Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'ta ce dvorska luda, cim je vidio Fedov bokserski nos povukao se. Prepao se da mu se ne otkaci pletenica.

    Ne znam nisam gledao mec, al ovaj moj ne prigovara bez razloga. Keotavong vjerovatno nije radio svoj posao kako treba. Ako ces svaki put da se povuces kad neko harlaukne i napravis novu pauzu od 10 sekundi to treba sankcionisati, ali izgleda ITF pravilo od 20 sekundi ne vazi u finalu DC-a
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Rekose da je bio nervozan kako mu je Gael sipao asove i radovao se posle svakog poena sa allez podizuci publiku, pa je prigovorio koliko puta ces to ponoviti, stati, prilikom servisa.

      Cesto gubi konce kad gubi i jedini prigovara protivnicima, tu fer-pleja nema. Ali bice valjda dovoljno za novog Edberga. 11 Edberga je u Lilu inace.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Rekose da je bio nervozan kako mu je Gael sipao asove i radovao se posle svakog poena sa allez podizuci publiku, pa je prigovorio koliko puta ces to ponoviti, stati, prilikom servisa.

        Cesto gubi konce kad gubi i jedini prigovara protivnicima, tu fer-pleja nema.
        To je po meni nesto najgore sto teniser moze uraditi na terenu a da dobacuje i provocira na takav nacin protivnika sa tim se ne moze mjeriti ni razbijanje reketa ,ni svadja sa sudijom, publikom a bas Federer ima naviku da radi.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Gael ne gubi ovog vikenda, slusajte najboljeg poznavaoca tenisa na svijetu. On cijeni Federera vise, ali ako kaze da je toliko dobar, onda je jos i bolji vjerovatno.

          Sjutra dubl odlucuje, Conga i Beneto nadam se.
          Bice 3:0 za Wawrinku,onaj Monfis moze onakav mec da odigra jednom u 6 meseci,i to je sve,samo je pitanje moze li Roger da donese jos taj jedan poen,posto je Conga bas ocajan ove godine,ako se izgubi dubl,bice sve mnogo teze.
          sigpic

          Comment


          • Lolololo

            Kaze Nadalov navijac koji prosi pec

            Btw sta mu je to dobacio? Pitao ga je kad je prekinuo pokret servisa.

            Prije svega sta onaj glumi primadonu i nesto zaustavlja se i pravi pauzu kad neko vikne u situaciji kakva je finale DCa
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Lolololo

              Kaze Nadalov navijac koji prosi pec

              Btw sta mu je to dobacio? Pitao ga je kad je prekinuo pokret servisa.

              Prije svega sta onaj glumi primadonu i nesto zaustavlja se i pravi pauzu kad neko vikne u situaciji kakva je finale DCa
              Ja ti kazem bilo koje dobacivanje u smjeru protivnika a koje ima negativnu konotaciju smatram za nesto najpodlije u tenisu a to Federeru nije strano. Odmah mi pada sto je rekao Mareju na AO, pa Nadala W "Celendz dis". Uglavnom on i Kelerer po tom pitanju , nema im treceg.


              Sta ti je ovo boldovano?

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Ja ti kazem bilo koje dobacivanje u smjeru protivnika a koje ima negativnu konotaciju smatram za nesto najpodlije u tenisu a to Federeru nije strano. Odmah mi pada sto je rekao Mareju na AO, pa Nadala W "Celendz dis".
                Kad to kaze Dino onda se mogu odvaliti od smijeha, ta tvoja konotacija ako se primjeni na sve onda je Rafa (tvoj tata i idol) donji!Ako ti nađeš neke druge sličnosti samo javi, a dotad javi se doktoru jer ti srce steka...nemoj da te nosimo na dusi...diši duboko...diši, diši, Rafa, samo diši...
                Kod nas kazu:Ko o čemu nego kurva o postenju
                Last edited by LegendaBL; 21-11-14, 23:44.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                Comment


                • Nije bas da se mogu sad raspravljati ali da je Nadal osvojio 10 puta nagradu za najfer igraca imalo bi logike njega ubaciti u pricu ovako nema.

                  A pusti se ironije, ne stoji ti.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Mislim da Federer mora da igra sutra sa Vavrinkom. Oni imaju pristojnu sansu za pobjedu. Osim toga, dubl je ipak vrsta treninga.
                    Nego sta nego pristojnu,bolje reci bilo bi smesno izgubiti od kombinacije Gas/Ben,bar ja na to tako gledam.
                    sigpic

                    Comment


                    • A sta znaci to najfer, fair play bla bla bla?

                      Protivnik radi sta hoces i to kakva placipicka sutis i pustis da te jebe u mozak?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        A sta znaci to najfer, fair play bla bla bla?

                        Protivnik radi sta hoces i to kakva placipicka sutis i pustis da te jebe u mozak?
                        Ovaj nikome nije dao da ga jebe u mozak

                        Comment


                        • Ja jedno 100 puta sam rekao da ne bi trebao Rafa da dobije tu nagradu vec neko drugi. I Nadal je los gubitnik kao i Federer ali ne do te mere. Ne prigovara on protivnicima kad gubi, vec samo pravi neku kiselu facu dok se pozdravlja sa njima na mrezu a to svakako nije ok. Plus i prekoracuje dozvoljeno vreme izmedju servise.

                          Ali danas nista novo od Federera, opet kad je nemocan i kad gubi desi se po neki ispad. Meni je stvarno zao sto je on povredjen i sto ne moze da pruzi svoj maksimum, ali jebes ga brate, nije ni Gael ni francuska publika kriva sto si ti povredjen.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Оштрио се целе година да најзад добије салатару, а може се догодити да он не оствари ни једну победу у финалу, а да ипак добије салатару....
                            sigpic

                            Comment


                            • Kad dodjem ovde i citam komentare, pozelim da zivim na Marsu. Cast izuzetcima. Koliko vrhunskih rezisera spanskih serija.

                              Comment


                              • Težak treš, izgubi volju čovek...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X