ne da samo nema snage za danasnji mec, vec je u ovaj mec preneo i nervozu iz proslog meca.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Tacno sam znao da ce se ovo desiti. &*(@W6
                    Kakav chovjek. Indoktrinisani mladic. &*(@W6

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Slazem se, ako vec nije igrao prvog dana protiv Stepaneka, nije trebao ni juce da izlazi u dublu, nego je to trebao da igra Viktor, a on da ima jos jedan dan da se odmori.
                      Ali ocigledno ovi strucnjaci na nasoj klupi misle drugacije $%&5qw7
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg170571#msg170571 date=1284903285]
                        [quote author=bice link=topic=1286.msg170559#msg170559 date=1284902816]
                        Zeznut doskok ali nije tako ozbiljno.Koristi malo priliku da se odmori i to je dobro.Videste li one devojcice kako placu &*#GI(]
                        [/quote]

                        Videla sam, suza suzu stize ^*#(- ^*#(- ^*#(-
                        [/quote]

                        Strashno uz "POMOZI BOZHE". &*(@W6
                        Chojek se prevrce po terenu. Jel bog dao da preda mech, oni josh boga prizivaju da nastavi.
                        Shto se ja nerviram... #^GH*#

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Je li predao? &*#GI(]
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Ne znam. Zhalosno je vidjeti ovo. Da neko zbog dejvis kupa rizikuje povredu. Nego nema veze, dok je evovizije i dejvis kupa, uvijek ce nam biti dobro.

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg170574#msg170574 date=1284903585]
                              Slazem se, ako vec nije igrao prvog dana protiv Stepaneka, nije trebao ni juce da izlazi u dublu, nego je to trebao da igra Viktor, a on da ima jos jedan dan da se odmori.
                              Ali ocigledno ovi strucnjaci na nasoj klupi misle drugacije $%&5qw7
                              [/quote]

                              Ni meni to nikako nije jasno. #%d*

                              Mozda bi imali i vece sanse da je igrao Troicki,posto je on vec igrao dosta puta u dublu sa Zimonjicem.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=aljester link=topic=1286.msg170578#msg170578 date=1284904085]
                                Ne znam. Zhalosno je vidjeti ovo. Da neko zbog dejvis kupa rizikuje povredu. Nego nema veze, dok je evovizije i dejvis kupa, uvijek ce nam biti dobro.
                                [/quote]pa i berdih igra sa tim zavojem ispod kolena I#^@8

                                Comment

                                Working...
                                X