Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Julien baš majstorski pokriva mrežu...najbolji je igrač na terenu
    Zato ja sam bolji od Gaske u dublu.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Francuzi se samoubijaju sa ovim parom u dublu. Zamisli Gaske igra dubl. Smesno.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Katastrofalan izbor. Morao je Monfa biti par sa Julienom.
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Sta ono Roger juce rece Gaelu? Ako sam dobro gledao i on je sad 2x u jednog gameu to uradio

        Comment


        • Originally posted by Damir View Post
          Sta ono Roger juce rece Gaelu? Ako sam dobro gledao i on je sad 2x u jednog gameu to uradio
          Ucini si uslugu i posjeti doktora opce prakse, nek ti da uputnice dje treba.

          Podloga vidno neravna, bjezi mu loptica prilikom tapkanja, a drugiputje uradio jer majstor Risar treba pola sata da zauzmesvojuzablju pozu kod riterna
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • sto se britanci sprdaju dok se fed i stan dogovaraju, english french od german

            sjajniiiii suuuuuuu, pu pu pu .... HOPP HOPP

            Comment


            • Katastrofalan izbor je Gaske za dubl mec, tu morao da bude Tsonga ili Ljodra, pa cak i Roger Vaselin bi bio bolje opcija od raspalog Gaskea. Ponasa se kao amater.
              OVAKO

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Tsonga je sam odustao od igranja danas, a Monfa i dubl ne idu jedno sa drugim

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Katastrofalan izbor je Gaske za dubl mec, tu morao da bude Tsonga ili Ljodra, pa cak i Roger Vaselin bi bio bolje opcija od raspalog Gaskea. Ponasa se kao amater.
                    Benne/ERV jedini razuman izbor ... ali samo jos jedna u nizu smejurija u moru smesnih poteza velikog maga Klemona

                    spomenik mu treba podici u Zenevi ako Svajcarci uzmu salataru

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ucini si uslugu i posjeti doktora opce prakse, nek ti da uputnice dje treba.

                      Podloga vidno neravna, bjezi mu loptica prilikom tapkanja, a drugiputje uradio jer majstor Risar treba pola sata da zauzmesvojuzablju pozu kod riterna
                      ... rece covjek koji je napisao 9021 poruku u 2g.Get a life

                      Comment


                      • Ovaj Gaske je zaboravio da igra ili ima ogromne probleme sa samopouzdanjem. Beneto drzi francuze.

                        Comment


                        • Originally posted by Damir View Post
                          ... rece covjek koji je napisao 9021 poruku u 2g.Get a life
                          To sto ja imam internetu svakom momentu, bilo gdje da sam i imam mogucnost da pisem stotine hiljada glupih postova ovdje, te usput raditi sta mi je volja je moja stvar, a ne tvoja, dok tvoje ocikledne mane da sagledas situaciju iz normalne perspektive steti i tebi i ljudima koji bukvalno bacaju svoje vrijeme citajuci tvoja slova ukomponovana u rijeci koje su sklopljene u recenice
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Federer ili Gaske, ko je gori
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Originally posted by FeliLopez View Post
                              Benne/ERV jedini razuman izbor ... ali samo jos jedna u nizu smejurija u moru smesnih poteza velikog maga Klemona

                              spomenik mu treba podici u Zenevi ako Svajcarci uzmu salataru
                              Nisam znao da je Conga odustao od dubl, onda RV bi bio logicniji izbor od ovog mucenika.

                              Roger treba sto vise da igra dubl, tu moze gagjati protivnike koliko oce.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Trebali su zovnuti i REV i Llodru i Simona i Mannarina isto, nek se nadje

                                Comment

                                Working...
                                X