Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Valjda se Andy malo umorio, ali svarno šteta za dubl. U slučaju da su dobili ovaj dubl danas, sutra bi imali dve šanse da završe meč, ovako mrka kapa.
    Mislim da ce Andy sutra rutinski zavrsiti posao...Covek ce na kraju zavoljeti sljaku- protiv Hrvatske sljaka, protiv SAD sljaka, sad opet sljaka...

    Comment


    • Taman se se dobro pripremiti za sezonu sljake
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pobijedili Golubev/Nedovyesov

          sigpic

          Comment


          • Moze li neko ozbiljno da izanalizira igru Stana u ova dva dana, sta je uzrok ovakvih gresaka....ni traga od onog igraca koji je pucao od samopouzdanja. Pa ono danas je bilo smesno u par navrata, delovao je kao da prvi put u zivotu vidi reket....Volej, smec, ritern...
            Da li moze da se digne posle ova dva za njega uzasna poraza....
            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

            Comment


            • Originally posted by MarRF View Post
              Moze li neko ozbiljno da izanalizira igru Stana u ova dva dana, sta je uzrok ovakvih gresaka....ni traga od onog igraca koji je pucao od samopouzdanja. Pa ono danas je bilo smesno u par navrata, delovao je kao da prvi put u zivotu vidi reket....Volej, smec, ritern...
              Da li moze da se digne posle ova dva za njega uzasna poraza....
              Ja se nadam da moze, posto je danas 3. i 4. set odigrao neuporedivo bolje, tako da mislim da ce sutra konacno da nadje svoju igru.
              A igra iz ova 2 meca je kombinacija svega sto mu se desilo od pocetka godine...

              a i Role ce da mu lupi par vaspitnih pred mec i ima da odigra savrseno

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Role je bas optimistican, nadam se da ce neko uraditi kompilaciju Vavinih poteza sa kraja drugog seta....Pa to je delovalo prilicno nerealno, kao da ga je neko hipnotisao. Ne secam se nicega slicnog nikada..
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Originally posted by MarRF View Post
                  Role je bas optimistican, nadam se da ce neko uraditi kompilaciju Vavinih poteza sa kraja drugog seta....Pa to je delovalo prilicno nerealno, kao da ga je neko hipnotisao. Ne secam se nicega slicnog nikada..
                  Pa mora da bude optimistican, jos uvek je sve u njihovim rukama, realno je Vavrinka bolji od Kukuskina i on je bolji od Golubeva
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Kukuskin je veliki 'choker'. Osim toga nema Stanovu snagu. Za razliku od meca sa Golubljevom, sve zavisi od Stana.

                    Golubljev je imao dosta strece. Igrao 4 TB, dobio 4 TB. Federer je bolji i raznovrsniji igrac od Stana. Ocekujem da nadje nacina da pokaze Golubljevu najvecu slabost - kretanje. Osim toga svakoga mora sreca da stane jednom.

                    Comment


                    • Ma kakav Kukuskin, slab je on za Stana.
                      Sutra ce se Stan stabilizovati, veliki je ulog, toliko zeli DC godinama.
                      A i neko napisa Kukuskin je veliki "choker" tako da nema brige,to je 1 bod, a Role ce rutinski doneti 2 bod
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Teniska igra `u parove` je timska igra sablonskog tipa dva u svemu ravnopravna partnera.
                        Nema soliranja, nema svaka moja, nema samaranja partnera, nema autoriteta, nema tenzije.
                        Kazahstanski gastarbajteri su igrali `u parove` za razliku od konkurenata
                        sigpic

                        Comment


                        • Kazahstanci su dobri u parovima ali danas u soliranju,mrka kapa
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Krenuo mec Mari-Fonjini

                            Comment


                            • Genije, genije, Fonjini je genije.

                              Ali ima propuh u glavi!

                              Comment


                              • Duplom Marej izgubio gem. 5:3
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X