Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav ce biti heroj Golubev kad sutra odluci

    Comment


    • Rusija, Kazastan, Srbija, Švajcarska..molim vas bez prepucavanja, sve ću vam brisati

      Comment


      • shminka,

        Sto se to desava? Svicarska Kazahstan 1-2?
        Last edited by shminka; 05-04-14, 17:30. Reason: :D

        Comment


        • Ja uvek navijam za svoju zemlju Srbiju, a to je velika razlika, nema tu sta da se primecuje!!!

          Za druge reprezantacije mi svejedno, volim da odgledam dobre meceve, kao sto je bio ovaj dubl malopre
          Sto se sekiras, osvaja Stan sutra bod, opet ponavljam smem da se kladim

          Edit; ovo je odgovor na bojanin post, koji je napisala, a obrisan i pitala me jel uvek navijam za kazastance!!!
          Last edited by Pertla; 05-04-14, 16:07.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG
            Ma tebi se to samo ucinilo, nije njemu stalo do DC
            Kako mu nije stalo. Ma jeste, ali nemamo prilike da ga vidimo ovakog još pred svojim temperamentnim Švajcarcima
            DC svima znači.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa dobra je ovo prilika da se primeti Kazahstan
              Ja sam ga vec primetila kad su pobedili Cesku u Ceskoj, momci su stvoreni za Dejvis kup i bilo bi lepo da bar jednom osvoje.

              Mislim ako ne osvoje preko mojih igraca

              Comment


              • talijani prave brejk u 4. jos jedan maraton na pomolu........ ajde englezi, izvlacite ovo kako znate

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  shminka,

                  Sto se to desava? Svicarska Afganistan 1-2?
                  Nadam se da si hteo da kažeš Kazahstan?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by SonjaFan View Post
                    Kakav ce biti heroj Golubev kad sutra odluci
                    Mislis kad sutra Golubev bude pociscen sa terena, nema snage za sutrasnji mec, gubi ladno
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Stan sa ovakvom igrom nece dati sansu Rogeru, ovo danas je bilo kriminalno, promasivao je cele lopte. Pritisak je sada ogroman, Kukuskin motivisan pa nas ceka poslastica sutra. Ajde da vidimo Stanislase od cega si satkan. Rekao si da ti je cilj DC, molio i namolio Rogera da ga igra pa da vidimo kako ces odgovoriti....
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Šteta što Italija nije iskoristila ovu prednost brejka da dođe do izjadnačenja u setovima.

                        Comment


                        • Konacno Francuzi dobili mec...sutra ce im biti vrlo teskoo

                          ...
                          Fogna
                          Last edited by Zzz; 05-04-14, 16:40.

                          Comment


                          • Šteta što ovo nije otišlo u peti, imali su Italijani svoje prilike
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Minimalne šanse za Italiju da prođe dalje. Dubl je bio ključan.

                              Comment


                              • Valjda se Andy malo umorio, ali svarno šteta za dubl. U slučaju da su dobili ovaj dubl danas, sutra bi imali dve šanse da završe meč, ovako mrka kapa.

                                Comment

                                Working...
                                X