Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Pa isto tako ne možeš ni ti reći da bi Tipson i Troicki donijeli pobjedu...nisu se baš proslavili protiv Wawrinke do sada u karijeri

    sve je to SBB KBB...tako da necemo o tome...Švajcarska ide dalje, to je jedino bitno

    Kako idu treninzi? Kad te ocekujemo na GSu?


    Nisam rekao da bi Srbija pobedila sigurno,ali ne mozes reci ni da bi Svajcarska dobila.Pobedili su drugi tim Srbije,i to je ok,zasluzeno idu dalje.

    Sto se tice slema,upravo razradjujem taktiku zajedno sa Novakom i Rafaelom,kako da srusimo velikog Vavrinku,razmisljamo cak da sva trojica izadjemo na teren protiv velikog Vave

    Comment


    • Originally posted by Gari NS View Post
      Nisam mislio na Federera,nego ukupno Svajcarskoj,da je Srbija kompletna,jer mislis da bi Svajcarska dobila?Hocu da kazem da je Tipsa u dobroj formi,pa i Troicki,ja mislim da bi mi dobili.Nije Vavrinka nepobediv,nemojte praviti od njega sad Boga.
      Ma napravise od Stana bozanstvoneka im nek uzivaju dok traje
      Nego, ja sam obecala, Dino i ti kad budete na RG ja gledam sa tribina, navijacu naravno za tebe jer si Noletov fan, isprasi dobro onog dinoraficu
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Majini Slovenci ubedljivi u dublu, poveli su 2-1 protiv shminkinog Souse

        Comment


        • Ako sve bude po planu Francuzi su domaćini u svim mečevima, idemo Pijetlovi po još jednu salataru

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Vidi prevrtljive Proud... jedne plave okce zamenila drugim.

            Samo da znaš da komšiju koji liči na Filipa... nemam.
            Plave okice su i dalje omiljene, ali Fića dolazi kao drugi

            Ajde valjda će se naći neko ko ima komšiju koji liči na Fiću
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Ako sve bude po planu Francuzi su domaćini u svim mečevima, idemo Pijetlovi po još jednu salataru
              Navijamo za Francuze, naravno..
              moramo da mislimo i na tenisku tradiciju..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Znaci Haase je reklamirao nec.

                Comment


                • Braća smanjila na 2-1, reklo bi se uzalud. Nema trika da američko drvo dobije Smareja na šljaci.

                  Comment


                  • Naravno da nema sanse samo mi nije jasno koji genijalac je izabrao sljaku

                    Comment


                    • Očekivao sam neko iznenađenje u dublu između Amerikanaca i Britanaca da ih dotuku kod kuće, ali nesalomiva su braća. Ipak Andy dobija lagano svoj meč i Amerikanci se bore za opstanak.
                      Last edited by Lord Aleksoni; 02-02-14, 00:06.

                      Comment


                      • Originally posted by straxx90 View Post
                        Naravno da nema sanse samo mi nije jasno koji genijalac je izabrao sljaku
                        Shminka
                        OVAKO

                        Comment


                        • Šljaka je odličan izbor, a druga je stvar što Sam nije normalan, pa nije uspio završiti meč jučer...

                          Comment


                          • Vidjelo se. Bas zato sto nije normalan trebala je biti beton, a ne sljaka. Ne moze on da materijalise svoji forhendi i servisi na sljaku. Svakako Kveri i Young imaju vece sanse na betonu protiv Evansa ili Warda negoli na sljaku.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Gofan se relativno kratko bavi profesionalnim tenisom al je uspjeo da stekne ozbiljnu cokersku reputaciju. Ipak evo uspjeva da uvede mec u peti set.

                              Comment


                              • Sto se Haase povukao

                                Comment

                                Working...
                                X