Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izglupirace se Fonjini, ako ne u 1 setu, onda u nastavku, ne bi licilo na njega da se ne glupira plus zuljevi
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Fonjini ga je totalno nadigrao. Mari, koji nije igrao lose inicijalno, ne zna sto da radi. Ne moze Fabio daigra ovako 3 seta.

      Comment


      • Za sada lepo i lagano 1:0.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sve osim pobjede Fonjinija će biti iznenađenje, Andy je totalno nemoćan

          Comment


          • Fogna mirno i odgovorno ide po izjednacenje
            Pitanje je hoce li izdrzati
            ...
            Strava je gledati sljaku na strimu

            Comment


            • Preokrenuce to Andy, Fonjini ce "polupati"
              Meni super sljaka, ni ne vidi se
              Last edited by Pertla; 06-04-14, 11:56.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Ko na stadionu Napolija
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by kreso34 View Post
                  Sve osim pobjede Fonjinija će biti iznenađenje, Andy je totalno nemoćan
                  Samo mi nije jasno zasro je enleski Eurosport zakljucio da je Mari poprilicni fiavorit u ovom mecu.

                  Comment


                  • Kako ga unistava drop shotovima

                    Comment


                    • Forza Fabio!

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Samo mi nije jasno zasro je enleski Eurosport zakljucio da je Mari poprilicni fiavorit u ovom mecu.
                        Oni su uvek prilično navijački nastronjeni kada je on upitanju.


                        Evo brejka za Fabia.... 4:3
                        Last edited by miloolja; 06-04-14, 12:16.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Neverovatno da neko ko igra tenis tolike godine poput Endija nije savladao cak ni osnovne elemente kretanja na prasini, a kamoli igre na istoj
                          sigpic

                          Comment


                          • Englezi se nadaju povratku i oporavku Endija... duplom završio drugi set.

                            Odličan Fabio, odličan..2:0.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Opet duplom Fabio uzima set!

                              Comment


                              • Fogna
                                Marej ocajan, bas su naivni Englezi

                                Comment

                                Working...
                                X