Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jagodica View Post
    Nema šanse Peco. Nema šanse.
    Tuga brate..
    Cesi vec slave. I podjebavaju.
    Nece da moze.
    Ima da im presedne.
    sigpic

    Comment


    • Jedino ako im upecaš trofej.

      Sve me ovo podsjeća na Slovake kad su igrali protiv Hrvatske. Samo što oni nisu imali izbora, ni izdaja, a kapetana (u to vrijeme je bilo nemoguće da ga neko dobije u Slovačkoj) su pustili da igra parove. Njima je bio suspendovan drugi igrač K.Beck, pa su se u prvom meču zavaravali sa penzionerom Kucerom, a u petom sa Mertinakom. Čudo se nije desilo, za čudo treba određeni kvalitet.

      Comment


      • Originally posted by notorious;1131457[B
        ]Jedino ako im upecaš trofej.[/B]

        Sve me ovo podsjeća na Slovake kad su igrali protiv Hrvatske. Samo što oni nisu imali izbora, ni izdaja, a kapetana (u to vrijeme je bilo nemoguće da ga neko dobije u Slovačkoj) su pustili da igra parove. Njima je bio suspendovan drugi igrač K.Beck, pa su se u prvom meču zavaravali sa penzionerom Kucerom, a u petom sa Mertinakom. Čudo se nije desilo, za čudo treba određeni kvalitet.
        Svasta sam za zivota pecao pa mogu i ovo peharce
        Ako nista drugo makar se nece otimati. Nema zamaranja, vuces ko panj
        Lepotan je morao sinoc oprobati `bakinu mucenicu` dok ce Tomicu Novak spustiti tamo gde i pripada.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Cesi se sprdaju, pametni

          Berdych "Pitali smo se zašto Novak preskače dubl. Ali, neka je sjedio na lijepoj bijeloj stolici"

          Stepanek "Ne znam zašto su ostavili ferari u garaži"
          Pa bas da im je pametno nisam siguran. Igrace se tenis i poslije ovoga DC-a. A inat zna da motivise Srbe.

          Sa ovim izjavama su se pokazali kao kompleksasi.

          Steta sto su Dusanove sanse male, kladionice mu daju 18.8%, volio bih da Cesi izgube iza ovoga.
          Last edited by NI; 17-11-13, 09:52.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Pa bas da im je pametno nisam siguran. Igrace se tenis i poslije ovoga DC-a. A inat zna da motivise Srbe.

            Sa ovim izjavama su se pokazali kao kompleksasi.

            Steta sto su Dusanove sanse male, kladionice mu daju 18.8%, volio bih da Cesi izgube iza ovoga.
            Zar je čudo da lepi Rade provocira? Očekivala sam mnogo gore od njega.
            Ali, ima vremena. Večeras, sutra,...
            Kako mi je samo žao što se sve ovako izdešavalo. Igramo finale kod kuće. Kad će nam se opet to pogoditi.
            Sledeće godine sa Špancima?
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Stepanek mozda, ali Berdih?

              Comment


              • Uči momak od najboljeg...

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Stepanek mozda, ali Berdih?
                  Berdih je isto djubre, jedan od najgorih igraca na tour-u, nista cudno. :rolleyes:

                  Sent from my HTC, posto mi se moze
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Bojana opet sa insajderskim informacijama o Cesima, ubice te Sarda
                    Pustite to, nije Radek nepobediv....ajmo to tako gledati!!!!
                    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                    Comment


                    • U DC pravilniku nisam nasao /sto ne znaci da nema/ opciju koja brani igracu dva singla zaredom.
                      Ceka li Cehe /i nas/ debelo iznenadjenje
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by MarRF View Post
                        Bojana opet sa insajderskim informacijama o Cesima, ubice te Sarda
                        Pustite to, nije Radek nepobediv....ajmo to tako gledati!!!!
                        Sharda radi, nece ona ovo ni procitati

                        Sent from my HTC, posto mi se moze
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Sharda radi, nece ona ovo ni procitati

                          Sent from my HTC, posto mi se moze
                          Znaci odustala Sarda kada je videla onu silikonsku macku Ester da je stigla...
                          Pecaros, mozda da Boca izadje licno i pokaze nama i Cesima kako zna nesto i o tenisu....
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by MarRF View Post
                            Pecaros, mozda da Boca izadje licno i pokaze nama i Cesima kako zna nesto i o tenisu....
                            Nije medju prijavljenim igracima, Cehe Sunce ogrejalo kada su to shvatili
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovakve izvaje ovih Čeških "tanisera" stvarno su jedna i toliko niske da je ovo previše čak i za njih, upravo bi zbog toga voljela da is danas pokosimo i da slavimo u inat svima (i ako znam da su nam šanse jako male) kao i Novak vjerujem da još ima nade, ali jako jako male.

                              Ako ništa što se tiče ljepote tu sigurno pobjeđujemo, kada Duci danas zablista LepiRade ima da se postidi momentalno
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Ovakve izvaje ovih Čeških "tanisera" stvarno su jedna i toliko niske da je ovo previše čak i za njih, upravo bi zbog toga voljela da is danas pokosimo i da slavimo u inat svima (i ako znam da su nam šanse jako male) kao i Novak vjerujem da još ima nade, ali jako jako male.

                                Ako ništa što se tiče ljepote tu sigurno pobjeđujemo, kada Duci danas zablista LepiRade ima da se postidi momentalno
                                Cesi pokazuju aroganciju ali na prilicno podao nacin. Ni Nadal, ni Novak, ni Federer nisu arogantni na taj nacin.

                                Dusanove sanse danas su male. Cak ako i uspije da bude ravnopravan sa starim liscem, ostaju dva problema. Nikada nije igaro 4. ili 5. set. Plus onaj choking o kojem notorious stalno prica. Ali postoje i dvije ohrabrujuce okolnosti. Niti je pometen, niti se umorio protiv Berdiha. Stepanek nema snagu koju ima Berdih a upravo sa njome se Dusan nije mogao nositi.

                                ---------------------

                                Ovo je sa B-92. Ne zvuci tako grozno:

                                "Izgubio sam opkladu i deset evra je Đoković nije igrao, ali to nije važno. Svaki tim ima svoje probleme Srbi su ostavili svoj ferari u garaži, što je interesantna odluka, ali istovremeno i njihov problem. Mi smo igrali srcem, kao i uvek“, rekao je Štepanek, a i Tomaš Berdih saglasio se sa njime.

                                "To je izbor Srbije i oni sada moraju da razmišljaju o tome. Što se nas tiče, odabrali su dobro“, kazao je Berdih.

                                Poslednjeg, trećeg dana finala od 14 sati u Kombank areni sastaju je Đoković i Berdih, a u eventualnom petom meču Lajović i Štepanek.
                                http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=778415
                                Last edited by NI; 17-11-13, 11:03.

                                Comment

                                Working...
                                X